Namų remontas Vilniuje

Namų remontas įprastai yra ilgas ir gyventojus varginantis procesas. Privalu pagalvoti apie viską – kaip bus atnaujintos erdvės, kokie apdailos elementai bus keičiami, kokios vyraus spalvos, akcentai ir daug kitų detalių. Remontas, ypač jei tai yra didesnis gyvenamasis namas, užima nemažai laiko, kadangi reikia ne tik pakeisti grindis ar perdažyti sienas, bet ir atlaisvinti remontuojamas patalpas nuo baldų bei kitų daiktų. Būtent tai gyventojams sukelia nepatogumų, kadangi neturint galimybės laikinai persikelti į kitą gyvenamąją vietą, tenka susitaikyti su trumpalaikiu gyvenimu chaose.

Vis dėlto, dauguma neatsisako idėjos atrenovuoti savo namų vien dėl atnaujintų namų grožio, estetikos ir išpildytų idėjų. Sutikime, kad gyvendami namuose atrandame dalykų, kuriuos įrenginėjant namą iš naujo darytume kitaip. Namų remontas būtent ir padeda išpildyti seniai turėtas vizijas bei pagerinti buitį. Kiekvienas norime gyventi patogiai įrengtuose ir gražiuose namuose, tad ryžtasi laikiniems nepatogumams vardan komforto, grožio ir naujumo jausmo.

Kad namų remontas netaptų pragarišku ir varginančiu, specialistai visuomet rekomenduoja pasisamdyti patyrusius ir patikimus namų remonto meistrus. Būtent tokie yra Universalaus meistro specialistai. Mes atvykstame, padedame apsispręsti dėl atliekamų darbų, pasiūlome dizainerio paslaugas, sukuriame darbų planą, apskaičiuojame tikslias darbų kainas ir patikimai pildome jūsų norus ir vizijas. Tiesiog atverkite savo namus mūsų profesionalams ir namų remontas jums nesukels didelių rūpesčių!

Namų remontas

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Namų remontų patirtis. Turime sukaupę didelę namų remontų patirtį. Dirbame tiek remontuodami nedidelius butus, tiek didelių plotų namus, todėl žinome, kaip reikia tvarkytis su įvairaus plauko užduotimis. Mokame skaityti situacijas ir pritaikysi racionalius sprendimus taip, kad klientai būtų patenkinti, o sprendimai nereikalautų didelių išlaidų. Patyrę meistrai jums pasiūlys tai, ko negali kiti, todėl džiaugsitės tinkamu savo vizijų išpildymu ir kokybiškai atliktais darbais.

Aukšta darbų kokybė. Mūsų meistrų kompetencijos lygis užtikrina sklandų užsakymų vykdymą ir, žinoma, aukštą darbų kokybę. Tik gerai dirbdami galime plėtoti savo paslaugas bei didinti klientų ratą, tad puikiai žinome, jog darbų kokybė yra vienas iš lemiamų faktorių, užtikrinančių sėkmę bei klientų pasitenkinimą. Visuomet žengiame su naujomis technologijomis, taigi galime pasiūlyti pažangius namų remonto sprendimus jums ir jūsų namams.

Sąžiningumas ir atsakomybė. Viena iš didžiausių mūsų vertybių – sąžiningas darbų atlikimas ir atsakomybės jausmas. Dirbdami jums artimoje aplinkoje elgiamės pagarbiai ir kultūringai, todėl nejausite jokio diskomforto savo namuose. Bendrausime, informuosime apie visus atliekamus darbus ir derinsime atskiras remonto darbų detales.

Universalumas. Universalus meistras rinkoje dirba jau ne vienerius metus, tad yra sukaupęs didelę įvairiausių darbų patirtį remonto srityje. Galime pasiūlyti skirtingų specializacijų specialistus, tad greitai surasime jums reikiamą meistrą darbams atlikti. Pasiūlysime viską vienoje vietoje, todėl jūs sutaupysite tiek laiko, tiek išlaidų reikiamų meistrų paieškoms. Siekiame būti universalūs, kad galėtume patenkinti visus jūsų poreikius.

Atlikti darbai

Namų remontas kaina

Daugelį neretai atbaido namų remonto kainos, tačiau ne visi visuomet išklauso pakankamai pasiūlymų. Mes taikome individualią kainodarą kiekvienam klientui, todėl maksimaliai prisiderinę prie poreikių galime pasiūlyti racionalias darbų kainas. Mūsų tikslas būti naudingiems jums, todėl skambinkite nurodytais kontaktais jau dabar ir teiraukitės remonto darbų kainų palankiomis sąlygomis. Preliminarios namų remonto darbų kainos yra sekančios:

Būsto įrengimo paslaugaKaina
Gipso kartono plokščių lubų montavimas:nuo 12.00 Eur/m2
Gipso kartono plokščių sienų montavimas:nuo 10.00 Eur/m2
Gipso kartono plokščių pertvarų montavimasnuo 12.00 Eur/m2
Šešėlinės juostos montavimasnuo 5.00 Eur/m
Užuolaidų nišos formavimasnuo 20.00 Eur/m
Sienų ir lubų paroušimas dažymui, gruntavimasnuo 8.00 Eur/m2
Sienų ir lubų dažymas nuo 5.00 Eur/m2
Hidroizoliacijos įrengimasnuo 6.00 Eur/m2
Plytelių klijavimasnuo 20.00 Eur/m2
Parketlenčių montavimasnuo 10.00 Eur/m2
Laminato montavimasnuo 8.00 Eur/m2
Grindjousčių montavimasnuo 5.00 Eur/m
Durų montavimasnuo 50.00 Eur/vnt.
Palangių montavimasnuo 15.00 Eur/m
Terasos grindų montavimas ant paruoštų polių nuo 25 Eur/m2
Terasinių lentų atnaujinimas (alyvavimas)nuo 7.00 Eur/m2
Senų dažų šalinimas, tapetų skūtimasnuo 6.00 Eur/m2
Vidaus sienų apšiltinimas vatanuo 5.00 Eur/m2
Papildomų darbų valandinis mokestisnuo 25.00 Eur/val.

Esame pasiruošę patenkinti jūsų keliamus lūkesčius, atvyksime į jūsų namus, aptarsime reikalingus darbus ir pateiksime pasiūlymą remonto darbams atlikti. Esame patikimi jūsų namų remonto meistrai, todėl tapkime viena komanda kartu!

Aptarnavimo teritorija

Namų remontas

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 10/10/2019
  Palieskite, kad skambintumėte