Dujų pajungimas Vilniuje

Vienu populiariausių namų šildymo būdų išlieka dujinis šildymas, kuris patenkina ir karšto vandens poreikius. Pajungiant dujinę šildymo sistemą, atsižvelgiama į namo dydį ir pastato šiluminę varžą. Tad šiuo atveju dujų katilo galingumas yra labai svarbus. Pernelyg galingas dujų katilas sunaudoja daugiau energijos, greičiau dėvisi dalys bei konstrukciniai mazgai. Šiuolaikiniai dujinių katilų gamintojai siūlo naujas ir efektyvias technologijas, kas ženkliai mažina šilumos suvartojimo sąnaudas.

Dujų pajungimas yra specializuotas procesas, kurio metu dujinio katilo pagalba yra pajungiamas dujinis šildymas. Tam, kad pajungti dujas, reikalinga atlikti keletą esminių veiksmų: dujų iki sklypo ribos ir katilinės atvedimas; dūmtraukio įrengimas; katilinės ventiliacijos įrengimas; katilo pajungimas; pažymų pateikimas; dujų skaitiklio montavimas ir dujų paleidimas. Jei planuojate įsivesti dujas į savo sklypą, rekomenduojama darbus pradėti žiemos pabaigoje ar pavasarį, kad iki sekančio šildymo sezono dujos būtų pajungtos. Dujų įvedimo darbus atlikusiai įmonei reikia pateikti dūmtraukių ir vėdinimo sistemos patikros aktą, dūmtraukio įdėklo bei ortakio įrengimo aktą, katilą montavusios bendrovės montavimo atitikties deklaraciją, dūmtraukio ir katilo sertifikatus. Dūmtraukio ir ventiliacijos patikros bei montavimo aktus pateikia sertifikuoti specialistai bei gamintojo atstovai.

Dujų pajungimas yra atsakingas ir specifinių žinių reikalaujantis darbas, tad nedvejodami samdykite patyrusius ir profesionalius specialistus dujų pajungimui savo namuose. Universalaus meistro dujų pajungimo komanda sėkminga įgyvendins jūsų individualius poreikius ir saugiai bei greitai atliks visus reikiamus dujų pajungimo darbus.

Dujų pajungimas Vilniuje

(8-679) 90357

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Universalaus meistro komanda profesionaliai patars, nuo ko pradėti dujų įvedimą, kokių dokumentų reikia prieš ir po dujų įvedimo. Mes atvyksime pas jus, profesionaliai pakonsultuosime, aptarsime ir rasime racionalų sprendimą. Kartu nustatysime terminus, darbų eiliškumą ir apimtis, kainas ir kitus svarbius aspektus.

Greitas darbų organizavimas. Mes neatidėliojame darbų, o vykdome juos laiku, pagal susitarimus bei įsipareigojimus. Universalaus meistro komanda - greita, ambicinga ir užtikrinta savo profesionalumu. Geras darbų organizavimas leidžia savalaikiai atlikti darbus, nenukenčiant jų kokybei. Gebame greitai reaguoti į rinkos pokyčius bei naujoves. Pasirinkite tikrus savo srities žinovus ir galėsite džiaugsitės rezultatu.

Lankstumas. Universalus meistras subūrė į komandą profesionalius savo srities žinovus, nebijančius iššūkių. Mes greitai reaguojame į pasikeitusias aplinkybes, prisitaikome prie jų ir nedarome iš to problemos. Esame įsitikinę, kad kiekvieną problemą galima išspręsti. Mūsų užduotis ir tikslas vienas - kuo geriau patenkinti klientų poreikius. Didžiausia motyvacija - grįžtamasis ryšys su klientu, jo geri atsiliepimai ir rekomendacijos.

Platus paslaugų paketas. Mes atliekame visus darbus, susijusius su dujiniu šildymu: rengiame dujų įvedimo projektus, vidinio dujotiekio projektus, montuojame dujotiekius bei dujinius katilus, suteikdami garantinį aptarnavimą. Mes priduodame objektus dujų tinklams ir pajungiame dujas. Dujų pajungimo darbus atliekame tiek individualiems namams, tiek komercinės paskirties objektams. Esame patyrę ir atestuoti, turintys tinkamas kompetencijas visiems darbams atlikti.

Dujų pajungimas kaina

Universalaus meistro komanda visuomet stengiasi optimizuoti kliento kaštus - ieškome būdų, kur galima sutaupyti, ko verta atsisakyti, kad nenukentėtų galutinis rezultatas. Kiekvieno kliento užklausą išsamiai įvertiname, gilinamės į situaciją ir stengiamės patenkinti lūkesčius. Kadangi galime pasiūlyti tiek dujotiekio įrengimo paslaugas, tiek dujų katilų bei jų montavimo paslaugas, pritaikome lanksčią apmokėjimo sistemą, suteikiame papildomos naudos kurdami komercinius pasiūlymus. Norėdami žinoti tikslią dujų pajungimo kainą, susisiekite su mumis - susitiksime ir aptarsime jūsų projektą, jo apimtis, darbų atlikimo terminus bei reikalingą dokumentaciją. Mes operatyviai parengsime pasiūlymą, kuris atitiks visus jūsų lūkesčius.

Dujų pajungimas Vilniuje

(8-679) 90357

Skambinkite arba siūskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puiki dujininku komanda, rekomenduoju! 10 balu 10/02/2019
  Palieskite, kad skambintumėte