Dujų įvedimas Vilniuje

Lietuvos klimato sąlygomis šildymas yra ypatingai svarbus kiekvieno mūsų gerbūviui. Šildymo sezonas prasideda pakankamai anksti, o baigiasi pakankamai vėlai, todėl šildymo sistemos ir jų komponentai yra ypatingai svarbūs kokybiškam šildymui bei kiekvieno mūsų komfortui. Šildymas, be abejo, gali būti kelių rūšių – elektrinis, dujinis, geoterminis, įprastas radiatorinis arba kieto kuro. Vis tik pastebima tendencija buityje vis dažniau rinktis dujinius katilus. Pastebima, kad žmonės dujinį šildymą vertina dėl ekonomiškumo, patogumo, todėl dujos yra pasirenkamos tiek tų, kurie nori pakeisti esamą šildymo būdą, tiek ir tų, kurie planuoja nuosavo namo statybas.

Dujų įvedimas į namą arba butą yra ilgas ir sudėtingas procesas, kuris gali užtrukti ir iki 6 mėnėsių. Įprastai reikia pakloti dujotiekio vamzdžius, atvesti juos iki namo, pajungti dujas, sumontuoti dujinį katilą ir įrengti dujinį šildymą.

duju ivedimas

duju ivedimas Vilniuje

Dujų įvedimas yra planuojamas atskirais etapais, todėl čia yra svarbus laikas, tikslus užduočių pasiskirstymas ir aukšta kvalifikuotų meistrų kompetencija. Dujų įvedimui taip pat yra reikalinga speciali technika, kurios pagalba galima dirbti su tiesiamais dujotiekiais ir atvesti dujų tiekimą iki objekto. Universalus meistras siūlo specializuotas dujų įvedimo paslaugas Lietuvoje. Turime aiškią viziją ir patirtį, kurios dėka galime suteikti tai, ko reikia mūsų klientams. Pasižymime sklandžiu darbu, geru organizuotumu ir dideliu noru padėti.

Dujų įvedimas Vilniuje

(8-679) 90357

Kodėl rinktis mus?

Kokybė. Esame tikri savo srities specialistai, rinkoje dirbantys jau ne vienerius metus, todėl tikrai išmanome savo darbą. Kokybė yra vienas iš didžiausių mūsų prioritetų, todėl stengiamės kiekvieną užduotį įgyvendinti maksimaliai gerai. Kokybiškos paslaugos leis mėgautis dujiniu šildymu ilgus metus, o mažos šildymo sąnaudos padės sutaupyti ilguoju laikotarpiu. Mes žinome, kaip suteikti jums tai ko reikia, nes išklausome ir įsiklausome į jūsų poreikius.

Patikimumas. Pasitikėjimas tikrai nėra tas dalykas, kurį galima būtų ignoruoti. Patikimi meistrai ne tik puikiai atlieka savo darbą, bet ir leidžia atsikvėpti užsakovui ir nesirūpinti atliekamais darbais. Ar tai būtų jūsų dujinio katilo remontas, ar dujų pajungimas, mes užtikrinsime patikimą darbą, kurio rezultatu galėsite mėgautis ilgai. Pasitikėkite Universaliu meistru ir jūsų pasitikėjimas atsipirks su kaupu!

Komandinis darbas. Mes esame įpratę dirbti komandiškai, nes pavieniui padaryti nieko nepavyktų. Esame stiprūs tik kaip komanda ir darbus atliekame organizuotai. Puiki vidinė ir išorinė komunikacija leis jums pajusti malonumą atliekant dujų įvedimo darbus, o visus rūpesčius galėsite tiesiog palikti mums. Patirkite malonumą galėdami susikoncentruoti ties sau svarbiais dalykais, o dujų įvedimas bus atliktas tikrų profesionalų.

Patirtis. Turime sukaupę ilgametės patirties dujų įvedimo, dujotiekių tiesimo bei dujinių katilų remonto ir pajungimo darbuose, todėl mūsų demonstruojama patirtis leis išvengti blogų sprendimų priėmimo ir netinkamo darbo atlikimo. Leiskite savo dujų įvedimu pasirūpinti tikriems ir patyrusiems savo srities profesionalams ir pamirškite vargus dėl prasto ir netinkamo meistrų darbo.

Dujininkų paslaugos

Bėgant laikui ir sukaupus reikiamos patirties, jausdami klientų poreikį išplėtėme savo siūlomas paslaugas, todėl dabar galime pasigirti plačiu paslaugų spektru. Darbus atliekame visoje Lietuvoje pagal užsakymą. Teikiame paslaugas tiek įmonėms, tiek fiziniams asmenims pagal poreikį.

Universalus meistras teikia tokias dujų įvedimo kategorijos paslaugas:

Mūsų meistrai atliks reikiamus dujų įvedimo darbus pagal jūsų poreikį. Tiesiog išsakykite savo mintis paskambinę nurodytu telefonu ir mes produktyviai atliksime reikiamus darbus. Sumontuosime dujotiekį arba perkelsime dujų vamzdžius, pajungsime dujas į namą, įrengsime dujinį šildymą, jei reikės, perkelsime dujų skaitliukus, įtaisysime dujų katilą, o prireikus atliksime profesionalų jo remontą.

Dujų įvedimas yra kompleksinė paslauga, reikalaujanti dėmesio, profesionalumo, tikslaus planavimo ir tokio darbo patirties. Galime suteikti pilną paslaugų paketą arba atlikti konkrečią dujų įvedimo užduotį pagal jūsų poreikius. Apžiūrėsime jūsų objektą ir profesionaliai įvertinsime visas darbo aplinkybes, suteiksime konsultaciją ir nustatysime darbų eigą.

Dujų įvedimas kaina

Kiekvienas dujų įvedimo projektas yra unikalus. Dujų įvedimo kaina priklauso nuo būtinų atlikti darbų ir yra apskaičiuojama kiekvienam projektui individualiai. Norėdami sužinoti tikslią darbų kainą savo reikmėms, susisiekite telefonu su mūsų specialistu, susitarkite dėl darbų vertinimo atlikimo ir visai netrukus gaukite individualų pasiūlymą. Stengiamės atitikti ne tik klientų lūkesčius, keliamus darbams, bet ir finansiniams poreikiams, todėl galite būti tikri, kad pasiūlysime konkurencingą kainą už nepriekaištingą darbų kokybę. Esame ypač lankstūs, taigi nesunkiai prisiderinsime prie individualių jūsų laiko poreikių, todėl viso projekto metu jausite patogumą ir matysite tik kokybiškai atliekamus darbus laiku.

Skambinkite mums jau šiandien, papasakokite savo poreikius, o visa kita bus mūsų rankose. Gaukite patrauklų dujų įvedimo pasiūlymą ir netrukus galėsite džiaugtis šiltais ir jaukiais savo namais. Universalus meistras – jūsų namų šilumai!

Dujų įvedimas Vilniuje

(8-679) 90357

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puiki dujininku komanda, rekomenduoju! 10 balu 10/02/2019
  Palieskite, kad skambintumėte