Naujų namų įrengimas Vilniuje

Privatus namas daugeliui yra svajonė, kurios yra siekiama net ne vienerius gyvenimo metus. Namo pirkimas pareikalauja nemažai išlaidų, kadangi reikia įsigyti sklypą, pasirūpinti visais būtinais komunikacijų įvadais, patogiu privažiavimu, šildymu bei kitais svarbiais dalykais, tad naujų namų įrengimas yra ne tik nepigus, bet ir pakankamai ilgas procesas. Atlikus visus svarbiausius statybos darbus ateina eilė įrengimo darbams. Apdailos darbai yra vykdomi namo išorėje (išorės apdailos darbai) ir viduje (vidaus apdailos darbai). Nuo pasirinktų meistrų ar įmonės priklausys jūsų namo apdailos įrengimo kokybė, ilgaamžiškumas bei bendras įvaizdis.

Jeigu norite, kad namo įrengimas atitiktų aukštus standartus ir išpildytų jūsų keliamus lūkesčius, kreipkitės į rinkoje dirbančius profesionalus. Naujų namų įrengimas reikalauja ypatingai kruopštaus darbų organizavimo, kad darbai ir specialistai netrukdytų vieni kitiems ir visos užduotys būtų atliktos laiku, be vėlavimų. Universalus meistras siūlo specializuotas naujų namų įrengimo paslaugas rinkoje. Mes pasirūpinsime pilna jūsų namo apdaila nuo pradžios iki pabaigos, tad jums beliks ramiai laukti ir džiaugtis artėjančiu gyvenimu gražiuose, patogiuose ir visiškai naujuose namuose. Patikėkite visus namo įrengimo darbus profesionalams, kurie preciziškai atliks visas užduotis, o darbų priežiūra ir meistrų turima patirtis padės pasiekti aukštus darbų kokybės standartus.

Naujų namų įrengimas

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Mūsų patirtis rinkoje diktuoja atliekamų darbų patikimumą, klientų poreikių patenkinimą ir, žinoma, savarankiškai atliekamas užduotis. Jums nereikės gaišti savo brangaus laiko tik tam, kad įsitikintumėte, ar visi darbai yra atliekami taip, kaip reikia. Mūsų patyrę meistrai turi aukštą kompetenciją, tad visus darbus atliekame pagal technologinius standartus. Suprantame, kaip tai yra svarbu įrenginėjant naujus namus, kur kiekvienas dažų ar grunto sluoksnis yra dedamas naujai.

Optimalumas. Statybų versle dirbame jau ne vienerius metus, todėl puikiai žinome, kaip pritaikyti šiuolaikiškus sprendimus neišpučiant paslaugų kainų. Norime, kad kiekvieni namai pasižymėtų grožiu, išskirtinumu ir kokybe, tad dėka sutarčių su patikimais medžiagų tiekėjais bei partneriais, galime atlikti išpildyti net ir nestandartinius namų apdailos sprendimus už visiems prieinamą kainą.

Produktyvumas. Puikiai suvokiame, kad neefektyviai valdomos paslaugos gali padaryti meškos paslaugą mums patiems, todėl atidžiai vykdydami darbų kontrolę galime pasigirti aukštu darbų tempu, kuris mums leidžia visas užduotis atlikti laiku, o neretu atveju net ir anksčiau laiko. Užsisakykite produktyvumu paremtas paslaugas, kurios jums suteiks papildomos naudos.

Standartai. Savo komandoje esame įdiegę aukštus darbo standartus, todėl tiek komandos viduje, tiek išorėje komunikuojame profesionaliai ir nuoširdžiai. Didžiuojamės galėdami rinkoje pasiūlyti tokias statybos ir remonto paslaugas, kurios kelia pasitikėjimą, džiugesį ir ramybę mūsų klientams. Darome viską, kad šiuos standartus išlaikytume, todėl maksimaliai stengiamės atiduoti visas jėgas sulyg kiekvienu jūsų užsakymu.

Atlikti darbai

Naujų namų įrengimas kaina

Kaip ir bet koks kitas darbas, vinilinių grindų klojimas reikalauja kompetencijos. Mes ne tik profesionaliai atliksime mums patikėtas užduotis, bet ir pasirūpinsime, kad kaina būtų prieinama kiekvienam. Jums tereikia paskambinti nurodytais kontaktais, atsakyti į keletą klausimų ir mes jums pateiksime tikslias darbų kainas. Jeigu turite abejonių ir manote, kad tiksliai į užduodamus klausimus atsakyti nepavyks, ne problema. Mūsų meistrai atvyks patys pas jus, įvertins darbų apimtis ir pateiks jums skaičiavimus. Pasirūpinsime, kad jums nekiltų jokių nepatogumų ir greitai viską atliksime už jus. Skambinkite mums jau šiandien ir pamirškite visus vargus, kuriuos jums kelia nesumontuotos vinilinės grindys. Preliminarios namų įrengimo darbų kainos yra sekančios:

Būsto įrengimo paslaugaKaina
Gipso kartono plokščių lubų montavimasnuo 13.00 Eur/m2
Gipso kartono plokščių pertvarų montavimasnuo 13.00 Eur/m2
Vidaus sienų šildynimas vatanuo 5.00 Eur/m2
Šešėlinės juostos montavimasnuo 7.00 Eur/m
Užuolaidų nišos formavimasnuo 25.00 Eur/m
Sienų ir lubų paroušimas dažymui, gruntavimasnuo 9.00 Eur/m2
Sienų ir lubų dažymas nuo 5.00 Eur/m2
Hidroizoliacijos įrengimasnuo 10.00 Eur/m2
Plytelių klijavimasnuo 25.00 Eur/m2
Parketlenčių montavimasnuo 16.00 Eur/m2
Laminato montavimasnuo 10.00 Eur/m2
Grindjousčių montavimasnuo 5.00 Eur/m
Durų montavimasnuo 80.00 Eur/vnt.
Palangių montavimasnuo 25.00 Eur/m
Terasos grindų montavimas ant paruoštų polių nuo 30 Eur/m2
Terasinių lentų atnaujinimas (alyvavimas)nuo 10.00 Eur/m2
Senų dažų šalinimas, tapetų skūtimasnuo 8.00 Eur/m2
Papildomų darbų valandinis mokestisnuo 25.00 Eur/val.

Aptarnavimo teritorija

Naujų namų įrengimas

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 10/10/2019
  Palieskite, kad skambintumėte