Dujinių katilų remontas Vilniuje

Dujinis šildymas šiandien yra puikus pasirinkimas tiek senos statybos, tiek naujai projektuojamuose namuose. Turimas dujinis katilas gali ne tik šildyti namus, bet ir vandenį, todėl galima sutaupyti dvigubai. Tai yra patogus ir ekonomiškas šildymo būdas, kuriuo naudojasi daug šiuolaikinių namų ūkių. Dujiniai katilai gali būti įvairaus tipo ir galingumo, jie dažniausiai yra parenkami atsižvelgiant į šildomo ploto dydį bei turimą biudžetą. Nemažai priklauso ir nuo katilo vietos, ar jis stovi atskiroje katilinės patalpoje, ar yra sumontuotas tualeto erdvėje.

Pastaruoju atveju rekomenduojama rinktis tyliau veikiantį katilą, kad jis kuo mažiau trikdytų šeimos gyvenimą. Žinoma, kokį dujinį katilą pasirinkti geriausiai jums patars specialistai. Kaip ir kiti įrenginiai, dujiniai katilai reikalauja priežiūros. Laiku atliekamas aptarnavimas gali gerokai prailginti katilo tarnavimo laiką ir apsaugoti nuo galimų gedimų. Vis tik bėgant laikui dėl įvairių priežasčių dujiniai katilai gali sugesti. Sutrinka valdymo plokščių darbas, sumažėja katilo naudingumo koeficientas, todėl tenka atlikti dujinio katilo remontą.

Dujinių katilų remontas Vilniuje

Dujinių katilų remontas

Tokią paslaugą kokybiškai gali suteikti tik patyrę ir rinkoje žinomi meistrai, tokie kaip Universalus meistras. Mes turime visą reikiamą įrangą bei darbuotojų kompetenciją, kad akimirksniu identifikuotume katilo gedimą ir sėkmingai jį pašalintume. Ieškodami profesionalaus katilo remonto, kreipkitės į Universalų meistrą, o mes priversime jus džiaugtis savo pasirinkimu!

Dujinių katilų remontas Vilniuje

(8-679) 97027

Kodėl rinktis mus?

Komunikacija. Universalus meistras ypatingai vertina aiškią ir tiesią komunikaciją. Nevyniojame žodžių į vatą ir sakome taip, kaip yra. Kiekviena net ir sudėtingiausia situacija turi sprendimą, o mūsų darbas yra tą sprendimą surasti ir pristatyti jums. Komunikuojame viso projekto metu ir leidžiame jums jaustis informuotais. Tik taip galime sukurti patikimą tarpusavio ryšį ir suteikti individualizuotas paslaugas.

Tikslumas. Darbe, kaip ir gyvenime, tikslumą vertiname kaip vieną iš savo stipriųjų savybių. Ne tik darbus užbaigiame be jokių vėlavimų, bet ir įvardijame kas, kaip ir kodėl yra daroma. Pas jus atvyksime tiksliai sutartu metu, pasiūlysime nemokamą specialistų konsultaciją ir suteiksime viską, ko reikia jūsų dujinio katilo remontui.

Sąžiningumas. Mes neieškome greito uždarbio, todėl mums visi klientai yra vienodai svarbūs. Esame sąžiningi, laikomės duoto žodžio ir skaidriai vykdome savo veiklą. Tikime, kad tik skaidrumu ir sąžiningumu galima pasiekti tai, ko visi siekiame – geresnio gyvenimo kiekvienam. Leiskite mums būti patikimais jūsų specialistais ir visos problemos jus aplenks!

Tikri dujinių katilų meistrai. Jeigu jums rūpi jūsų šeimos gerovė, tuomet skatiname rinktis tik tikrus dujinių katilų meistrus savo katilo remontui. Universalaus meistro profesionalai turi visus reikiamus įrankius bei žinias, todėl dirba su visais katilų ir jų gamintojų tipais. Užtikrinkite savo katilo tolimesnį funkcionavimą pasamdydami tikrus meistrus ir vėl galėsite mėgautis savo namų šiluma.

Dujinių katilų remontas kaina

Kyla klausimas kiek galėtų kainuoti jūsų dujinio katilo remontas? Paskambinkite mums ir mes jus atsakysime! Kiekvienam klientui stengiamės parengti kuo patrauklesnį pasiūlymą, kad ateityje jis mus rekomenduotų kitiems ir vėl rinktųsi pats, todėl naudojame patrauklią paslaugų kainodarą jūsų naudai. Kiek tiksliai kainuos jūsų katilo remontas galėsime pasakyti atlikę katilo diagnostiką ir nustatę gedimo priežastį. Paskambinkite mums jau dabar ir nedelskite. Mes atvyksime pas jus artimiausiu metu ir išspręsime visas katilo problemas. Turime reikalingas detales, dirbame su visų gamintojų katilais, todėl užtikriname, kad dujinio katilo remontas bus greitas, efektyvus, o svarbiausia – nebrangus!

Dujinių katilų remontas Vilniuje

(8-679) 97027

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puiki dujininku komanda, rekomenduoju! 10 balu 10/02/2019
  Palieskite, kad skambintumėte