Stogo šiltinimas Vilniuje

Namo stogas atlieka ne tik saugojimo nuo vėjo ir drėgmės funkciją, bet ir išlaiko namuose sukauptą šilumą. Stogo šiltinimas turi būti gerai apskaičiuotas dar namo projektavimo eigoje, tačiau to nepadarius, būtina atlikti papildomą stogo šiltinimą. Pagal fizikinius dėsnius, šiltas oras kyla į viršų, todėl neužtikrinus reikiamos stogo šiluminės varžos galima prarasti net iki 40% namuose sukurtos šilumos. Dėl šios priežasties stogas tampa vienu iš svarbiausių visos namo izoliacijos konstrukcinių dalių.

Didėjantys šiluminės energijos išsaugojimo reikalavimai įpareigoja naudoti storesnius stogo izoliacijos sluoksnius, o šilumos laidumą lemia ne tik pati stogo konstrukcija, bet ir naudojamų šiltinimo medžiagų kokybė. Tačiau viena didžiausių pasitaikančių stogo šiltinimo problemų yra medžiagos vientisumo neišlaikymas kuomet termoizoliacinis sluoksnis yra dedamas tarp gegnių. Ši problema lemia vidinių paviršių temperatūrų sumažėjimą, šalčio tiltų atsiradimą, viduje konstrukcijų gali pradėti kauptis drėgmė bei ženkliai padidėja šilumos nuostoliai. Vienintelis sprendimas užtikrinantis kokybišką stogo šiltinimą yra samdant patyrusius profesionalus, kurie žino, ką reikia daryti, kaip šiltinti stogą ir kokių laikytis stogo šiltinimo reikalavimų.

Universalus meistras siūlo profesionalias stogo šiltinimo paslaugas. Naudojame šiuolaikiškas technologijas ir aukštos kokybės medžiagas stogų šiltinimo darbuose, todėl greitai ir kokybiškai apšiltinsime jūsų stogą.

Fasadų šiltinimas vilnijue Fasadų šiltinimas

Stogo šiltinimas Vilniuje

(8-600) 86423

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Atliekant stogo šiltinimo darbus visuomet remiamės savo specialistų nuomone. Meistrų profesionalumas pasireiškia ne atliktų darbų kiekyje, o reikiamo stogo efektyvumo užtikrinime. Atlikti stogo šiltinimo darbus gali daug kas, tačiau atlikti juos gerai ir pagal galiojančius normatyvus gali ne visi. Pasitikėkite šios srities profesionalais ir apie stogo šiltinimą pamiršite visam laikui.

Situacijos įvertinimas. Nepradedame darbų iš pradžių gerai neįvertinę situacijos. Universalaus meistro specialistai atvykę į vietą apžiūrės jūsų esamo stogo būklę, įvertins stogo konstrukciją, esamo apšiltinimo sluoksnį, apskaičiuos reikiamą šiluminę varžą ir pritaikys geriausią ir patį tinkamiausią sprendimą jūsų namui. Dauguma stogo šiltinimo darbų griebiasi vos tik atvykę į objektą, tuo tarpu mes įvertiname stogo nesandarumo priežastis ir surandame efektyviausią sprendimą.

Ilgametė patirtis. Tam, kad stogo šiltinimo darbai būtų atlikti kokybiškai, neužtenka vien tik tapti šios srities specialistu. Kad atpažinti skirtingas situacijas ir suprasti siūlomų sprendimų pasekmes papildomai reikia ir nemenkos darbo rinkoje patirties. Ši patirtis leidžia atpažinti problemas ir pritaikyti racionaliausią sprendimą, kuris atitiktų klientų lūkesčius ir galimybes.

Lankstumas ir supratingumas. Savo klientams siūlome ne tik greitas ir kokybiškas, bet ir lanksčias paslaugas. Suprantame klientų poreikius bei tai, kad planai gali keistis, todėl maksimaliai stengiamės prisitaikyti prie klientų ir jiems patogiausio laiko darbams atlikti.

Fasadų šiltinimas kaina

Stogo šiltinimas kaina

Stengiamės ne tik surasti efektyviausią stogo šiltinimo sprendimą kiekvienam klientui, bet ir atsižvelgiame į jų galimybes bei finansinius lūkesčius. Dažnai pasitaiko, kad žmonės patys to nesuvokdami permoka už paslaugas, apšiltina stogą per storu sluoksniu panaudojant neracionaliai daug medžiagų arba atvirkščiai, tikisi, kad kosmetinis stogo apšiltinimas išspręs visas problemas. Kalbame ir konsultuojame savo klientus finansiniu atžvilgiu ir siekiame išsiaiškinti jų lūkesčius, o juos išgirdę pasiūlome poreikius atitinkantį pasiūlymą. Visuomet klientams primename, kad stogo šiltinimas padeda taupyti šildymui skirtas išlaidas, todėl tai yra sprendimas, kuris atsiperka. Kokybiškai apšiltintas stogas padės namuose jaustis puikiai, pagerins mikroklimatą ir sukurs tinkamą drėgmės lygį.

Skambinkite mums ir mes pasirūpinsime jūsų stogo efektyvumu, sandarumu ir reikiamu izoliaciniu sluoksniu. Universalus meistras dirba taip, kad jūs galėtumėte atsikvėpti, todėl nedelskite ir kreipkitės į mūsų stogo šiltinimo specialistus jau dabar!

Namų apšiltinimo komanda jūsų paslaugomis!

Stogo šiltinimas

(8-600) 86423

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Algis 08/27/2018
  Palieskite, kad skambintumėte