Namo apšiltinimas Klaipėdoje

Ne paslaptis, jog pastatų energetinio efektyvumo reikalavimai kasmet griežtėja, todėl namo apšiltinimas Klaipėdoje bei kituose šalies miestuose šiandien yra ypač paklausi paslauga. Senų pastatų renovacija ir šiluminės varžos gerinimas tampa daugelio pageidaujamu dalyku, taigi meistrams belieka pasiraitoti rankoves ir pulti vykdyti užsakymus. Tačiau kaip vis dėlto išvengti namo apšiltinimo klaidų ir garantuoti ilgalaikį šiluminį namo efektyvumą? Čia jums gali padėti tik patyrę Universalaus meistro namų šiltinimo specialistai.

Šiltinant bet kokį namą svarbu suvokti medžiagų suderinamumą. Skirtingos šiltinimo medžiagos skirtingai reaguoja į temperatūrinius pokyčius, todėl tinkamai nesuderinus ir neparinkus šiltinimo medžiagų namo sienos su laiku gali pradėti skilinėti, dėl ko vėl pastate gali atsirasti šalčio tiltų, pro kuriuos būtų išleidžiama namo viduje esanti šiluma. Kai kurie įtrūkimai iš pradžių gali būti net nematomi akimis, tačiau jie bet kuriuo atveju neigiamai veikia namo hermetiškumą ir mažina bendrą šiluminį koeficientą atėjus šaltajam sezonui.

Universalaus meistro namo apšiltinimas Klaipėdoje – paslauga, kurianti puikų kainos ir kokybės santykį jūsų asmeniniams poreikiams.

Namo-apšiltinimas Klaipėdoje

Namo apšiltinimas Klaipėda

Namo apšiltinimas Klaipėdoje

Kodėl rinktis mus?

Greitis. Mūsų darbo greitis taupys jūsų laiką ir pinigus. Greitai atliekamas darbas nesukels jums didelių nepatogumų, o tiksliai suplanuotas darbų grafikas padės darbus pradėti ir užbaigti numatytu laiku. Daugiau jokių atidėliojimų ir vėlavimų. Lanksčiai prisitaikysime prie jūsų laiko poreikių ir pasiūlysime savo paslaugas jums patogiausiu metu.

Naudojamos medžiagos. Namų apšiltinimui yra naudojamos specialios medžiagos, o jų pasiūla šiais laikais yra didžiūlė. Būtent todėl čia reikia išmanančių specialistų, kurie sugebėtų skirti ir palyginti skirtingų medžiagų rodiklius, suprastų jų parametrus ir parinktų teisingus medžiagų derinius. Skirtingos medžiagos pasižymi skirtingomis vandens garų varžomis, degumo klase bei kitomis savybėmis, todėl šį darbą patikėkite tik išmanantiems specialistams.

Sandarumo užtikrinimas. Atlikdami kokybišką namų apšiltinimą kruopščių ir atsakingų meistrų pagalba užtikriname namų sandarumą. Tam, kad tinkamai suformuoti sienos izoliacinį sluoksnį svarbu būti susipažinus su fizikiniais procesais, kurie vyksta viduje pastatų konstrukcijų. Šiluma iš patalpų dažniausiai yra išspinduliuojama per sienose esančius sujungimus ir kitus atsirandančius šilumos tiltus, todėl dėmesį reikia atkreipti ne tik į fasadą ar stogą.

Atsakomybė. Dirbame atsakingai atsižvelgiant į pastatų šiltinimo statybos reikalavimus. Techniškai teisingai atliktas darbas, medžiagų parinkimas, tarpų tarp sienų ir plokščių panaikinimas, sienų išdžiovinimas ir darbų priežiūra užtikrina kokybiškai atliekamą darbą ir norimą rezultatą. Siekiame, kad efektyvus namų apšiltinimas suteiktų maksimalų komfortą ir skirtumą klientams, o namo šildymui skirtos išlaidos būtų kuo mažesnės.

Namo apšiltinimas Klaipėdoje

Namo apšiltinimas Klaipėdoje

Teikiame plačias namo apšiltinimo paslaugas, šiltinam įvairias pastatų konstrukcijų dalis, todėl galime kokybiškai apšildyti tiek didelius plotus su visa namo išore, tiek atskiras vietas priklausomai nuo klientų poreikių. Jei namas yra senas, jame gali būti gausu nesandarių vietų, todėl rekomenduojame atlikti viso namo apšiltinimą, tačiau jeigu tam lėšų nėra, fasado, stogo, pamatų ar sienų šiltinimas gali būti puikus sprendimas sprendžiant konkrečios namo dalies nesandarumo problemą.

Užsisakykite šias Universalaus meistro namo šiltinimo paslaugas:

Jeigu nesate tikri, kokią namo dalį reikia šildyti ir ieškote sprendimo, kuris atpirktų jūsų investicijas, išsikvieskite mūsų specialistą į namus, kuris su savo žiniomis padės jums įvertinti namo sandarumo būklę, patikrins sienų silpniausių namo vietų oro pralaidumą su termovizoriumi ir nustatys būtiniausias apšiltinimo vietas.

Namo apšiltinimo Klaipėdoje

Teikiame kokybiškas paslaugas užtikrinančias namo termoizoliacinį patikimumą ir siekiame, kad klientų investicijos atsipirktų. Pagerinus namo šiluminę varžą galima taupyti šildymo kaštus ir taip susigrąžinti investuotus pinigus į namo apšiltinimą. Apšiltinimo darbų kaina priklauso nuo užsakomų paslaugų paketo bei kitų kiekvienam namui būdingų individualių savybių, todėl skambinkite mums jau šiandien ir sužinokite apšiltinimo kainą jūsų namui. Išsakykite jus kankinančias namo nesandarumo problemas ir mes pasistengsime pateikti geriausią apšiltinimo sprendimo variantą jums ir jūsų turtui. Kiekvienas namas yra savitas su sau būdingais konstrukciniais bei apdailos elementais, todėl individualios konsultacijos pagalba išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pritaikysime labiausiai jums tinkantį pasiūlymą.

Universalus meistras nepaliks jūsų bėdoje. Lietuvoje šildymo sezonas yra vienas ilgiausių, todėl pasirūpinti namo sandarumu yra būtina. Jei pastebėjote, kad kambariuose neišsilaiko šiluma, langai rasoja, o radiatoriai net ir veikdami didžiausiu pajėgumu sunkiai prišildo patalpas, vadinasi laikas atlikti namo apšiltinimo darbus. Paskambinę mums sužinosite visą jus dominančią informaciją ir suplanuosime darbų atlikimą jums patogiu metu. Mes pasirūpinsime jūsų namais ir leisime jums atsikvėpti!

Namo apšiltinimas

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/13/2019