Sienų šiltinimas Vilniuje

Sienų šiltinimas – vienas populiariausių namų ir butų remonto darbų. Neretai prabėgus daug metų namų sienos pradeda skilinėti, praranda spalvą, sandarumą, o svarbiausia - savo pirmines izoliacines savybes. Dėl šios priežasties pastatams tenka atlikti sienų šiltinimą. Dirbant statybų versle tampa akivaizdu, kad netinkamų ir nesuderintų medžiagų naudojimas, montavimo instrukcijų nesilaikymas yra tik kelios dažniausiai pasitaikančios tokių sienų defektų priežastys. Tai ypač būdinga senos sovietinės statybos namams. Izoliacinės medžiagos privalo atitikti aukštus reikalavimus ir būti tarpusavyje suderintos tam, kad vienodai reaguotų į temperatūrinius pokyčius, kadangi keičiantis metų laikams sienose atsiranda temperatūriniai kontrastai. Deja, net ir šiandien ne visi sienų šiltintojai tiksliai išmano ir laikosi visų reikalavimų, todėl sienos greitai praranda šiluminį patvarumą ir atlikti remonto bei šiltinimo darbus tenka iš naujo.

Sienų šiltinimas Sienų šiltinimas kaina

Atsiradus net ir nepastebimam sienų nesandarumui, susidaręs šalčio tiltas leidžia šalčiui ir drėgmei patekti į namo konstrukcijas taip sukeldamas net ir namo vidinių dalių deformaciją ir pūslėjimąsį, taigi sienų problema tampa viso namo problema, o atsirandantys šilumos nuostoliai situaciją tik pablogina. Universalus meistras atlieka kokybišką ir naujomis technologijomis paremtą sienų šiltinimą. Suprasdami fizikinius ir technologinius procesus bei profesionaliai atlikdami darbus užtikriname aukštą paslaugų kokybę ir padedame ženkliai sumažinti klientų šiluminius nuostolius.

Sienų šiltinimas Vilniuje

(8-600) 86423

Kodėl rinktis mus?

Patikikumas. Siekiame, kad visi darbai būtų atlikti sklandžiai ir visiškai nesukeltų jums jokių problemų. Darbus atliekame pagal iš anksto suderintą grafiką, vykdoma darbų kontrolė sumažina broko tikimybę, o aukšta darbų ir aptarnavimo kokybė nustebins net ir pačius išrankiausius. Mūsų darbas suteiks jums maksimalų komfortą ir pasitikėjimą atliekamais darbais.

Profesionalumas. Savo darbą vertiname ne tik pagal atliktus darbus, bet ir pagal ilgametę rinkos patirtį. Mūsų specialistai yra sukaupę didelės sienų šiltinimo patirties, todėl puikiai žino, kas teikia naudą, o kas ne. Pritaikysime jūsų poreikius atitinkantį sprendimą, kuris iš esmės bus naudingiausias jums. Profesionalus požiūris lemia ne tik gerai atliekamus darbus, bet ir geriausio sprendimo suradimą ir pritaikymą.

Lankstumas. Universalus meistras siūlo išskirtinai lanksčias paslaugas ir gali lengvai prisiderinti prie jūsų poreikių. Esame nusiteikę esant būtinybei savo darbų grafikus pakoreguoti taip, kad atitiktume jūsų laiko poreikius. Universalus meistras visuomet sureaguos tinkamai, o pasikeitę jūsų asmeniniai planai nesugriaus suplanuotų sienų šiltinimo darbų atlikimo. Tai yra patogu ir paranku kiekvienam.

Dirbame jums. Esame pratę dirbti taip, kad patenkintume visus klientų lūkesčius. Atlikus namo sienų šiltinimą jūs ne tik taupysite šildymo išlaidas, bet ir sugrąžinsite savo būstui estetinę išvaidzą, panaikinsite įtrūkimus ir nesandarumus, sumažinsite galimybę veistis pelėsiui bei pagerinsite patalpų mikroklimatą. Kad ir kokie būtų jūsų lūkesčiai ir poreikiai, mes juos išpildysime su kaupu.

Sienų šiltinimas vilnijue

Sienų šiltinimas kaina

Sienų šiltinimas yra vienas pagrindinių namo termoizoliacinių savybių gerinimo darbų, todėl padės ženkliai sutaupyti šildymui skirtų išlaidų. Tvarkingai apšiltintas būstas bėgant laikui atsipirks, o jūs jausite subalansuotą, jaukų ir šiltą orą namuose. Jūs taip pat pagerinsite vidaus interjero estetinę išvaizdą, tad patalpos atrodys it naujos. Pasirinkę norimas apdailos spalvas galėsite sukurti savo norimą interjerą ir atnaujinti senas susidėvėjusias sienas. Sienų šiltinimo kaina yra apskaičiuojama individualiai, atsižvelgiant į poreikius ir darbų apimtis. Norėdami sužinoti darbų kainą, skambinkite mums ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus bei padėsime rasti geriausią sienų šiltinimo sprendimą.

Sienų šiltinimas

(8-600) 86423

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Mantas 08/27/2018
  Palieskite, kad skambintumėte