Dujinių katilų montavimas Vilniuje

Dujinių katilų montavimas yra didelio profesionalumo ir specifinių žinių reikalaujantis darbas. Iš katilų montuotojo ar meistro besąlygiškai reikalaujama atidumo, kruopštumo bei stipraus atsakomybės jausmo, nes tai - sudėtingas, atsakingas ir gana sunkus darbas. Kada geriausia montuoti dujinį katilą? Idealiausias laikas sumontuoti dujinį katilą - vasaros laikotarpis, kuomet šildymas yra išjungtas. Jei toks periodas netinka dėl tam tikrų kliūčių, darykite tai pavasarį, baigiantis šildymo sezonui.

Kaip ir kiekvienas darbas, katilų montavimas reikalauja tam tikro darbų eiliškumo ir etapų. Jei dujų katilas montuojamas naujame sklype, reikalingas dujotiekio atvedimas iki jo ir iki katilinės. Šiuos darbus taip pat vykdo profesionalai.

Dujinių katilų montavimas Vilniuje

Dujinių katilų montavimas

Po šio svarbaus darbų etapo, įrengiamas dūmtraukis bei paruošiama katilinės ventiliacija. Dūmtraukiai gali būti vertikalūs ir horizontalūs. Koks bus įrengtas dūmtraukis jūsų patalpose, nutars ir atliks sertifikuoti meistrai. Tuomet jau galima pajungti dujinį katilą, pasirinkus jo tipą.

Labai svarbu, kad montuojant dujų katilą būtų paisoma saugumo taisyklių, surašomos visos reikalingos pažymos: dūmtraukio ir vėdinimo sistemos patikros aktas, vėdinimo sistemos įrengimo aktas, montavimo atitikties deklaracija, dūmtraukio ir katilo sertifikatai. Prietaisų sertifikatus išduoda juos parduodanti įmonė, katilo montavimo aktą pateikia jį sumontavusi įmonė ar meistras. Paleidžiant katilą sumontuojami dujų skaitikliai, o Valstybinė energetikos inspekcija išduoda tinkamumo eksploatuoti pažymą. Jei katilas tinkamai sumontuotas, jam suteikiamos gamintojo garantijos.

Jei seną katilą tiesiog reikia pakeisti nauju, meistrui turėtų užtekti vienos šių darbų atlikimui. Dujinių katilų montavimą patikėkite Universalaus meistro sertifikuotiems specialistams ir jūs pamiršite rūpesčius.

Dujinių katilų montavimas Vilniuje

(8-5) 214 0983

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Mes sugebame įvertinti konkurentų galimybes, tobulėjame kasdieninėje savo veikloje, suteikdami aukštos kokybės paslaugas. Universalus meistras - kompetetinga ir profesionali komanda, turinti ilgametę patirtį, žinias ir suprantanti klientų lūkesčius. Mes gebame priimti sprendimus, kurie suteikia klientui saugumo jausmą ir pasitikėjimą.

Sąžiningumas. Mes vadovaujamės verslo etikos ir moralės normomis - kiekvieną užduotį ir darbą atliekame atsakingai, pareigingai ir sąžiningai. Mes gerbiame savo klientus bei mylime atliekamą darbą. Mums svarbiausia - klientų interesų paisymas, abipusis bendradarbiavimas bei tarpusavio supratimas. Tai - tiesioginis kelias, siekiant sėkmingų rezultatų.

Lankstumas. Mes dirbame visoje Lietuvoje - atvykstame į vietą įvertinti darbų apimties ir apskaičiavę medžiagų sąnaudas ir darbų atlikimo vertę, pateikiame sąmatą bei komercinį pasiūlymą. Greitas ir patogus aptarnavimas mūsų darbe yra didelė vertybė, nes tai lemia rezultatams, pritraukia klientus bei didina jų ratą. Mums svarbus kiekvienas klientas, jo nuomonė ir pasirinkimas.

Operatyvumas. Dažnai nutinka taip, kad seną katilą prireikia keisti nauju viduryje sezono. O tai reiškia, kad namų šeimininkai kažkurį laiką gali likti be namų apšildymo ar šilto vandens. Tad šioje situacijoje ir ne tik, esame tie, kurie operatyviai reaguoja į šiuos nepatogumus, greitai priima sprendimus ir suteikia pagalbą. Mes turime rezervų, kad būtume jums naudingi tuomet, kada jums to labai reikia.

Dujinių katilų montavimas kaina

Dujinių katilų montavimo kaina gali svyruoti ir skirtis, priklausomai nuo paties dujinio katilo kainos, tipo, jo galingumo, darbų sudėtingumo ir montavimo specifikos. Atliekant dujinių katilų montavimą, pagrindinis veiksnys visgi turėtų išlikti ne kaina, o specialistų profesionalumas, nes nuo to priklauso jūsų pačių bei namų saugumas. Tad pirmiausiai, planuojant pajungti dujų katilą, kreipkitės į aukštos kvalifikacijos specialistus. Universalus meistras yra tie dujų katilų montavimo specialistai, kurie ne tik kokybiškai pajungs katilą, suteiks garantijas, bet ir pasiūlys optimalią kainą. Susisiekite su mūsų specialistais ir sužinokite dujų katilo montavimo darbų terminus bei kainą savo reikmėms.

Dujinių katilų montavimas Vilniuje

(8-5) 214 0983

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puiki dujininku komanda, rekomenduoju! 10 balu 10/02/2019
  Palieskite, kad skambintumėte