Fasadų šiltinimas Vilniuje

Fasadų šiltinimas – viena populiariausių namų renovacijos paslaugų. Dažnai vos tik prabėgus keletui mėnesių po namo statybos fasadas pradeda skilinėti, praranda spalvą, sandarumą ir savo pirmines izoliacines savybes, todėl tenka atlikti fasado šiltinimą. Daugeliu atveju niekas nesusimasto, kodėl taip nutinka, tačiau dirbant statybose, tampa akivaizdu, kad netinkamų ir nesuderintų medžiagų naudojimas, montavimo instrukcijų nesilaikymas yra tik kelios dažniausiai pasitaikančios tokių defektų priežastys.

Izoliacinės medžiagos taip pat turi atitikti aukštus reikalavimus ir būti suderintos tam, kad vienodai reaguotų į temperatūrinius pokyčius. Deja, ne visi fasadų šiltintojai tiksliai išmano ir laikosi visų reikalavimų, todėl fasadai greitai praranda patvarumą ir vėl iš naujo tenka atlikti renovacijos ir šiltinimo darbus.

Problema ta, kad atsiradus net ir nepastebimam nesandarumui, susidaręs šalčio tiltas leidžia šalčiui ir drėgmei patekti į namo konstrukcijas taip sukeldamas net ir namo vidinių sienų deformaciją ir pūslėjimąsį, taigi fasado problema tampa viso namo problema, o atsirandantys šilumos nuostoliai tik pablogina situaciją.

Universalus meistras atlieka kokybišką ir naujomis technologijomis paremtą fasadų šiltinimą. Suprasdami fizikinius ir technologinius procesus užtikriname aukštą paslaugų kokybę ir padedame sumažinti klientų išlaidas.

Fasadų šiltinimas Fasadų šiltinimas vilniuje

Fasadų šiltinimas Vilniuje

(8-600) 86423

Kodėl rinktis mus?

Užtikrintas darbas. Siekiame, kad visi darbai būtų atlikti sklandžiai ir sukeltų jums kuo mažiau galvos skausmo. Darbus atliekame laiku pagal suderintą grafiką, vykdoma darbų priežiūra sumažina broko tikimybę, o aukšta paslaugų ir aptarnavimo kokybė nustebins net ir visko mačiusius. Mūsų darbas suteiks jums maksimalų komfortą ir ramybę.

Esame savo srities ekspertai. Savo darbą skaičiuojame ne tik atliktais darbais, bet ir ilgamete patirtimi rinkoje. Mūsų specialistai yra sukaupę įvairios fasadų šiltinimo patirties, todėl puikiai žino, kas veikia, o kas ne. Galime pritaikyti jūsų poreikius atitinkantį sprendimą, kuris nebūtinai kainuos daugiausiai. Tikro specialisto akis visuomet vertina tai, kas turi būti atlikta, o ne tai, kaip sukurti tariamą problemą.

Lankstumas. Universalus meistras gali pasiūlyti išskirtinai lanksčias paslaugas ir prisiderinti prie klientų poreikių. Žinome, kad visų planai kartais keičiasi, todėl esame nusiteikę esant būtinybei savo darbų grafikus pakoreguoti taip, kad atitiktume jūsų poreikius. Universalus meistras visuomet sureaguos tinkamai, o pasikeitę jūsų asmeniniai planai nesugriaus suplanuotų fasado šiltinimo darbų. Tai yra patogu ir paranku visiems.

Išpildysime jūsų lūkesčius. Esame pratę dirbti taip, kad patenkintume visų klientų lūkesčius. Atlikus namo fasado šiltinimą jūs ne tik taupysite namo šildymo išlaidas, bet ir sugrąžinsite namui estetinę išvaidzą, panaikinsite įtrūkimus ir nesandarumus, sumažinsite pelėsio galimybę bei pagerinsite patalpų mikroklimatą. Kad ir kokie būtų jūsų lūkesčiai ir poreikiai, mes esame pasirengę juos išpildyti.

Fasadų šiltinimas

Fasadų šiltinimas kaina

Fasado šiltinimas yra vienas didžiausių namo šiltinimo darbų, todėl gali padėti sutaupyti net iki 50% jūsų namo šildymui skirtų išlaidų. Tvarkingai apšiltintas namas bėgant laikui atsipirks, o jūs jausite jaukų, subalansuotą ir šiltą orą namuose. Negana to, pagerinsite namo vizualinę būklę, tad jūsų namas atrodys it naujas. Pasirinkę norimas apdailos spalvas ir medžiagas, galėsite sukurti savo svajonių namo išvaizdą ir pakeisti funkciškai bei morališkai atgyvenusį fasadą. Fasado šiltinimo kaina yra apskaičiuojama individualiai, taigi norėdami sužinoti darbų kainą, skambinkite nurodytais kontaktais ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus. Maloniai patarsime, kokias medžiagas geriausia rinktis, išklausysime jūsų poreikius, įvertinsime jūsų namo fasado būklę, surasime silpniausius taškus ir greitai, kokybiškai bei patikimai atliksime visus fasado šiltinimo darbus.

Namų apšiltinimo komanda jūsų paslaugomis!

Fasadų šiltinimas

(8-600) 86423

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Tomas 08/27/2018
  Palieskite, kad skambintumėte