Dujų skaitliukų perkėlimas Vilniuje

Senos statybos butuose ar namuose dujų skaitliukai buvo įrenginėjami matomoje vietoje, tuo nepuošdami namų interjero ir nedžiugindami būsto savininkų. Tad atliekant būsto remontą, dažniausiai norima juos paslėpti arba perkelti į kitą, ne taip matomą vietą. Dujų skaitliuko perkėlimas yra atsakingas darbas, reikalaujantis laikytis nustatytų taisyklių. Paminėsime taisykles, kurios yra privalomos daugiabučiuose namuose, perkeliant skaitliukus:
Horizontalus atstumas nuo dujinės viryklės ar kitų dujinių prietaisų ne mažesnis nei 0,2 m;
Vertikalus atstumas nuo grindų iki dujų skaitiklio jungčių ne didesnis nei 2,5 m;
Vertikalus atstumas nuo dujų prietaiso iki dujų skaitliuko apačios ne mažesnis kaip 0,5 m;
Atstumas nuo grindų iki dujų skaitliuko apačios ne mažesnis kaip 0,9 m.

Jeigu skaitliukus planuojate perkelti į spinteles ar kitas atskiras nišas, tiek jų viršuje, tiek apačioje būtina įrengti maždaug 5 kv. cm pločio angas tam, kad būtų galima patogiai patikrinti skaitliukų rodmenis. Labai svarbu dujų skaitliukų neužstatyti baldais ar kitaip jų nepaslėpti. Dujų skaitliukai periodiškai yra tikrinami dujų tiekimo įmonės, jie genda arba tiesiog keičiami naujais, tad priėjimas prie jų turi būti paprastas ir atitikti reikalavimus.

Nutarus perkelti skaitliukus, kreipkitės į sertifikuotus specialistus, nebandykite to atlikti patys ar prašyti pažįstamų pagalbos, kvalifikacijos tam neturinčių asmenų. Ant dujų skaitliukų draudžiama kabinti rūbus ar dėti kitus daiktus, negalima liesti jų plombų ir specialių lipdukų. Visus rūpesčius, susijusius su skaitliukų perkėlimu patikėkite Universalaus meistro specialistams - pakonsultuosime ir atliksime visus reikiamus darbus už jus.

Dujų skaitliukų perkėlimas Vilniuje

(8-679) 90357

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Universalaus meistro specialistai atliks visus darbus, susijusius su dujų skaitliukų perkėlimu bei sumontavimu naujoje, jums patogioje vietoje. Mes išbandysime dujotiekio sandarumą, kad jūs ir jūsų namai būtų saugūs, patikrinsime skaitliuko veikimą ir užplombuosime jį. Esame patikimi ir patyrę meistrai.

Operatyvumas. Esame ne kartą girdėję, kad pasikviesti bet kokio profilio meistrą į namus nėra paprasta. Todėl esame subūrę patikimų ir puikiai savo darbo laiką planuojančių meistrų komandą, kurie jums patogiu laiku, įvertinę darbų apimtis, atskubės į jūsų namus ir išspręs problemas. Mes vertiname tiek jūsų, tiek savo laiką. Tad planuokime darbus kartu!

Darbų kokybė. Kiekvienas kokybiškai atliktas darbas duoda ilgalaikius rezultatus. Mes nuolat geriname darbų kokybę, giliname savo žinias bei rūpinamės, kad kiekvienam darbuotojui būtų pasiekiama bet kokia aktuali informacija ir naujienos. Mes dirbame sistemingai ir nuosekliai, turėdami svarbų tikslą - kokybiškai išpildyti jūsų prašymus bei įgyvendinti tikslus.

Platus paslaugų spektras. Esame Universalaus meistro komanda - atliekanti įvairaus pobūdžio darbus ir paslaugas, susijusius su buitinių prietaisų išmontavimu, pajungimu ar keitimu. Mes atliekame buitinių prietaisų remonto darbus, patariame ir konsultuojame dėl naujų įsigijimo, atvežame, sumontuojame ir pajungiame. Mes atsakysime į visus jums rūpimus klausimus.

Dujų skaitliukų perkėlimas kaina

Dujų skaitliukų perkėlimo kaina tiesiogiai priklauso nuo papildomų darbų atlikimo, medžiagų sąnaudų, projekto sudėtingumo. Universalaus meistro specialistai darbus atlieka įvairiuose objektuose - butuose, individualiuose namuose bei komercinės paskirties pastatuose. Dažniausiai savo būstą nusprendę remontuoti žmonės, nori pakeisti dujų skaitliukų vietą, kad būtų gražu. Nereikia pamiršti, kad be specialistų profesionalių patarimų, gali nutikti nemalonių atvejų - sugesti prietaisas ar plomba. Jei jūs nusprendėte perkelti į kitą vietą dujų skaitliuką, paskambinkite mums - atvyksime apžiūrėti ir įvertinti, suderinsime darbų atlikimo terminus ir kainą. Mes siūlome kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą.

Dujų skaitliukų perkėlimas Vilniuje

(8-679) 90357

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puiki dujininku komanda, rekomenduoju! 10 balu 10/02/2019
  Palieskite, kad skambintumėte