Įtempiamos lubos

Įtempiamos lubos – šiuolaikiškas interjero apdailos būdas lubų įrengimui. Šiandien pasiūloje gausu ne tik lubų spalvos ir struktūros variantų, bet ir technologijų, kuriomis grindžiamas lubų įrengimas.

Įtempiamos lubos yra specialus lubų montavimo sprendimas, pasižymintis lubų lygumu, montavimo patogumu ir atsparumu drėgmei. Tiesa, tokias lubas turi montuoti specialistai, nes tam, jog lubos būtų sumontuotos kokybiškai, reikia kelių žmonių rankų. Pats įtempiamų lubų montavimas susideda iš profilių tvirtinimo bei PVC plėvelės įtempimo. Profiliai atstoja laikančiąją konstrukciją, kuri laiko bendrą lubų svorį.

Itempiamos lubos VIlniuje

PVC plėvelė yra ištempiama ir tvirtinama lubų kraštuose. Plėvelę kaitinant karšto oro srove, ji yra tempiama, tvirtinama ir fiksuojama. Orui vėstant, plėvelė traukiasi, o lubos įgauna nepriekaištingą lygumą. Įtempiamos lubos yra ne tik standžios, bet ir saugo nuo apliejimo avarijos atveju, o platus panaudojimas leis tokiomis lubomis mėgautis bet kurioje patalpoje.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Puikiai žinome, jog kiekvieną įmonę reprezentuoja jos darbuotojai. Profesionalaus įvaizdžio ir elgesio personalas padeda kurti vartotojų pasitikėjimą, todėl darbuotojų atrankai skiriame ypatingą dėmesį. Visi mūsų meistrai yra ne tik kruopščiai atrenkami, bet ir yra savo srities specialistai. Mūsų žmogiškųjų išteklių skyrius užtikrina, kad kiekvienas atskiros srities darbuotojas atitiktų jam keliamus reikalavimus, o įsidarbinus gautų reikiamus apmokymus.

Skaidrumas ir sąžiningumas. Tai vertybės, kurias mes puoselėjame. Prieš atliekant bet kokį darbą, detaliai su klientu apsitariame ką ir kaip darysime, išklausome visus norus ir pageidavimus. Tik tuomet raitojamės rankoves. Jums nereikės mokėti už darbus ar paslaugas, kurių neužsisakėte. Visi apmokėjimai už paslaugas vyks skaidriai ir sąžiningai - pagal išankstinį susitarimą.

Kokybė. Mes vertiname išskirtinę kokybę. Dėka mūsų profesionalių darbuotojų rinkoje išsiskiriame kaip įmonė, gebanti užtikrinti maksimalią paslaugų kokybę. Mūsų srityje dirbame klientams brangioje ir artimoje aplinkoje (namai, biuras, asmeninis nekilnojamas turtas ir pan.), todėl jaučiame atsakomybę prieš savo klientus ir suvokiame, jog tik gerai ir kokybiškai atliktas darbas gali garantuoti tolimesnę sėkmę.

Lankstumas. Demonstruojame lankstų požiūrį visais aspektais. Reikia paankstinti sutartą darbų planą? Mes pasiruošę. Norite papildyti/sumažinti darbų sąrašą? Mes sutiksime. Atsirado nenumatytos priežastys neleidžiančios atlikti darbų sutartą dieną? Atliksime darbus kitu Jums patogiu metu. Jūsų pareiga mus informuoti, mūsų atsakomybė prie Jūsų prisiderinti. Tinkamas požiūris ir gera vadyba – tai dalykai suteikiantys lankstumą mūsų versle.

Įtempiamos lubos kaina

Vienas didžiausių įtempiamų lubų privalumų – statybinių darbų ir apdailos išvengimas. Jų montavimas užtrunka iki 2 dienų, o įrengtų lubų nereikia gruntuoti, tinkuoti ar dažyti, todėl yra išvengiama statybinių dulkių, sveikatai pavojingų medžiagų kvapo bei po statybų liekančių šiukšlių. Dėl šios priežasties įtempiamas lubas patogu montuoti jau įrengtose erdvėse. Užtenka atlaisvinti patalpas nuo baldų ir darbai yra greitai užbaigiami, o patalpos įgauna daugiau šviesos, vientisumo ir grožio.
Įtempiamų lubų kaina svyruoja dėl montavimo aplinkybių, lubų ploto bei kitų individualių poreikių, tad jei norite gauti tikslų pasiūlymą, susisiekite su Universalaus meistro lubų montavimo specialistais, esančiais jūsų mieste ir jums ne tik bus pateiktas ekonomiškas pasiūlymo variantas, bet ir suteikta visa reikalinga informacija apie užsakymo vykdymo terminus. Universalus meistras dirba jums, tad lengvai prisitaikys prie jūsų poreikių ir sumontuos įtempiamas lubas jums patogiausiu metu. Užtikriname, kad jūs patirsite kuo mažiau nepatogumų. Atnaujinkite savo namus sumontuodami išskirtinai lygias lubas ir tuo pačiu sukurkite naują įvaizdį savo gyvenamojoje arba darbinėje aplinkoje. Universalaus meistro paslaugos – jūsų patogumui ir išskirtinės erdvės kūrimui.

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja įtempiamos lubos?

Universalaus meistro įtempiamos lubos yra kokybiškos, todėl tarnauja ilgai, o jūsų investicijos atsiperka. Darbų kaina priklauso nuo reikalingų įtempiamų lubų ploto, tačiau bendraudami su meistrais tiesiogiai visada galite tikėtis ypač palankių kainų.

 

✅Kaip užsakyti įtempiamas lubas?

Paskambinkite mūsų meistrams arba parašykite savo pageidavimus el. paštu iš pradžių pasirinkę savo miestą. Nurodyti kontaktai leis susisiekti su mūsų specialistais nedelsiant, todėl tai yra greita ir patogu kiekvienam.

 

✅Koks yra įtempiamų lubų darbų procesas?

Darbų procesas prasideda nuo meistrų atvykimo reikalingų darbų vertinimui atlikti. Išmatuosime, kiek ploto užims jūsų pasirinktos įtempiamos lubos, kiek reikės medžiagų, pateiksime tikslias darbų kainas ir terminus, todėl jūs žinosite visas savo užsakymo aplinkybes.

 

✅Kaip greitai įrengti įtempiamas lubas?

Užsakymai yra atliekami nuosekliai, laikantis eiliškumo. Tikslų darbų pradžios laiką jums įvardins meistras, atsižvelgęs į savo užimtumą bei kitas aplinkybes.

Mūsų atsiliepimai

No reviews yet...