Namo apšiltinimas

Namo apšiltinimas yra skirtas sumažinti šilumos pralaidumą, sukuriant papildomus izoliacinius sluoksnius. Lietuvoje rudens-žiemos sezonai yra drėgni ir dažniausiai šalti, tad tokiomis oro sąlygomis senų pastatų sienos kelia daug problemų.

Paspaudus šalčiui, būsto šildymo paslaugų kainos išauga esant nesandarioms pastato sienoms. Kokybiškas ir efektyvus namo apšiltinimas sulaiko šilumą pastato viduje, taupo energijos sąnaudas ir suteikia komfortą. Namo apšiltinimas senam namui papildomai suteikia ir gražią išvaizdą. Tad vykdant namo apšiltinimą labai svarbu teisingai atlikti šiluminius techninius sienų skaičiavimus, kad šilumos nuostoliai būtų kuo mažesni.

Namo-apšiltinimas

Dėl šios priežasties itin aktualu namo apšildymo darbus patikėti patyrusiai Universalaus meistro komandai. Ilgametė patirtis, žinios bei kruopštumas - tai tos mūsų apšiltinimo specialistų savybės, kurios leidžia įgyvendinti net ir sudėtingiausius, iššūkius keliančius projektus. Su Universaliu meistru jūsų namo apšiltinimas jums suteiks ilgalaikį komfortą už protingą kainą.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Greitis. Mūsų darbo greitis taupys jūsų laiką ir pinigus. Greitai atliekamas darbas nesukels jums didelių nepatogumų, o tiksliai suplanuotas darbų grafikas padės darbus pradėti ir užbaigti numatytu laiku. Daugiau jokių atidėliojimų ir vėlavimų. Lanksčiai prisitaikysime prie jūsų laiko poreikių ir pasiūlysime savo paslaugas jums patogiausiu metu.

Naudojamos medžiagos. Namų apšiltinimui yra naudojamos specialios medžiagos, o jų pasiūla šiais laikais yra didžiūlė. Būtent todėl čia reikia išmanančių specialistų, kurie sugebėtų skirti ir palyginti skirtingų medžiagų rodiklius, suprastų jų parametrus ir parinktų teisingus medžiagų derinius. Skirtingos medžiagos pasižymi skirtingomis vandens garų varžomis, degumo klase bei kitomis savybėmis, todėl šį darbą patikėkite tik išmanantiems specialistams.

Sandarumo užtikrinimas. Atlikdami kokybišką namų apšiltinimą kruopščių ir atsakingų meistrų pagalba užtikriname namų sandarumą. Tam, kad tinkamai suformuoti sienos izoliacinį sluoksnį svarbu būti susipažinus su fizikiniais procesais, kurie vyksta viduje pastatų konstrukcijų. Šiluma iš patalpų dažniausiai yra išspinduliuojama per sienose esančius sujungimus ir kitus atsirandančius šilumos tiltus, todėl dėmesį reikia atkreipti ne tik į fasadą ar stogą.

Atsakomybė. Dirbame atsakingai atsižvelgiant į pastatų šiltinimo statybos reikalavimus. Techniškai teisingai atliktas darbas, medžiagų parinkimas, tarpų tarp sienų ir plokščių panaikinimas, sienų išdžiovinimas ir darbų priežiūra užtikrina kokybiškai atliekamą darbą ir norimą rezultatą. Siekiame, kad efektyvus namų apšiltinimas suteiktų maksimalų komfortą ir skirtumą klientams, o namo šildymui skirtos išlaidos būtų kuo mažesnės.

Namo apšiltinimas kaina

Vykdant namo apšiltinimo darbus, ant fasado yra klojami šilumos izoliaciniai sluoksniai. Jie sluoksniuojami kaip tortas - vienas ant kito. Tai kompleksinė sistema, padedanti sulaikyti šilumą pastato viduje bei taupyti energijos sąnaudas. Priklausomai nuo namo dydžio, projekto sudėtingumo, darbų apimčių bei naudojamų medžiagų, priklauso galutinė namo apšildymo kaina. Jai apskaičiuoti parengiama tiksli sąmata konkrečiam objektui.

Namo apšiltinimas galimas keliais būdais: sienų apšiltinimas iš išorės, vidaus ir užpildant oro tarpus sienose. Nuo pasirinkto namo apšiltinimo būdo priklausys ir namo apšildymo kaina. Specialistų skaičiavimais, efektyviai apšildytas pastatas gali sutaupyti net iki 50% šilumos kaštų. Tad nesandarios namo sienos - jūsų papildomos ilgalaikės išlaidos, nes mūsų klimato sąlygomis šildymo sezonas tęsiasi nuo spalio iki balandžio mėnesio.

Planuojant apšiltinti namą, kiekvienu konkrečiu atveju statybų ekspertai patars, koks namo šiltinimo būdas yra tinkamiausias jūsų namui, ar apšiltinti jį nuo pamatų iki stogo, ar ieškoti kitų individualių bei racionalių sprendimų. Namo apšiltinimo kainą lemia įvairūs faktoriai, todėl geriausia yra su specialistais susisiekti tiesiogiai. Šiuolaikinės ir pažangios termoizoliacinės medžiagos, priemonės bei įranga pagreitina namo apšiltinimo procesus, sutrumpinant darbo laiko sąnaudas. Jeigu jums reikia profesionalių konsultacijų, patarimų bei sprendimų, jums pagelbės darbšti Universalaus meistro komanda.

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja namo apšiltinimas?

Siekiant sutaupyti šildymo išlaidas, yra reikalingas namo apšiltinimas, kuris bėgant laikui atsiperka per sumažintas šildymo sąskaitas. Kiekvienas projektas yra individualus, todėl turi būti derinamas su darbus vykdančiais meistrais tiesiogiai.

 

✅Kaip užsakyti namo apšiltinimą?

Užsakykite namo apšiltinimą mūsų svetainėje pasirinkę miestą. Suradę meistrų kontaktus susisiekite ir suderinkite laiką, kada meistras galėtų atvykti pas jus įvertinti reikiamų atlikti darbų.

 

✅Koks yra namo apšiltinimo procesas?

Atvykęs meistras galės operatyviai įvertinti, ko reikia, kad namo apšiltinimas patenkintų jūsų lūkesčius. Susitikimo metu bus aptarti darbų terminai, patikslintos kainos bei kitos darbų atlikimo sąlygos.

 

✅Kaip greitai galite apšiltinti namą?

Namo apšiltinimo darbai yra pradedami, atsižvelgiant į meistrų užimtumą konkrečiu metu bei šių darbų sezoniškumą. Universalus meistras dės visas pastangas, kad jums reikalingi darbai būtų pradėti jums patogiu metu.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/15/2020