Valymo paslaugos Klaipėdoje

Dažnai girdime, kad visiems buitiems darbams atlikti jau nebeužtenka 24 valandų paroje. Ypač, kai esi dirbantis žmogus, daug laiko praleidžiantis biure ar kitoje darbo vietoje. Malonu pranešti, kad Universalus meistras teikia efektyvias valymo paslaugas Klaipėdoje, kaip ir daugelyje kitų miestų.

Grįžus į namus visi pasvajojame apie garuojančios kvapnios arbatos puodelį po vakarienės…Tačiau…tenka gaminti vakarienę, padėti ruošti pamokas vaikams, pabendrauti su kitais šeimos nariais. Laiko namų valymui nebelieka. O savaitgalius mielai norėtųsi leisti šeimos rate pramogaujant ar sprendžiant įvairius šeimyninius rūpesčius…

Išvalyti jūsų namus ar biurą yra nesudėtinga užduotis mums, Universalaus meistro darbuotojams. Mes esame pasiruošę nuimti nuo jūsų pečių šiuos laiko reikalaujančius rūpesčius ir taip palengvinti jūsų buitį ar jaustis patogiai švariame biure.

valymo paslaugos Klaipėdoje
valymo paslaugos Klaipėdoje

Tereikia priimti sprendimą ir tuo pačiu - mūsų pagalbą ir jūs jausitės jaukiai ir patogiai švara kvepiančiose patalpose!

Mes kviečiame jus išbandyti mūsų teikiamas valymo paslaugas ir esame giliai įsitikinę, kad nuo šiol mūsų bendrdarbiavimas taps irlagailkis ir produktyvus. Paskambinkite mums, nes valymo paslaugos Klaipėdoje jau atliekamos mūsų darbščios ir patikimos komandos!

Kodėl rinktis mus? 

Kokybė. Universalaus meistro valymo ekspertai vertina kokybišką darbą. Gerbiame klientų turtą – patys esame žmonės ir suprantame, kad kai kurie mūsų daiktai yra paprasčiausiai neįkainojami. Todėl valymo ir tvarkymo veiklą atliekame vadovaujantis laiko patvirtina praktika, metodais bei naudojame tik ekologiškas valymo priemones ir atitinkamai pagal paviršius. Esame valę viską – namus ir biurus, baldus, langus, sienas, lubas ir visus paprastai namuose ar biure randamus daiktus. Todėl kokybę galime garantuoti!

Kaina. Dėl valymo paslaugų galite būti ramūs – taip, valymo paslaugos kainuoja pinigus, bet ši kaina nėra tokia jau didelė, jeigu atsižvelgiame į tai, kiek naudos šios paslaugos atneša. Pagalvokite, kiek laiko galite sutaupyti, per mėnesį, jeigu samdytumėte specialistus. Taip pat, jums nebereikia investuoti pinigų į brangias valymo priemones, nes mes jas patys atsivežame. Jeigu ir kuri nors techninė valymo priemonė sugenda, jums tai nieko nekainuoja. 

Profesionalumas. Pripažįstame, kad tvarkyti namus (ar kitas patalpas) gali bet kas. Tačiau, ar visi sugeba tinkamai išvalyti atsargos reikalaujančius daiktus? Valymas reikalauja tiek pat žinių, įgūdžių, atkaklumo ir atsargumo, kiek ir bet kuri kita specialybė. Mūsų kvalifikuoti, licencijuoti ir patyrę patalpų valymo ekspertai pasirūpins, kad jūsų namai blizgėtų nuo lubų iki grindų ir kad nei vienas kampelis ar tarpas neliktų neišvalytas – viskas pagal planą ir be netikėtų papildomų išlaidų! Užtikriname ramybę, pasirūpiname jūsų namų švara ir tausojame jūsų laiką bei energiją!

Sąžiningumas ir skaidrumas. Kaip ir bet kuri kita Universalaus meistro specialistų komanda, ši taip pat myli savo darbą, gerbia šį amatą ir saugo jo reputaciją. Garantuojame, kad su mumis nesulauksite nemalonių staigmenų – prisistatę į jūsų pateiktą adresą, išklausysime jūsų norų ir pageidavimų, aptarsime, kurias vietas tvarkyti ir valyti, atsižvelgsime į jūsų daiktus ir juos valysime tik tam skirtomis priemonėmis, o atlikę darbus pateiksime žodinę ataskaitą, kokie darbai buvo atlikti. Visą tai be „išpūstų sąskaitų“ ir „papildomų būtinų paslaugų“. Kaip sutarsime – taip ir darysime.

Valymo paslaugos Klaipėda

Valymo paslaugos Klaipėdoje

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/09/2019