Kotedžo įrengimas Vilniuje

Neretam kotedžo savininkui kotedžo įrengimas pareikalauja daug jėgų. Esant galimybei prie įrengimo darbų norisi prisidėti patiems, prižiūrėti, kad viskas vyktų pagal planą ir pirminę iškeltą viziją. Iš principo, kotedžas yra tarpinis variantas tarp buto ir namo. Kotedžai gali būti dviejų ar daugiau aukštų, įprastai turi vidinį bei fasadinį kiemelį, tad įsigijus kotedžą galima džiaugtis jo teikiamais privalumais. Tiesa, kaip ir namas, kotedžas reikalauja priežiūros. Kad tinkamai įrengti kotedžą, reikia tiksliai suplanuoti reikiamus įrengimo bei apdailos darbus ir, žinoma, pasamdyti gerus specialistus.

Kotedžo įrengimas apima visą eilę būsto įrengimo darbų: nuo santechnikos ir elektros išvedžiojimo iki pilnos apdailos ir įrangos pajungimo. Kiekvienas darbas, ar tai būtų sienų glaistymas, ar plytelių klojimas, reikalauja specifinių žinių bei patirties. Kad įrengimas vyktų sklandžiai ir be trikdžių, labai svarbus yra darbų organizavimas. Žinoma, patys meistrai negali kontroliuoti vienas kito, todėl darbų vadovas čia atlieka esmines funkcijas – paskirsto darbų krūvį, sukuria darbų planą ir vykdo priežiūrą, tad visi darbai yra atliekami nuosekliai užtikrinant tvarką, technologijų išlaikymą bei laiku atliekamą darbą.

Norėdami savo kotedžą paversti jaukių namų oaze, kreipkitės į patyrusius Universalaus meistro specialistus. Mes atliekame pilną ir organizuotą kotedžo įrengimą, tiksliai pildome jūsų idėjas ir rūpinamės, kad kotedžo įrengimas jums taptų ramiu bei rūpesčių nekeliančiu projektu. Atliekame visus įrengimo darbus, darome pilną apdailą, o darbams taikome protingus įkainius.

Kotedžo įrengimas

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Statybų patirtis. Niekam nepaslaptis, kad būsto įrengimo darbus tinkamai gali atlikti tik statybose dirbantys specialistai, o mūsų komandoje jų yra tikrai ne vienas. Atliekame elektros įvedimo, išvedžiojimo darbus, pajungiame ir sumontuojame šviestuvus, vykdome santechnikos, nuotekų vedžiojimo darbus, pajungiame prietaisus, skalbykles, džiovykles, indaploves ir kitą techniką. Patikimai atliekame visus apdailos darbus, tad jums nereikės rūpintis niekuo!

Patikimumas. Vykdydami statybų ir remonto darbų priežiūrą ir organizavimą, rūpinamės, kad visi darbai būtų atlikti taip, kaip priklauso. Daugelis statybų rangovų projekto eigoje, siekdami sutaupyti darbo resursų, taiko projektinius nukrypimus, ko pasekoje vėliau išlenda darbų brokas. Mes naudojame tik patikrintas technologijas ir darbo standartus, todėl darbus atliksime visiškai patikimai ir be savavališkų išvedžiojimų.

Saugumas. Jauskitės saugūs pasisamdydami patikimus kotedžų įrengimo profesionalus, kurie prisiims atsakomybę ir ne tik užbaigs pradėtus darbus, bet ir viską atliks numatytu laiku. Patogiai planuokite savo laiką nebijodami, kad darbų eigoje gali tekti ieškoti naujų rangovų, kurie perimtų pradėtus, tačiau neužbaigtus darbus.

Patogumas. Jūsų patogumui siūlome visą spektrą kotedžo įrengimo darbų: nuo darbų organizavimo, sąskaitų išrašymo ir tikslingo planavimo iki sėkmingai, nuosekliai atliekamų darbų ir tinkamo jūsų lūkesčių išpildymo. Galime pasirūpinti ir visais reikiamais dokumentais ir leidimais. Suteikiame universalias paslaugas iš vienų rankų, tad jums neteks gaišti laiko ieškant, kas atliks papildomas jūsų kotedžo įrengimo užduotis.

Atlikti darbai

Kotedžo įrengimas kaina

Kotedžo įrengimo kaina yra apskaičiuojama atvykus į objektą, nustačius esamą įrengimo lygį ir pritaikius reikiamų darbų įkainius. Universalus meistras rūpinasi, kad ne tik paslaugos, bet ir darbų kaina atitiktų žmonių poreikius, todėl esame lankstūs šiuo požiūriu. Mūsų tikslas – sėkmingas projekto vykdymas ir jūsų lūkesčių išpildymas, tad dėsime visas pastangas, kad tilptume į jūsų finansinius rėmus. Taikome individualius darbų įkainius ir tikime, kad jums pasiūlysime būtent tai, ko negali kiti. Preliminarios kotedžo įrengimo darbų kainos yra sekančios:

Būsto įrengimo paslaugaKaina
Gipso kartono plokščių lubų montavimasnuo 13.00 Eur/m2
Gipso kartono plokščių pertvarų montavimasnuo 13.00 Eur/m2
Vidaus sienų šildynimas vatanuo 5.00 Eur/m2
Šešėlinės juostos montavimasnuo 7.00 Eur/m
Užuolaidų nišos formavimasnuo 25.00 Eur/m
Sienų ir lubų paroušimas dažymui, gruntavimasnuo 9.00 Eur/m2
Sienų ir lubų dažymas nuo 5.00 Eur/m2
Hidroizoliacijos įrengimasnuo 10.00 Eur/m2
Plytelių klijavimasnuo 25.00 Eur/m2
Parketlenčių montavimasnuo 16.00 Eur/m2
Laminato montavimasnuo 10.00 Eur/m2
Grindjousčių montavimasnuo 5.00 Eur/m
Durų montavimasnuo 80.00 Eur/vnt.
Palangių montavimasnuo 25.00 Eur/m
Terasos grindų montavimas ant paruoštų polių nuo 30 Eur/m2
Terasinių lentų atnaujinimas (alyvavimas)nuo 10.00 Eur/m2
Senų dažų šalinimas, tapetų skūtimasnuo 8.00 Eur/m2
Papildomų darbų valandinis mokestisnuo 25.00 Eur/val.

Skambinkite mums jau šiandien ir užsisakykite profesionalias Universalaus meistro kotedžo įrengimo paslaugas!

Aptarnavimo teritorija

Kotedžo įrengimas

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 10/14/2019
  Palieskite, kad skambintumėte