Perdangos šiltinimas Vilniuje

Šaltasis metų laikotarpis pasižymi ne tik gražiais rudens ir žiemos peizažais, tačiau kartu ir apnuogina silpnąsias mūsų namų izoliacines vietas, ko pasekoje tenka papildomai šiltinti atskiras namo konstrukcijas. Perdangos šiltinimas yra vienas svarbiausių tokių darbų. Kaip žinia, šiltas oras kyla į viršų ir didžioji name sukauptos šilumos dalis yra prarandama per viršutines namo konstrukcijas ir stogą, o namo perdanga tiesiogiai ribojasi su gyvenamosiomis patalpomis, dėl to ši vieta ir jos termoizoliacinės savybės tampa kritinėmis siekiant turėti gerai šilumą laikantį būstą. Deja, namo statybos metu architektai ne visuomet skiria pakankamai dėmesio kokybiškam perdangos suprojektavimui, o darbininkai ne visada naudoja aukštos kokybės medžiagas bei laikosi reikalavimų. Dėl šių priežasčių, po kelių sezonų išryškėja namo trūkumai, o ištyrus priežastis yra nustatoma, kad šilumos nuostoliai atsiranda dėl nekokybiškos ir standartų neatitinkančios namo perdangos.

Perdangos šiltinimas vilniuje Perdangos šiltinimas kaina

Universalus meistras, siekdamas padėti išspręsti kylančias namo perdangos problemas, teikia kokybiškas perdangos šiltinimo paslaugas. Patikėkite šiuos darbus patyrusiems rinkos specialistams ir namuose galėsite mėgautis šiluma, jaukumu ir mažomis šildymo išlaidomis!

Perdangos šiltinimas Vilniuje

(8-600) 86423

Kodėl rinktis mus?

Aukšta kokybė. Mūsų meistrų patirtis mums leidžia atlikti darbus kokybiškai, o perdangų apšiltinimui naudojame tik aukštos kokybės medžiagas. Rezultate nepaliekame šalčio tiltų, kurie sukuria palankias terpes šilumai išeiti, o darbą paverčia niekais. Mūsų patyrę meistrai žino, kur ir kaip atsiranda silpnosios vietos ir joms skiria papildomą dėmesį.

Priežiūra. Darbus atliekame padedami priežiūros ir kontrolės. Perdangų šiltinimas yra varginantis ir sudėtingas darbas tiek fiziškai, tiek psichologiškai, todėl stebime, kad dėl koncentracijos trūkumo nepasitaikytų klaidų ar broko. Darbų priežiūra mums yra svarbi mūsų paslaugų dalis, kadangi taip sukeliame klientams ramybę ir pasitikėjimą.

Išmanymas. Puikiai išmanome namų šiltinimo darbus bei kaip juos teisingai atlikti. Neskubame pradėti vykdyti šiltinimo darbų prieš tai gerai neįvertinę situacijos ir neišklausę kliento. Kiekvieno namo konstrukcija yra individuali, naudojamos skirtingos medžiagos, skirtingi jų sluoksniai, todėl kas veikia vienur, gali visiškai neveikti kitur. Sugebame atpažinti skirtingas situacijas ir pritaikyti efektyviasius sprendimo būdus.

Ilgaamžiškumas. Mūsų patirtis, žinios ir kompetencija leidžia darbus atlikti kokybiškai, o kartu ir užtikrinti aliktų darbų ilgaamžiškumą. Paslaugų patikimumas yra vienas iš prioritetų klientams, todėl koncentruojamės ties kokybe ir patikimumu, Esame tikri, kad tik gerai atliktas darbas gali garantuoti reikiamą užsakymų kiekį ir klientų ratą, todėl dedame visas pastangas kurdami klientams pridėtinę vertę ir suteikdami aukštos kokybės paslaugas.

Perdangos šiltinimas

Perdangos šiltinimas kaina

Perdangos šiltinimas dažniausiai apsaugo nuo nešildomų patalpų/erdvių šalto oro prasiskverbimo į gyvenamąsias patalpas. Viena iš svarbiausių namo perdangos funkcijų yra izoliuoti gyvenamąją erdvę nuo palepę ir stogą veikiančių temperatūrinių pokyčių ir kad šie veiksniai neturėtų jokios įtakos namo gyventojams. Nešildomose erdvėse gali kauptis drėgmė, todėl perdangos šiltinimas atlieka ir hidroizoliacinę funkciją, todėl neleidžia namuose veistis pelėsiui. Perdangos šiltinimo kaina yra apskaičiuojama pagal tai, kokio storio šiltinimo sluoksnį reikia dėti bei kokie yra numatomi šiltinti plotai. Skambinkite mums ir sužinokite, kiek kainuos perdangos šiltinimas jūsų namui.

Universalus meistras suteiks jums kokybiškas ir greitas perdangos šiltinimo paslaugas, o rezultatas nepaliks abejingų. Tinkamai atliktas perdangos šiltinimas padės sutaupyti šildymo išlaidas šaltuoju sezonu, todėl tinkamai atliktas darbas atpirks jūsų investicijas. Kreipkitės į Universalaus meistro specialistus ir šiltais namais galėsite džiaugtis ilgai. Nelaukite kol drėgmė ir šaltis persmelks jūsų kaulus, skambinkite ir mes kokybiškai sutvarkysime perdangą ir jums.

Namo apšiltinimo komanda jūsų paslaugomis!

Perdangos šiltinimas

(8-600) 86423

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Tomas 08/27/2018
  Palieskite, kad skambintumėte