Namo apšiltinimas Panevėžyje

Namo apšiltinimas Panevėžyje padeda kurti komfortiškus namus kiekvieno poreikiams. Pastato sienų kokybę ir atsparumą šalčiui geriausiai apibrėžia šilumos laidumo koeficientas. Kuo namuose mažiau šalčio tiltų, nesandarių vietų, tuo šis koeficientas yra geresnis.

Gyvendami drėgno klimato sąlygomis visi norime apsisaugoti ne tik nuo šalčio, bet ir nuo didelių šildymo išlaidų, todėl namo apšiltinimas ne tik sukuria didesnį komfortą, bet ir su laiku atsiperka bei teikia ilgalaikę naudą.

Namo apšiltinimo darbus turėtų atlikti licenzijuoti specialistai. Tik tokie darbininkai tiksliai įvertins namo šilumos išlaikymo lygį ir pritaikys racionalų apšiltinimo sprendimą kiekvienu individualiu atveju. Namo apšiltinimas Panevėžyje – Universalaus meistro remonto paslaugų rūšis, skirta jūsų namų šilumai. Mes pasirūpinsime kokybiškomis šiluminėmis medžiagomis, greitai bei patikimai atliekamais darbais ir užtikrinsime jaukią bei šiltą jūsų namų aplinką. Didelė sukaupta tokių darbų patirtis ir organizuotas darbas suteiks jums visišką ramybę namo apšiltinimo metu, tad jūs galėsite paprasčiausiai mėgautis galutiniu rezultatu už puikų kainos ir kokybės santykį!

Namo-apšiltinimas Panevėžyje

Namo apšiltinimas Panevėžys

Namo apšiltinimas Panevėžyje

Kodėl rinktis mus?

Greitis. Mūsų darbo greitis taupys jūsų laiką ir pinigus. Greitai atliekamas darbas nesukels jums didelių nepatogumų, o tiksliai suplanuotas darbų grafikas padės darbus pradėti ir užbaigti numatytu laiku. Daugiau jokių atidėliojimų ir vėlavimų. Lanksčiai prisitaikysime prie jūsų laiko poreikių ir pasiūlysime savo paslaugas jums patogiausiu metu.

Naudojamos medžiagos. Namų apšiltinimui yra naudojamos specialios medžiagos, o jų pasiūla šiais laikais yra didžiūlė. Būtent todėl čia reikia išmanančių specialistų, kurie sugebėtų skirti ir palyginti skirtingų medžiagų rodiklius, suprastų jų parametrus ir parinktų teisingus medžiagų derinius. Skirtingos medžiagos pasižymi skirtingomis vandens garų varžomis, degumo klase bei kitomis savybėmis, todėl šį darbą patikėkite tik išmanantiems specialistams.

Sandarumo užtikrinimas. Atlikdami kokybišką namų apšiltinimą kruopščių ir atsakingų meistrų pagalba užtikriname namų sandarumą. Tam, kad tinkamai suformuoti sienos izoliacinį sluoksnį svarbu būti susipažinus su fizikiniais procesais, kurie vyksta viduje pastatų konstrukcijų. Šiluma iš patalpų dažniausiai yra išspinduliuojama per sienose esančius sujungimus ir kitus atsirandančius šilumos tiltus, todėl dėmesį reikia atkreipti ne tik į fasadą ar stogą.

Atsakomybė. Dirbame atsakingai atsižvelgiant į pastatų šiltinimo statybos reikalavimus. Techniškai teisingai atliktas darbas, medžiagų parinkimas, tarpų tarp sienų ir plokščių panaikinimas, sienų išdžiovinimas ir darbų priežiūra užtikrina kokybiškai atliekamą darbą ir norimą rezultatą. Siekiame, kad efektyvus namų apšiltinimas suteiktų maksimalų komfortą ir skirtumą klientams, o namo šildymui skirtos išlaidos būtų kuo mažesnės.

Namo apšiltinimas Panevėžyje

Namo apšiltinimas Panevėžyje

Teikiame plačias namo apšiltinimo paslaugas, šiltinam įvairias pastatų konstrukcijų dalis, todėl galime kokybiškai apšildyti tiek didelius plotus su visa namo išore, tiek atskiras vietas priklausomai nuo klientų poreikių. Jei namas yra senas, jame gali būti gausu nesandarių vietų, todėl rekomenduojame atlikti viso namo apšiltinimą, tačiau jeigu tam lėšų nėra, fasado, stogo, pamatų ar sienų šiltinimas gali būti puikus sprendimas sprendžiant konkrečios namo dalies nesandarumo problemą.

Užsisakykite šias Universalaus meistro namo šiltinimo paslaugas:

Jeigu nesate tikri, kokią namo dalį reikia šildyti ir ieškote sprendimo, kuris atpirktų jūsų investicijas, išsikvieskite mūsų specialistą į namus, kuris su savo žiniomis padės jums įvertinti namo sandarumo būklę, patikrins sienų silpniausių namo vietų oro pralaidumą su termovizoriumi ir nustatys būtiniausias apšiltinimo vietas.

Namo apšiltinimo Panevėžyje

Teikiame kokybiškas paslaugas užtikrinančias namo termoizoliacinį patikimumą ir siekiame, kad klientų investicijos atsipirktų. Pagerinus namo šiluminę varžą galima taupyti šildymo kaštus ir taip susigrąžinti investuotus pinigus į namo apšiltinimą. Apšiltinimo darbų kaina priklauso nuo užsakomų paslaugų paketo bei kitų kiekvienam namui būdingų individualių savybių, todėl skambinkite mums jau šiandien ir sužinokite apšiltinimo kainą jūsų namui. Išsakykite jus kankinančias namo nesandarumo problemas ir mes pasistengsime pateikti geriausią apšiltinimo sprendimo variantą jums ir jūsų turtui. Kiekvienas namas yra savitas su sau būdingais konstrukciniais bei apdailos elementais, todėl individualios konsultacijos pagalba išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pritaikysime labiausiai jums tinkantį pasiūlymą.

Universalus meistras nepaliks jūsų bėdoje. Lietuvoje šildymo sezonas yra vienas ilgiausių, todėl pasirūpinti namo sandarumu yra būtina. Jei pastebėjote, kad kambariuose neišsilaiko šiluma, langai rasoja, o radiatoriai net ir veikdami didžiausiu pajėgumu sunkiai prišildo patalpas, vadinasi laikas atlikti namo apšiltinimo darbus. Paskambinę mums sužinosite visą jus dominančią informaciją ir suplanuosime darbų atlikimą jums patogiu metu. Mes pasirūpinsime jūsų namais ir leisime jums atsikvėpti!

Namo apšiltinimas

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/13/2019