Dujinio šildymo įrengimas Vilniuje

Ne paslaptis, jog dujinis šildymas – vienas patogiausių ir ekonomiškiausių šildymo būdų. Lietuvoje turime pakankamai ilgą šildymo laikotarpį, todėl kiekvienas gerai apgalvojame, kokį šildymą namuose turėti, kiek kainuoja jo įrengimas bei kiek už jį mokėsime kiekvieną mėnesį. Dujinio šildymo įrengimas prasideda nuo dujotiekio atvedimo. Jeigu prie statomo objekto dujotiekis yra netoliese, tuomet pakaks jį privesti iki namo. Jeigu šie darbai jau yra atlikti, beliks tik pastatyti dujinį katilą ir įrengti dujinio šildymo sistemą. Dujinis šildymas iš esmės yra autonominis, jis nereikalauja didelės priežiūros ir yra laikomas ekologišku. Dujinio šildymo įrengimas nėra brangus, užtenka sumontuoti katilą ir pajungti sistemą. Katilai gali šildyti tiek pastatą, tiek vandenį, todėl čia vėlgi galima sutaupyti. Dujiniai katilai taip pat pasižymi aukštu efektyvumu, todėl net ir veikdami minimaliu rėžimu sėkmingai šildys namo ar būsto patalpas.

 Dujinio šildymo įrengimas

Dujinio šildymo įrengimas Vilniuje

Dujinio šildymo įrengimas yra vykdomas pagal numatytą planą. Skirtingų dydžių erdvėms yra parenkami skirtingo galingumo katilai, tačiau visas įrengimo procesas yra pakankamai sklandus ir neužimantis daug laiko. Norėdami įrengti profesionalią dujų šildymo sistemą, kreipkitės į Universalaus meistro specialistus ir gaukite viską, ko reikia šiems darbams atlikti. Mes padėsime, pakonsultuosime, suplanuosime ir profesionaliai įvykdysime dujinio šildymo įrengimo darbus jūsų patalpose. Dujinį šildymą galima pritaikyti tiek individualiems, tiek komerciniams poreikiams, todėl dirbame tiek su fiziniais asmenimis, tiek su verslo subjektais.

Dujinio šildymo įrengimas Vilniuje

(8-5) 214 0983

Kodėl rinktis mus?

Patikimumas. Ieškote specialistų, kuriais galėtumėte pilnai pasitikėti? Daugiau ieškoti nereikia. Universalus meistras siūlo užtikrintas dujinio šildymo įrengimo paslaugas, kuriomis galėsite pasitikėti ir jaustis ramiai. Juk nieko nėra geriau, nei žinoti, kad jūsų namuose darbuojasi tikri savo srities žinovai. Vykdome darbų kontrolę, stebime darbų eigą ir užtikriname visišką saugumą. Atsipalaiduokite ir atiduokite svarbius darbus į patikimas rankas.

Komandinis darbas. Dirbdami rinkoje supratome, kad pavieniui pasiekti ką nors yra sunku. Tik veikdami kaip komanda galime tapti rinkos lyderiais ir suteikti reikiamas paslaugas reikiamu metu. Dirbame efektyviai, skirstome darbus komandos viduje, todėl kiekvieną net ir menkiausią užduotį atlieka tik tos srities profesionalas. Su mumis žinosite, kad viskas bus atlikta taip, kaip priklauso, todėl galėsite nepergyventi ir mėgautis vykdomais darbais.

Pažangumas. Žinome, kad technologijos yra neatsiejama šildymo sistemų dalis, todėl taikome tik aukštus darbo standartus bei modernią įrangą. Tai ne tik padeda visas užduotis atlikti saugiai, bet visa tai padarome ir per daug trumpesnį laiką. Jeigu jums yra svarbus technologinis pažangumas, kreipkitės į mūsų patyrusius specialistus ir įsitikinkite, kaip dirba šildymo sistemų profesionalai.

Lankstumas. Savo klientams esame ypatingai lankstūs ir gebame prisitaikyti prie bet kokių poreikių. Tiesiog išsakykite savo mintis ir mes jas paversime atliktais darbais. Jeigu eigoje netikėtai atsiras naujų jūsų pageidavimų, be problemų juos išklausysime ir pakoreguosime darbų planą. Prisitaikome ne tik prie laiko, bet ir finansinių poreikių, tad su mūsų pagalba dujinio šildymo įrengimas bus greitas, patogus, o svarbiausia – praktiškas.

Dujinio šildymo įrengimas kaina

Daugelis nesiryžta kreiptis į dujinio šildymo meistrus, nes bijo išgirsti aukštus darbų įkainius arba nepatogius darbų atlikimo terminus, tačiau su Universaliu meistru viskas yra daug paprasčiau. Paskambinę mums sulauksite vos keleto klausimų ir jums bus pateikti visi esminiai atsakymai. Dujinio šildymo įrengimo kainą lemia sudėtinės šio darbo dalys, tačiau mes visuomet stengiamės, kad mūsų klientų finansiniai lūkesčiai nebūtų užmiršti. Skambinkite mums jau dabar ir gaukite visiškai nemokamą konsultaciją, kurios metu mes išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pateiksime patrauklų dujinio šildymo įrengimo pasiūlymą jums!

Dujinio šildymo įrengimas Vilniuje

(8-5) 214 0983

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puiki dujininku komanda, rekomenduoju! 10 balu 10/02/2019
  Palieskite, kad skambintumėte