Dujų įvedimas

Dujų įvedimas atliekamas privačių namų statyboje arba keičiant namuose esančią šildymo sistemą. Šildymo sezonas mūsų krašte yra ganėtinai ilgas net ir nesant šaltai žiemai. Dėl šios priežasties šildymo sistema ir naudojamas kuras turi didelę reikšmę tiek šildymo kokybei ir ekonomiškumui, tiek mūsų pačių komfortui. Šildymo būdų yra įvairių – geoterminis, dujinis, elektrinis, radiatorinis bei kieto kuro.

Kurį iš jų pasirinkti sprendžiame kiekvienas individualiai, jei esame privataus namo gyventojai. Dažnas šildymo tipą renkasi pagal reikalingų investicijų dydį, tačiau mažiau pagalvojame apie mėnesines šildymo sąskaitas ir tai, kad galbūt brangesnis šildymo sistemos įrengimas gali pakankamai greitai atsipirkti per sumažintas šildymo sąskaitas. Dujų įvedimas užtikrina efektyvų namų šildymą gamtinėmis dujomis, tačiau tai nėra greitas procesas.

Specialistai pastebi, jog dujų įvedimas su dokumentacijomis gali užtrukti apie pusę metų, todėl tuo rūpintis vertėtų pradėti bent jau pavasarį. Dujų įvedimo metu reikia nutiesti dujotiekio vamzdžius, pajungti dujas, atlikti katilo montavimo darbus, įrengti dujinio šildymo sistemą, o atskiriems žingsniams atlikti yra reikalinga dokumentacija ir projektavimas. Jei siekiate, jog dujos jūsų objekte būtų įvestos per trumpesnį laikotarpį, o įvairūs procesai jums nesuktų galvos, skambinkite Universalaus meistro dujų įvedimo specialistams ir pamirškite visas bėdas!

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Puikiai žinome, jog kiekvieną įmonę reprezentuoja jos darbuotojai. Profesionalaus įvaizdžio ir elgesio personalas padeda kurti vartotojų pasitikėjimą, todėl darbuotojų atrankai skiriame ypatingą dėmesį. Visi mūsų meistrai yra ne tik kruopščiai atrenkami, bet ir yra savo srities specialistai. Mūsų žmogiškųjų išteklių skyrius užtikrina, kad kiekvienas atskiros srities darbuotojas atitiktų jam keliamus reikalavimus, o įsidarbinus gautų reikiamus apmokymus.

Kokybė. Mes vertiname išskirtinę kokybę. Dėka mūsų profesionalių darbuotojų rinkoje išsiskiriame kaip įmonė, gebanti užtikrinti maksimalią paslaugų kokybę. Mūsų srityje dirbame klientams brangioje ir artimoje aplinkoje (namai, biuras, asmeninis nekilnojamas turtas ir pan.), todėl jaučiame atsakomybę prieš savo klientus ir suvokiame, jog tik gerai ir kokybiškai atliktas darbas gali garantuoti tolimesnę sėkmę.

Skaidrumas ir sąžiningumas. Tai vertybės, kurias mes puoselėjame. Prieš atliekant bet kokį darbą, detaliai su klientu apsitariame ką ir kaip darysime, išklausome visus norus ir pageidavimus. Tik tuomet raitojamės rankoves. Jums nereikės mokėti už darbus ar paslaugas, kurių neužsisakėte. Visi apmokėjimai už paslaugas vyks skaidriai ir sąžiningai - pagal išankstinį susitarimą.

Lankstumas. Demonstruojame lankstų požiūrį visais aspektais. Reikia paankstinti sutartą darbų planą? Mes pasiruošę. Norite papildyti/sumažinti darbų sąrašą? Mes sutiksime. Atsirado nenumatytos priežastys neleidžiančios atlikti darbų sutartą dieną? Atliksime darbus kitu Jums patogiu metu. Jūsų pareiga mus informuoti, mūsų atsakomybė prie Jūsų prisiderinti. Tinkamas požiūris ir gera vadyba – tai dalykai suteikiantys lankstumą mūsų versle.

Dujų įvedimas kaina

Norėdami, kad dujų įvedimo klausimai ir derinimas įvyktų sklandžiai, pasitelkite į pagalbą profesionalus, kurie su tuo dirba kiekvieną dieną. Dujų įvedimo kaina priklauso nuo konkretaus objekto poreikių, dujotiekio sistemos statybos, žemės kasimo darbų, metų laiko, dujų pajungimo bei kitų aplinkybių, todėl geriausia kreiptis į specialistus tiesiogiai, kad projektavimas būtų nuoseklus ir tikslus, o darbų kaina atitiktų suplanuotas išlaidas.

Dujų įvedimas susideda iš atskirų etapų, kurių kiekviename yra reikalinga kompetencija. Planavimas ir projektavimas bus atliktas tinkamai, jei į pagalbą pasitelksite Universalaus meistro specialistus. Mes į užsakymus reaguojame greitai ir siūlome palankias paslaugų kainas, kad dujos į jūsų namus būtų atvestos greitai, o jūs patirtumėte kuo mažiau problemų. Skambinkite nurodytais kontaktais savo mieste ir junkitės prie mūsų!

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja dujų įvedimas?

Dujų įvedimas yra apskaičiuojamas įvertinus, kaip toli nuo objekto yra dujotiekio trasa. Jeigu dujos yra atvestos iki sklypo, galima tikėtis mažesnių darbų kainų. Vis dėlto tikslios darbų kainos yra nustatomos specialistų, po apsilankymo sklype.

 

✅Kaip užsakyti dujų įvedimą?

Universalaus meistro dujų įvedimo specialistus galite rasti savo mieste, jums tereikia pasirinkti miestą ir susisiekti su meistru nurodytais kontaktais.

 

✅Koks yra dujų įvedimo procesas?

Užsakymo procedūra nesudėtinga: sutarus su specialistu laiką, jis atvažiuos į objektą darbų įvertinimui, o esant galimybei - ir atlikimui. Kiekvienas dujų įvedimas yra individualus, todėl turi būti planuojamas individualiai.

 

✅Kaip greitai galite įvesti dujas?

Priklausomai nuo sezoniškumo ir specialistų užimtumo, reikalingi darbai bus pradėti iš karto arba netrukus. Stengiamės pasiūlyti greitas paslaugas, kad klientams nereiktų ilgai laukti.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/15/2020