Įtempiamos lubos Kaune

Lubų dekoravimo būdų yra daug ir įvairių, tad kiekvieno skoniui galima rasti labiausiai tinkantį sprendimą. Vienas iš jų - įtempiamos lubos Kaune ir šių paslaugų teikimas daugelyje Lietuvos regionų. Atlikus grindų ir sienų remontą, tenka pasirūpinti ir lubomis. Vienas iš naujausių ir moderniausių lubų apdailos sprendimų - įtempiamos lubos. Tai alternatyvus lubų dekoravimo būdas, kuomet prie pagrindinių lubų yra primontuojamas struktūrinis karkasas.

Įrengus karkasą, jis aptraukiamas tampriu sluoksniu. Įtempiamų lubų asortimentas yra labai įvairus, leidžiantis naudoti papildomą lubų dekorą. Savo savybėmis įtempiamos lubos gali būti permatomos, įrengiant šviečiančias lubas ir neskaidrios, kai apšvietimas montuojamas išorėje.

Įtempiamos lubos yra ilgalaikis ir universalus sprendimas, puošiantis bendrą namų interjerą. Tai yra šiuolaikinis ir unikalus lubų dekoravimo būdas. Įtempiamos lubos yra greitai įrengiamos, o jas pažeidus, nesunkiai pakeičiama naujomis. Tai gali tapti idealiu sprendimu jūsų namams.

Įtempiamų lubų montavimas nėra lengvas darbas. Jis reikalauja specifinių įgūdžių, atidumo ir kruopštumo. Universalaus meistro lubų sprendimų ekspertai pasirengę jums padėti patarti ir suteikti rūpimos informacijos. Susisiekite su mumis telefonu ir mes jūsų paslaugoms. Įtempiamos lubos Kaune - naujiena jūsų namams!

Itempiamos lubos Kaune

Itempiamos lubos Kaune

Kodėl rinktis mus?

Kokybė. Universalus meistras yra suformavęs bendrąsias vertybes, kuriomis jo ekspertai turi vadovautis, nepriklausomai nuo teikiamų paslaugų. Mūsų specialistai atlieka darbus taip, lyg darytų sau, šeimos nariams, kaimynams arba draugams. Geriau yra iš pirmojo karto padaryti gerai, užuot darius tą patį darbą „pigiai“ ir tuomet taisyti dešimt kartų. Būtina visus darbus atlikti taip, kaip reikia, nuo pat pirmojo žingsnio! Sutaupysime jūsų nervus, laiką, ir užsakytas medžiagas.

Modernumas. Universalus meistras supranta ir vertina technologinės pažangos svarbą ir vertę. Svarbiausias tikslas yra taikyti atitinkamus sprendimus, taupyti visų laiką bei naudojamas medžiagas. Todėl mūsų ekspertai naudoja ekologiškiausius ir tinkamiausius produktus bei medžiagas, taiko modernius įtempiamų lubų įrengimo metodus ir taiko naująsias technologijas ir įrenginius. Tokiu būdu užtikriname darbo našumą ir efektyvumą.

Kaina. Universalus meistras siekia siūlyti įtempiamų lubų įrengimo ir konsultavimo paslaugas už optimalią kainą ir be jokių netikėtumų! Norime palaikyti pusiausvirą tarp kliento poreikių ir suteikiamų paslaugų kainos atžvilgiu. Už paslaugų kainą gaunate kokybišką įtempiamų lubų įrengimo rezultatą, įgyvendinamą patyrusių ir įgudusių ekspertų, taikančių specialiąsias technologijas ir įrangą. Taip pat pasirūpinama visomis medžiagomis ir net suteikiamos konsultavimo paslaugos.

Sąžiningumas. Dauguma meistrų dirba sąžiningai, bet karts nuo karto pasitaiko visų kitų reputaciją menkinantis „specialistas“, o mažai išmanantis vartotojas negali būti užtikrintas, ar gerai pasirinko. Universalus meistras užtikrina darbų kokybę ir sąžiningumą, nes mūsų ekspertai myli savo darbą ir supranta, kad gerai dirbti reiškia savo darbu gerbti kitus ir save. Todėl viskas yra atliekama skaidriai ir neatliekant „būtinų papildomų darbų“ neinformavus jūsų ir be jūsų sutikimo.

Įtempiamos lubos Kaune

Itempiamos lubos

Įtempiamos lubos Kaune

Įtempiamos lubos – tai struktūrinio lubų karkaso ir įtempiamos polivinilchlorido (arba PVC) plėvės konstrukcija. Šio tipo lubos yra ne tik įspūdingai atrodančios, bet ir taip pat tarnauja ilgai, sudaro modernaus interjero įvaizdį ir yra palyginamai paprasta ir greitai sumontuojama lubų dekoro alternatyva. Galutinis rezultatas privers kiekvieną svetį išpūsti akis iš nuostabos.

Pirmasis žingsnis yra primontuoti įtempiamų lubų karkasą. Jis gali būti gaminamas iš tvirto plastiko arba aliuminio. Plastikiniai karkasai yra pigesnis sprendimas, dažniausiai naudojamas įrengiant mažą ovalą arba ovalus lubose. Didesnio ploto sprendimai reikalauja aliuminio karkaso, nes detalės yra tvirtesnės ir tai ilgina įtempiamų lubų tarnavimo laiką.

Tuomet yra imamasi plėvelės. Ji yra specialiais segtukais pritvirtinama prie karkaso kampų. Tada yra įjungiamas specialus šildytuvas, kuriuo yra šildomos ir išdžiovinamos patalpos. Tuojau pat po šio proceso specialistai ima montuoti plėvelę ir jos kraštai yra įtaisomi į karkaso griovelius. Patalpoms atvėsus, plėvelė susitraukia, apsitempia ir išsilygina.

Jeigu yra norima įrengti apšviestas lubas, pagrindinis žingsnis yra visą tai tinkamai suplanuoti. Reikia nutarti, kokius šviestuvus įrengti, kiek ir kokių norite ir pan. Jeigu šviesa sklis už plėvės, šviestuvai yra tvirtinami prie pagrindinių lubų ir nuleidžiami, o jeigu šviestuvus montuosite išorėje, tuomet šviestuvai tvirtinami prie pagrindinių lubų, plėvėje daromos skylės ir montuojami žiedais.

Susidomėjote šiuo įdomiu ir unikaliu sprendimu? Tuomet kviečiame pasinaudoti Universalaus meistro siūlomomis įtempiamų lubų įrengimo paslaugomis. Mūsų ekspertai prisistatys į jūsų namus, išklausys jūsų pageidavimų, sudarys planą ir imsis darbų, o jums teliks tik mėgautis rezultatais! Mus galite pasiekti telefonu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt.

Įtempiamos lubos Kaune

Atsiprašome, bet mūsų katalogas šiuo metu yra ruošiamas, todėl dėl tikslesnės itempiamų lubų kainos prašome skambinti mūsų specialistams.

Įtempiamos lubos yra struktūrinio lubų karkaso ir įtempiamos polivinilchlorido (arba PVC) plėvės sprendimas, kuris tik visai neseniai pradėjo populiarėti. Šio tipo lubos ne tik įspūdingai atrodo, bet ir taip pat yra ilgalaikis sprendimas, suformuoja modernaus interjero įvaizdį ir yra palyginamai paprastai ir greitai sumontuojama lubų dekoro alternatyva.

Ko gero labiausiai žmonių dėmesį atitraukianti priežastis įrengti įtempiamas lubas yra jų namų dekorą praturtinanti išvaizda. Pagalvokite, kaip gražiai ant lubų atrodytų jūsų mėgstama iliustracija ar raštas, kurį peršviečia ir apšviečia eilė LED lempučių. Tai ne tik kūrybiškas interjero dizaino sprendimas, bet ir taip pat būdas apšviesti patalpas.

Nors ir įtempiamos lubos yra palyginamai naujas dalykas namų dekoravimo pramonėje, bet jau yra įrodytas jų ilgaamžiškumas. Gamintojai ir montuotojai paprastai suteikia 8–10 metų garantiją, bet yra pasitaikę atvejų, kai įtempiamos lubos tarnavo beveik dvigubai daugiau nei buvo garantuota. Tačiau, bet kada yra įmanoma jas atnaujinti pakeičiant, o keičiama tik plėvė – karkasas lieka tas pats.

Galiausiai, žinodami, kokia įspūdinga gali būti įtempiamų lubų išvaizda ir kiek ilgai jos gali tarnauti, neturėtumėte net dvejoti dėl jų. Visą tai galite turėti per vos keletą valandų, nes karkaso montavimo ir plėvės įtempimo darbai, nors reikalaujantys patirties ir įgūdžių, yra mikliai atliekami, juolab patyrusių amatininkų.

Stilingas, ilgaamžis, unikalus ir greitas sprendimas jūsų namams – Universalaus meistro lubų sprendimų ekspertai jūsų paslaugoms! Nelaukite iki kol jūsų kaimynas pasinaudos proga nustebinti savo draugus. Būkite pirmi! Susisiekite su mumis telefonu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt ir mėgaukitės įspūdingais rezultatais!

Įtempiamų lubų procesas

Įtempiamos lubos yra greitas ir patogus sprendimo būdas galintis patenkinti kiekvieno poreikius. Tam, kad jų įrengimas vyktų sklandžiai, svarbu žinoti, kad įtempiamų lubų procesas susideda iš dviejų pagrindinių dalių: pasiruošimo ir montavimo.

Pasiruošimo etape yra parengiamas darbų planas, atlaisvinamos patalpos ir erdvė, kurioje bus dirbama bei numatomos lubose esančių objektų vietos. Prieš atvykstant meistrams iš kambarių turi būti išnešti visi daiktai, patalpos turi būti kuo laisvesnės darbui, kadangi taip yra ženkliai taupomas darbų laikas. Iš anksto numatykite, kokie kambaryje bus šviestuvai, ventiliacijos angos ar kiti reikalingi prietaisai ir turėkite juos prieš įtempiamų lubų montavimą, kad meistrai galėtų juos sumontuoti be papildomų atvažiavimų.

Atliekant montavimo darbus karkasas yra montuojamas prie sienos 4cm atstumu nuo lubų. Tuomet speciali plėvelė yra pritvirtinama prie karkaso kampų, o šilumos patrankos pagalba audinį įkaitinus iki 70 laipsnių, jo kraštai yra tvirtinami prie karkaso briaunose esančių griovelių. Plėvelei vėstant, lubos įsitempia ir įgauna nepriekaištingą lygumą ir reikiamą tvirtumą. Tokios lubos gali atlaikyti net 100 litrų vandens viename kvadratiniame metre. Montavimo darbų pabaigoje numatytose vietose yra sumontuojami šviestuvai ir kiti prietaisai, todėl darbai yra užbaigiami iš karto. Atlikus montavimo darbus patalpos turi būti vėdinamos 5-10 minučių.

Tik kokybiškai ir pagal reikalavimus atliekami įtempiamų lubų įrengimo darbai gali užtikrinti ilgaamžiškumą ir lubų patvarumą daugeliui metų į priekį. Kreipkitės į mus ir mūsų patyrę specialistai tinkamai įvertins įtempiamų lubų montavimo aplinkybes ir suteiks profesionalias paslaugas.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/12/2019