Valymo paslaugos Kaune

Prisipažinkime, kad dažnu atveju, pavargę po dienos darbų, norėtume ne valyti ir švarinti namus, o tiesiog pailsėti. Labai žemiškas ir suprantamas noras, nes vakaras yra trumpas, norint suspėti paruošti vakarienę, atlikti kitus namų ruošos darbus, tokius kaip lyginimas, dulkių valymas bei grindų plovimas. Bet išeitis visada yra - valymo paslaugos Kaune nuo šiol siūlomos, siekiant sutaupyti ne tik jūsų laiką, bet ir pinigus.

Į pagalbą namų ar biuro švaros palaikymui atskubės Universalaus meistro darbuotojai. Mes pasirūpinsime kasdien jūsų patalpų nepriekaištinga švara. Viskas yra susitarimo ir bendradarbiavimo reikalas. Mes galime atvykti ir dirbti jums patogiu metu, sutartomis dienomis ir valandomis. Galbūt jūs norėsite iš ryto rasti švarų biurą ar kitas patalpas? Mes pasiruošę valymo darbus atlikti vakare, po jūsų darbo valandų!

Namų ar biuro valymo paslaugas patikėkite Universalaus meistro darbuotojams, turintiems ilgametę patirtį.

valymo paslaugos Kaune
valymo paslaugos Kaune

Mes užtikrinsime patogumą ir jaukumą bei nepriekaištingą estetinį vaizdą. Paskambinkite mums nurodytais telefonų numeriais ir valymo paslaugos Kaune - jūsų mieste - bus atliktos greitai ir efektyviai.

Kodėl rinktis mus? 

Profesionalumas. Pripažįstame, kad tvarkyti namus (ar kitas patalpas) gali bet kas. Tačiau, ar visi sugeba tinkamai išvalyti atsargos reikalaujančius daiktus? Valymas reikalauja tiek pat žinių, įgūdžių, atkaklumo ir atsargumo, kiek ir bet kuri kita specialybė. Mūsų kvalifikuoti, licencijuoti ir patyrę patalpų valymo ekspertai pasirūpins, kad jūsų namai blizgėtų nuo lubų iki grindų ir kad nei vienas kampelis ar tarpas neliktų neišvalytas – viskas pagal planą ir be netikėtų papildomų išlaidų! Užtikriname ramybę, pasirūpiname jūsų namų švara ir tausojame jūsų laiką bei energiją!

Sąžiningumas ir skaidrumas. Kaip ir bet kuri kita Universalaus meistro specialistų komanda, ši taip pat myli savo darbą, gerbia šį amatą ir saugo jo reputaciją. Garantuojame, kad su mumis nesulauksite nemalonių staigmenų – prisistatę į jūsų pateiktą adresą, išklausysime jūsų norų ir pageidavimų, aptarsime, kurias vietas tvarkyti ir valyti, atsižvelgsime į jūsų daiktus ir juos valysime tik tam skirtomis priemonėmis, o atlikę darbus pateiksime žodinę ataskaitą, kokie darbai buvo atlikti. Visą tai be „išpūstų sąskaitų“ ir „papildomų būtinų paslaugų“. Kaip sutarsime – taip ir darysime.

Kokybė. Universalaus meistro valymo ekspertai vertina kokybišką darbą. Gerbiame klientų turtą – patys esame žmonės ir suprantame, kad kai kurie mūsų daiktai yra paprasčiausiai neįkainojami. Todėl valymo ir tvarkymo veiklą atliekame vadovaujantis laiko patvirtina praktika, metodais bei naudojame tik ekologiškas valymo priemones ir atitinkamai pagal paviršius. Esame valę viską – namus ir biurus, baldus, langus, sienas, lubas ir visus paprastai namuose ar biure randamus daiktus. Todėl kokybę galime garantuoti!

Kaina. Dėl valymo paslaugų galite būti ramūs – taip, valymo paslaugos kainuoja pinigus, bet ši kaina nėra tokia jau didelė, jeigu atsižvelgiame į tai, kiek naudos šios paslaugos atneša. Pagalvokite, kiek laiko galite sutaupyti, per mėnesį, jeigu samdytumėte specialistus. Taip pat, jums nebereikia investuoti pinigų į brangias valymo priemones, nes mes jas patys atsivežame. Jeigu ir kuri nors techninė valymo priemonė sugenda, jums tai nieko nekainuoja. 

Valymo paslaugos Kaunas

Taigi jeigu turite kokių nors klausimų, ar norite pasiteirauti apie mūsų paslaugas, naudojamą produkciją ar tiesiog reikia konsultacijos valymo paslaugų klausimais, nesidrovėkite ir skambinkite mums žemiau nurodytu telefono numeriu.

Valymo paslaugos Kaune

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/09/2019