Pamatų šiltinimas Vilniuje

Kiekvienas namas yra pradedamas statyti nuo pamatų. Tačiau kitaip nei namo sienas ar stogą, pamatus veikia ne tik išoriniai atmosferiniai reiškiniai, bet ir grunto pokyčiai, todėl pamatų šiltinimas bėgant laikui tampa neatskiriama namo atnaujinimo ir šiluminio efektyvumo gerinimo proceso dalimi. Pamatai – požeminė namo konstrukcijos dalis, kuri perima namo sukuriamą apkrovą ir perduoda gruntui, esančiam po pamatu.

Pamatai yra vienas svarbiausių namo sudėtinių elementų, kadangi neteisingai suprojektuoti pamatai gali lemti ne tik pačio namo nesandarumą ir šiluminės varžos praradimą, bet ir sienų skilinėjimą bei geometriniu namo pakitimus. Pamatai paprastai yra šiltinami pagal projektinius sprendimus, tačiau atsiradus šiluminiam tiltui galima pamatus šiltinti papildomai iš išorės. Dažniausiai pasitaikanti šiltinimo medžiaga polistirolas gali būti pritvirtintas pamato išorėje klijais, smeigėmis arba prispaudus gruntu. Per įšalusį gruntą namas gali netekti net iki 20 proc. bendros šilumos, todėl pamatų šiltinimas nėra tik vizualinis dalykas. Apšiltinus namo pamatus smarkiai yra sumažinami šilumos nuostoliai, nesikaupia drėgmė ir sumažinama pamato konstrukcijos deformacijos galimybė.

Universalus meistras apšiltins jūsų namų pamatus laikantis visų pamatų šiltinimo standartų. Mėgaukitės sumažėjusiomis šildymo išlaidomis be didelių investicijų!

Pamatų šiltinimas vilniuje Pamatų šiltinimas

Pamatų šiltinimas Vilniuje

(8-600) 86423

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Mūsų specialistai šiltina namų pamatus jau ne vienerius metus, todėl yra sukaupę reikiamos patirties įvairioms situacijoms įvertinti. Pamatų šiltinimas reikalauja ne tik teisingo situacijos įvertinimo, bet ir racionaliausio sprendimo pritaikymo. Apšiltinti pamatus gali pasirodyti paprasta, tačiau palikta menkiausia terpė gali visa darbą paversti niekais, todėl patirtis ir atidumas turi didelės reikšmės darbo kokybei.

Patikimumas. Universalus meistras pasižymi ne tik patikimai aliekamais darbais, bet ir naudojamomis aukštos kokybės apšiltinimo medžiagomis. Net ir geriausiai atliktas darbas gali būti bevaisis, jeigu šiltinimo procese bus naudojamos pigios ir nekokybiškos medžiagos. Esame suinteresuoti jums suteikti maksimalią paslaugų naudą ir siekiame, kad mūsų atliktas darbas būtų ilgaamžis.

Greitis ir kokybė. Esame lankstūs klientų atžvilgiu, galime prisiderinti prie jūsų poreikių, darbus atliekame greitai ir kokybiškai, todėl sulaukiame gerų klientų įvertinimų. Naudojant didelę darbo jėgą ir darbų planavimą sugebame tilpti į įvairius laiko rėmus ir patenkinti net ir išrankiausių klientų lūkesčius. Kokybiškai atlikti darbai nereikalauja pataisymų ir padeda išvengti šioje srityje dažnai pasitaikančio darbų broko.

Darbas laiku! Vertiname punktualumą ir terminus. Užsisakę mūsų paslaugas galėsite būti ramūs žinodami, kad visi darbai bus atlikti per pažadėtus terminus. Turime užtektinai reikiamų darbuotojų, o esant ekstra atvejams, jų galime atsiųsti į objektą daugiau. Darbų priežiūra ir kontrolė taip pat padeda laikytis darbų plano. Mes nemėgstame vėlavimo taip pat kaip ir jūs!

Pamatų šiltinimas kaina

Pamatų šiltinimas kaina

Šiltinant namo pamatus svarbu atsižvelgti į namo konstrukcijos bei šiltinimo medžiagų vientisumą, tačiau norint sužinoti pamatų šiltinimo kainą, kreipkitės į mus tiesiogiai nurodytais kontaktais ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus. Pamatų šiltinimas reikalauja individualaus situacijos įvertinimo ir racionaliausio sprendimo pritaikymo, tad išsikvieskite Universalų meistrą į namus ir mes galėsime pasiūlyti jums geriausią sprendimą parankiomis kainomis.

Pamatų šiltinimas gali padėti sutaupyti jūsų šildymo kaštus, taigi tai yra investicija, kuri jums atsipirks. Namo ekonomija yra vienas svarbiausių rodiklių. Paskambinkite mums ir teiraukitės dėl darbų įvertinimo bei atlikimo, o mes savo ruožtu pasirūpinsime, kad jums daugiau nereiktų apie nieką galvoti. Universalus meistras yra tam, kad panaikintų jūsų rūpesčius ir leistų gyventi jaukiai ir patogiai.

Namo apšiltinimo komanda jūsų paslaugomis!

Pamatų šiltinimas

(8-600) 86423

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Jurgis 08/27/2018
  Palieskite, kad skambintumėte