Geodeziniai matavimai Panevėžyje

Geodeziniai matavimai Panevėžyje, atliekami profesionalių ir patyrusių specialistų, leidžia greitai ir patikimai atlikti reikiamus sklypo matavimus, užregistruoti gautus duomenis ir be vargo sutvarkyti kitus privalomus procesus. Šie matavimai - tai metodų ir principų visuma, kurią taikant yra nustatomi tikslūs tam tikro žemės sklypo duomenys. Tokio pobūdžio matavimai vykdomi koordinuojant žemės sklypo posūkio taškus, tame sklype esančius statinius, žemės sklypo naudmenų kontūrus bei inžinierinius sklypo tinklus. Tokiu būdu geodezijos ekspertai sudaro būtinus žemės sklypo planus ir nuotraukas. Visi dokumentai pateikiami atsakingai institucijai, o sėkmingai atlikus patikrą, šie dokumentai yra įregistruojami Registrų centre. Klientams yra būtina pateikti reikiamus dokumentus, kad registravimo procesas vyktų sklandžiai ir laiku.

geodeziniai matavimai
geodeziniai matavimai Panevėžyje

Jeigu jums reikia geodezinių matavimo paslaugų Panevėžyje, Universalus meistras kviečia susisiekti su patikimų geodezinių matavimų ekspertų komanda. Akyviai bendradarbiaudami ir operatyviai dirbdami, garantuojame nepriekaištingus rezultatus. Su mumis galite susisiekti telefonu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. jums patogiu metu. Geodeziniai matavimai Panevėžyje – greiti ir patrauklūs sprendimai jums!

Geodeziniai matavimai Panevėžyje

(8-673) 92494

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Ieškant tinkamo žmogaus geodeziniams darbams atlikti, visada yra maža tikimybė pasirinkti nekvalifikuotą ar nekompetentingą specialistą. Tačiau, jeigu norite užtikrinti darbų kokybę ir sėkmę, skatiname kreiptis į ekspertus, kurie jau yra įrodę savo kvalifikaciją ir išprusimą. Universalaus meistro geodezinių matavimų specialistai yra licencijuoti, kvalifikuoti ir jau daug metų dirba šioje srityje, todėl gali užtikrinti atliekamų matavimų tinkamumą ir standartų atitikimą.

Modernumas. Pažanga visose mokslo srityse stumia žmoniją į priekį, kad visi galėtų geriau gyventi. Universalus meistras tiki, kad tik tobulėjant ir taikant pačias moderniausias technologijas, yra įmanoma pasiekti tobulą rezultatą. Todėl atlikdami darbus naudojame naujausią geodezinę įrangą, taikome laiko įrodytus metodus ir vadovaujamės darbo principais, užtikrinančiais efektyvumą, operatyvumą, praktiškumą ir našumą. Su mūsų ekspertais niekaip kitaip ir negali būti.

Kokybė. Visi Universalaus meistro ekspertai vadovaujasi kokybiško darbo principais. Mūsų specialistai myli savo darbą ir gerbia šį amatą, todėl siekia atlikti visas užduotis taip, lyg darytų sau, šeimos nariams arba draugams. Geriausiai kokybišką darbą užtikrinanti taktika yra tinkamas darbas nuo pat pirmojo žingsnio – geriau yra viską daryti gerai, negu taisyti 10 kartų. Tai sutaupo labai daug laiko, medžiagų ir pinigų (bei nervų ir kitų žmogiškųjų išteklių) ne tik mums, bet ir klientams.

Kaina. Atminkite, kad kvalifikuotas, licencijuotas ir patyręs darbininkas, teikiantis itin kokybiškas paslaugas būtinai įvertins savo įgūdžius rinkoje ir siūlys atitinkamą kainą. Universalus meistras siekia balansuoti kliento poreikius ir teikiamų paslaugų kokybę, todėl stengiamės siūlyti optimalią kainą, tenkinančią abi puses. Užtikriname skaidrią kainos politiką, o jeigu atsiranda netikėti ir būtini darbai, pirmiausiai informuojame jus apie tai, o ne savavališkai atliekame juos ir pučiame sąskaitas.

Geodeziniai matavimai Panevėžyje

Be geodezinių matavimų, mes galime pasiūlyti gausybę ir kitų paslaugų:
Tad jeigu turite klausimų, nedvejokite ir skambinkite mūsų specialistams! Patarsime, pakonsultuosime ir rasime geriausią sprendimą jums.

Sklypų geodeziniai matavimai 

Sklypų geodeziniai matavimai nustatomi siekiant nustatyti tikslias sklypų ribas bei sklypo plotą. Mataviami atliekami po formavimo pertvarkymo projekto, detaliojo plano ir t.t. Sklypo kadastriniame plane pažymimi sklype esantys servitutai, sklypo kampai ir posūkiai, byloje apskaičiuojama sklypo vertė, nurodoma naudmenų eksplikacija ir apribojimai, išduodamas ribų paženklinimo aktas.

Pastatų/patalpų kadastriniai matavimai 

Pastatų/patalpų kadastriniai matavimai atliekami pastačius naują, rekonstruojant, modernizuojant namą, atliekant kapitalini ir parastąjų remontus, keičiant patalpų paskirtį.

Patalpų/pastatų kadastrinių matavimų tikslas yra išmatuoti patalpas/pastatus, sudaryti tikslius jų planus, nustatyti realius plotus, jų vertę, apribojimus ir t.t.

Kaimo plėtros projektai (KPP)

Kaimo plėtros projektas rengiamas siekiant parinkti ūkinko sodybos vieta prieš rengiant ūkininko sodybos projektą (gyvenamojo namo ir pagalbinio ūkio paskirties pastatų projektą).

KPP nurodo visus apribojimus žemės sklypui, servitutus, įvažiavimo į sklypą vieta, rekomenduojamas inžinerinių tinklų vietas, galimą užstatyti teritoriją.

Formavimo pertvarkymo projektai (FPP)

Formavimo pertvarkymo projektai rengiami siekiant padalinti esamus sklypus ir/ar pakeistį formuojamų sklypų paskirtį.

FPP nurodo būsimas žemės sklypų ribas, servitutus, privažiavimo kelius ir įvažiavimus į sklypus.

Topografinės nuotraukos

Topografinės nuotraukos metu nustatoma esama sklypo situacija, reljefas, esami ir statomi pastatai, sodai, daržai, želdiniai, inžineriniai tinklai, keliai ir gatvės.

Topografinė nuotrauka daroma prieš pradedant projektuoti ar rekonstruoti pastatus, kelius, gatves ar inžinerinius tinklus, keičiant sklypo paskirtį.

Naudojimosi tvarkos nustatymas

Naudojimosi tvarkos nustatymas atliekamas tuomet, kai yra du ar daugiau žemės sklypo savininkų. Visiems savininkams sutinkant, nustatomos tikslios kiekvino savininko sklypo naudojimosi ribos (t.y. kokia sklypo dalis priklauso kokiam savininkui).

Geodeziniai matavimai Panevėžyje

Geodezinių matavimų PanevėžyjeGeodeziniai matavimai – tai principų ir ir metodų visuma, kurią pritaikant yra išaiškinami tikslūs tam tikro žemės sklypo matavimai. Šio pobūdžio matavimai yra vykdomi koordinuojant žemės sklypo posūkio taškus, tame sklype esančius statinius, žemės sklypo naudmenų kontūrus bei inžinierinius sklypo tinklus. Taip geodezijos ekspertai sudaro reikalingus žemės sklypo planus ir nuotraukas.

Geodezinių matavimų paslaugos paprastai yra teikiamos paslaugų paketo pavidalu, tad galutinė kaina yra pateikiama bendra už visas atliktas geodezinių matavimų paslaugas. Geodezinių matavimų kaina priklauso nuo sklypo ploto, vietos, sudėtingumo, užstatymo tankumo, gretimai esančių sklypų savininkų skaičiaus ir keleto kitų veiksnių. Todėl norint nustatyti tikslią geodezinių matavimų kainą, kviečiame susisiekti su mūsų ekspertais.

DarbaiKaina, EURMatasTerminas
Topografinės nuotraukos parengimas
Užstatyta/Neužstatyta
iki 0,5 ha
220/180vnt.
14-45
nuo 0,5 ha iki 1 ha
250/200
vnt.14-45
nuo 1 ha iki 2 ha
320/240
vnt.
14-45
nuo 2 ha iki 5 ha
230/150
ha
14-45
nuo 5 ha ir daugiau
180/120
ha
14-45
Didelės topo
kaina derinama atskirai
vnt.
Komunikacijos išpildomoji nuotrauka
nuo 60
vnt.
5-45
Šulinio kortelės sudarymas
17
vnt.
7
Pastato kontrolinė-geodezinė nuotrauka
60-120
7
Fasado išpildomoji nuotrauka
kaina derinama atskirai
vnt.
Duomenys iš Registrų centro: pažymėjimas
5vnt.1
Sklypo ribos su kaimynais
151
Riboženklių atstatymas
Užstatyta/Neužstatyta
vnt.
1-3vnt.
18 / 15
vnt.1
4-8vnt.
15 / 12
vnt.1
9 ir daugiau
12 / 10
vnt.1
Sodo kadastriniai matavimai 1vnt.
200
vnt.1
Sodo kadastriniai matavimai min 2vnt.
180-200
vnt.30-90
Sodo kadastriniai matavimai + topo
340-360
vnt.30-90
Namų valdos geodeziniai matavimai
nuo 200
vnt.30-90
Geodezinių matavimų bylos atnaujinimas
nuo 120
vnt.30-90
Geodeziniai po detalaus
min 70
vnt.30
Kaimo plėtros projektas ūkininko sodybos vietai parinkti
500-700
vnt.4-8 mėn.
Padalinimo projektai
nuo 500
vnt.6-8 mėn.
Žemės sklypo formavimo pertvarkymo projektas
nuo 430vnt.6-8 mėn.

Geodezinių matavimų paslaugų paketas apima šias paslaugas: specialistų transportavimas į/iš sklypo, sklypo matavimai naudojant geodezinių matavimų įrangą, dokumentų ir planų sudarymas ir pateikimas atitinkamoms valstybės institucijoms, bendravimas su jomis, žymėjimas bei kiti susiję administraciniai ir bendrieji darbai.

Geodeziniai matavimai Panevėžyje

Jeigu jums prireikė geodezinių matavimų paslaugų, tuomet maloniai kviečiame susisiekti su Universalaus meistro geodezinių matavimų specialistų komanda žemiau nurodytu numeriu. Tiksliai paskaičiuosime visų atliktinų darbų kainą ir pateiksime pasiūlymą.

Geodeziniai matavimai

(8-673) 92494

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/10/2019
Palieskite, kad skambintumėte