Namo apšiltinimas Vilniuje

Beveik kasmet griežtėjant namų energetinio efektyvumo klasės reikalavimams naujai statomiems namams, senesnio namo apšiltinimas taip pat tampa daugelio pageidaujamas dalykas. Įvairaus tipo namų ūkiuose pastebimi vis dažnesni senų pastatų renovacijos bei apšiltinimo darbai siekiant išsaugoti pastatų sandarumą, termoizoliacinį efektyvumą ir pagerinti šiluminę varžą. Kaip apšiltinti namą taip, kad investicijos atsipirktų ir prabėgus keliems metams netektų to vėl kartoti? Kokios yra padaromos namų apšiltinimo klaidos? Kokios technologijos bei medžiagos šiandien yra naudojamos? Šie ir kiti klausimai dažnai iškyla mastantiems apie namo apšiltinimą.

Norint efektyviai apšiltinti tiek individualų, tiek kitos paskirties namą neužtenka vien tik nusimanyti apie pastatų šiltinimui naudojamas medžiagas. Efektyvus namo apšiltinimas gali būti užtikrintas ne tik laikantis termoizoliacinių medžiagų nuoseklumo bei naudojant tik sertifikuotas medžiagas, bet ir vykdant apšiltinimo darbus pagal šiems darbams būdingus normatyvus ir techninius reikalavimus. Fasado šiltinimas iš esmės nėra pagrindinis efektyvaus apšiltinimo aspektas. Šiluminė varža dažniausiai yra prarandama pastato sandūroje, kur jungiasi konstrukcinės namo plokštės bei yra išvedžiotos komunikacinės sistemos. Šioje vietoje dažniausiai ir pasimato meistrų patirties ir profesionalumo stoka.

Universalus meistras yra patyręs namų apšiltinimo specialistas. Padėsime jums kokybiškai apšiltinti jūsų namą, mūsų naudojamos aukštos kokybės medžiagos suteiks jūsų namui trūkstamą termoizoliaciją, o darbai bus atlikti nepastebimai greitai.

Namo-apšiltinimas Vilniuje

Namo apšiltinimas Vilnius

Namo apšiltinimas Vilniuje

(8-600) 86423

Kodėl rinktis mus?

Greitis. Mūsų darbo greitis taupys jūsų laiką ir pinigus. Greitai atliekamas darbas nesukels jums didelių nepatogumų, o tiksliai suplanuotas darbų grafikas padės darbus pradėti ir užbaigti numatytu laiku. Daugiau jokių atidėliojimų ir vėlavimų. Lanksčiai prisitaikysime prie jūsų laiko poreikių ir pasiūlysime savo paslaugas jums patogiausiu metu.

Naudojamos medžiagos. Namų apšiltinimui yra naudojamos specialios medžiagos, o jų pasiūla šiais laikais yra didžiūlė. Būtent todėl čia reikia išmanančių specialistų, kurie sugebėtų skirti ir palyginti skirtingų medžiagų rodiklius, suprastų jų parametrus ir parinktų teisingus medžiagų derinius. Skirtingos medžiagos pasižymi skirtingomis vandens garų varžomis, degumo klase bei kitomis savybėmis, todėl šį darbą patikėkite tik išmanantiems specialistams.

Sandarumo užtikrinimas. Atlikdami kokybišką namų apšiltinimą kruopščių ir atsakingų meistrų pagalba užtikriname namų sandarumą. Tam, kad tinkamai suformuoti sienos izoliacinį sluoksnį svarbu būti susipažinus su fizikiniais procesais, kurie vyksta viduje pastatų konstrukcijų. Šiluma iš patalpų dažniausiai yra išspinduliuojama per sienose esančius sujungimus ir kitus atsirandančius šilumos tiltus, todėl dėmesį reikia atkreipti ne tik į fasadą ar stogą.

Atsakomybė. Dirbame atsakingai atsižvelgiant į pastatų šiltinimo statybos reikalavimus. Techniškai teisingai atliktas darbas, medžiagų parinkimas, tarpų tarp sienų ir plokščių panaikinimas, sienų išdžiovinimas ir darbų priežiūra užtikrina kokybiškai atliekamą darbą ir norimą rezultatą. Siekiame, kad efektyvus namų apšiltinimas suteiktų maksimalų komfortą ir skirtumą klientams, o namo šildymui skirtos išlaidos būtų kuo mažesnės.

Namo apšiltinimas kaina

Namo apšiltinimas

Teikiame plačias namo apšiltinimo paslaugas, šiltinam įvairias pastatų konstrukcijų dalis, todėl galime kokybiškai apšildyti tiek didelius plotus su visa namo išore, tiek atskiras vietas priklausomai nuo klientų poreikių. Jei namas yra senas, jame gali būti gausu nesandarių vietų, todėl rekomenduojame atlikti viso namo apšiltinimą, tačiau jeigu tam lėšų nėra, fasado, stogo, pamatų ar sienų šiltinimas gali būti puikus sprendimas sprendžiant konkrečios namo dalies nesandarumo problemą.

Užsisakykite šias Universalaus meistro namo šiltinimo paslaugas:

Jeigu nesate tikri, kokią namo dalį reikia šildyti ir ieškote sprendimo, kuris atpirktų jūsų investicijas, išsikvieskite mūsų specialistą į namus, kuris su savo žiniomis padės jums įvertinti namo sandarumo būklę, patikrins sienų silpniausių namo vietų oro pralaidumą su termovizoriumi ir nustatys būtiniausias apšiltinimo vietas.

Namo apšiltinimo kaina

Teikiame kokybiškas paslaugas užtikrinančias namo termoizoliacinį patikimumą ir siekiame, kad klientų investicijos atsipirktų. Pagerinus namo šiluminę varžą galima taupyti šildymo kaštus ir taip susigrąžinti investuotus pinigus į namo apšiltinimą. Apšiltinimo darbų kaina priklauso nuo užsakomų paslaugų paketo bei kitų kiekvienam namui būdingų individualių savybių, todėl skambinkite mums jau šiandien ir sužinokite apšiltinimo kainą jūsų namui. Išsakykite jus kankinančias namo nesandarumo problemas ir mes pasistengsime pateikti geriausią apšiltinimo sprendimo variantą jums ir jūsų turtui. Kiekvienas namas yra savitas su sau būdingais konstrukciniais bei apdailos elementais, todėl individualios konsultacijos pagalba išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pritaikysime labiausiai jums tinkantį pasiūlymą.

Universalus meistras nepaliks jūsų bėdoje. Lietuvoje šildymo sezonas yra vienas ilgiausių, todėl pasirūpinti namo sandarumu yra būtina. Jei pastebėjote, kad kambariuose neišsilaiko šiluma, langai rasoja, o radiatoriai net ir veikdami didžiausiu pajėgumu sunkiai prišildo patalpas, vadinasi laikas atlikti namo apšiltinimo darbus. Paskambinę mums sužinosite visą jus dominančią informaciją ir suplanuosime darbų atlikimą jums patogiu metu. Mes pasirūpinsime jūsų namais ir leisime jums atsikvėpti!

Namo apšiltinimas

(8-600) 86423

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, puikiai padirbėta! Jonas 08/27/2018
  Palieskite, kad skambintumėte