Naujo buto įrengimas Vilniuje

Naujo buto įrengimas daugeliui kelia ne tik jaudulį ir susidomėjimą, bet ir tam tikrą nerimą dėl netikėtai užgriuvusių rūpesčių. Sutikite, jog būsto įrengimas nėra paprasta ir lengva užduotis. Dažnas tai kartu yra ir nemenkas iššūkis, nuo kurio įgyvendinimo priklauso tolimesnio gyvenimo kokybė sukurtoje aplinkoje. Visi siekiame, kad mūsų gyvenamoji aplinka būtų graži, jauki ir stilinga. Vieni labiau siekia modernumo, kiti autentiškumo ir klasikos, kitiems labiau priimtinos skandinaviško minimalizmo erdvės. Svarbu turėti skonį ir žinoti, ką tiksliai norima išgauti iš kuriamo interjero. Natūralu, kad naujo buto įrengimui nemenkos įtakos turi ir finansiniai ištekliai. Pasitaiko, kad norai neatitinka finansinių galimybių, todėl kažką tenka aukoti, rinktis alternatyvas arba mažinti lūkesčius. Taigi įrenginėjant naują butą labai svarbu vertinti visumą, o ne pavienes sudedamąsias dalis.

Turbūt niekas neprieštaraus, kad buto įrengimui lemiamos įtakos turi ir darbų vykdytojai. Nuo jų ne tik priklausys būsto įrengimo kaina, bet ir darbų greitis, kokybė, vizijų įgyvendinimas bei bendras vaizdas. Rinkoje apstu buto įrengimo paslaugas siūlančių įmonių ir meistrų, tačiau turbūt net nereikia minėti, kad šią svarbią užduotį vertėtų patikėti tik patikimiems ir patyrusiems specialistams.

Daugiau nebeieškokite, kas jums greitai ir kokybiškai atliks jūsų naujo buto įrengimo darbus finansiškai patraukliomis sąlygomis. Universalus meistras jau ilgus metus įrenginėja tiek mažus, tiek didelius butus ir tą daro patikimai ir efektyviai. Leiskite mums būti atsakingais vidaus apdailos darbų vykdytojais ir mes pažadame, kad jums nusivilti tikrai neteks!

Naujo buto įrengimas

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Dėmesingumas. Universalus meistras pasižymi ypatingu dėmesingumu viskam, kas yra aplinkui: klientams, patikėtoms užduotims ir situacijų vertinimui. Esame patyrę, todėl tiksliai žinome, kas ir kaip privalo būti atlikta. Išlaikome maksimalią koncentraciją viso darbo metu, todėl galime išpildyti net ir nestandartinius prašymus. Kiekvieno naujo buto įrengimas mums yra tarsi naujas mūsų paslaugų etapas, tad nesivadovaujame išankstinėmis nuostatomis, o viską atliekame taip, kaip to reikalaujate jūs ir sveika nuovoka.

Užtikrintumas. Esame įvykdę daugybę butų įrengimo projektų, todėl žinome visas detales, kurios yra esminės tinkamam darbų išpildymui. Esame patikimi ir užtikrinti, todėl nepamatysite dvejonių mūsų veiksmuose. Visa tai lydi mus į sėkmę, kadangi iš savo klientų sulaukiame tik pozityvių atsiliepimų. Junkitės prie jų ir būkite tie, kurie gali kitiems rekomenduoti puikius, sąžiningus ir patikimus meistrus!

Tikslumas. Tikslumas ir preciziškumas yra tai, ko siekiame nepaliaudami. Tiksliai išpildyti darbai lemia aukštą klientų pasitenkinimo lygį bei lūkesčių išpildymą, todėl orientuojamės į darbų kokybę, klientų poreikių išklausymą bei komandinį darbą. Puikiai suprasdami savo pareigas gebame suteikti universalias paslaugas klientų naudai.

Lankstumas. Universalus meistras pasižymi ne tik laiku vykdomais darbais, punktualumu, aukšta darbų kokybe, bet ir lankstumu. Mokame ir gebame prisiderinti prie unikalių klientų poreikių bei situacijų, nes suprantame, kad gyvenime nutinka ir neplanuotų dalykų, kurie gali pakišti koją atliekant ir buto įrengimo darbus. Pasikeitus bet kokioms aplinkybėms užtikriname, kad prisiderinsime prie jūsų ir darbus atliksime jums patogiausiu metu.

Atlikti darbai

Naujo buto įrengimas kaina

Kiekviena buto įrengimo užduotis turi savo kainą, kurią mes galėsime nustatyti išklausę jūsų poreikius. Tik matydami bendrą vaizdą bei darbo apimtis galėsime parengti jums pasiūlymą. Jei reikės, atvyksime į jūsų objektą ir nuodugniai įvertinsime reikalingus darbus. Skambinkite mums nurodytu telefono numeriu ir teiraukitės profesionalių meistrų už jums patogią kainą jau šiandien! Preliminarios buto įrengimo darbų kainos yra sekančios:

Būsto įrengimo paslaugaKaina
Gipso kartono plokščių lubų montavimasnuo 13.00 Eur/m2
Gipso kartono plokščių pertvarų montavimasnuo 13.00 Eur/m2
Vidaus sienų šildynimas vatanuo 5.00 Eur/m2
Šešėlinės juostos montavimasnuo 7.00 Eur/m
Užuolaidų nišos formavimasnuo 25.00 Eur/m
Sienų ir lubų paroušimas dažymui, gruntavimasnuo 9.00 Eur/m2
Sienų ir lubų dažymas nuo 5.00 Eur/m2
Hidroizoliacijos įrengimasnuo 10.00 Eur/m2
Plytelių klijavimasnuo 25.00 Eur/m2
Parketlenčių montavimasnuo 16.00 Eur/m2
Laminato montavimasnuo 10.00 Eur/m2
Grindjousčių montavimasnuo 5.00 Eur/m
Durų montavimasnuo 80.00 Eur/vnt.
Palangių montavimasnuo 25.00 Eur/m
Terasos grindų montavimas ant paruoštų polių nuo 30 Eur/m2
Terasinių lentų atnaujinimas (alyvavimas)nuo 10.00 Eur/m2
Senų dažų šalinimas, tapetų skūtimasnuo 8.00 Eur/m2
Papildomų darbų valandinis mokestisnuo 25.00 Eur/val.

Aptarnavimo teritorija

Naujo buto įrengimas

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 10/10/2019
  Palieskite, kad skambintumėte