Baldų restauravimas Vilniuje

Turbūt sunku būtų net įsivaizduotų, kaip atrodytų biuras ar namai, kuriuose nėra baldų. Būtent dėl to baldai yra neatsiejama interjero dalis. Egzistuoja skirtingos baldų rūšys: nuo lauko iki atskirų vidaus patalpų, kur baldai atlieka skirtingas funkcijas. Vieni baldai yra skirti patogaus maisto ruošimui virtuvėje, kiti atpalaiduojančiam laiko leidimui svetainėje, dar kiti tiesiog valgymui ar pramogoms. Vis tik baldai yra vieni iš labiausiai dėvimų daiktų, kadangi daugelį jų naudojame praktiškai kiekvieną dieną. Jiems susidėvėjus sprendžiame ar verta baldus atnaujinti, ar geriau pirkti naujus. Naujų baldų pirkimas neretai kainuoja daug, todėl baldų restauravimas gali tapti puikia išeitimi daugelyje situacijų.

Universalus meistras atlieka profesionalų ir kokybišką baldų restauravimą. Padėsime suremontuoti sulūžusius baldus, pervilksime susidėvėjusius ar aptrauksime juos nauja medžiaga. Baldų restauravimas reikalauja meistrystės, patirties ir kokybiškų medžiagų. Visa tai atrasite į pagalbą pasitelkę Universalaus meistro specialistus.

Baldų restauravimas Vilniuje

(8-607) 88875

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Rinkoje turime sukaupę ne vienerių metų patirtį, kurią sėkmingai naudojame restauruodami baldus. Mūsų komandoje dirba tiek baldininkai, tiek kitų sričių meistrai, kurie puikiai išmano savo amatą. Dalinamės informacija komandos viduje, padedame vieni kitiems tam, jog pasiektume nepriekaištingą rezultatą klientų naudai. Neišsemiama patirtis lems aukštą baldų restauravimo kokybę ir padės reikiamus darbus atlikti sutartu laiku.

Kokybė. Baldų restauravimo kokybei skiriame daug dėmesio, nes žinome, kad tik kokybiškai atrestauruoti baldai gali tarnauti ilgą laikotarpį. Kiekvieną restauruojamą baldą papildomai peržiūri mūsų kokybės tikrintojai, todėl iš mūsų galite tikėtis tik profesionaliai ir gerai atlikto darbo. Baldų restauracija yra atidumo reikalaujantis procesas, taigi leiskite viską atlikti specialistams ir jūsų baldai bus prikelti naujam gyvenimui.

Pareigingumas. Mes ypač vertiname nuoširdų bendravimą, todėl į viską žvelgiame atsakingai. Laikomės duoto žodžio ir atliekame užduotis taip, kaip to reikalauja situacija. Atrestauruosime jūsų baldus neatpažįstamai, tad vėl netrukus galėsite mėgautis atnaujintais savo mėgstamais baldais. Universalus meistras žino savo pareigas ir suteikia paslaugas, kuriomis galima pasitikėti. Paskambinę mums įsitikinsite tuo patys!

Greitis. Kuriame gerai išvystytas paslaugas, kurios pasižymėtų ne tik aukšta kokybe bei puikiu aptarnavimu, bet ir produktyviai atliekamais darbais. Greitis yra faktorius, kuris priklauso nuo meistrų kompetencijos, patirties ir produktyvumo. Investuojame į savo darbuotojų kompetencijos kėlimą suteikdami jiems profesinių žinių bei praktikos, todėl mūsų komanda dirba lyg gerai suderintas laikrodis.

Mūsų teikiamos paslaugos

Baldų restauravimas iš esmės yra individualizuota paslauga, kuri yra vykdoma atsižvelgiant tiek į kliento norus, tiek į senų baldų būklę. Praktiškai visi baldai gali būti atrestauruoti. Jeigu baldų būklė yra netinkama, galima visuomet pirma atlikti baldų remontą, o tuomet restauravimą arba pervilkimą. Išeitis visuomet yra, tad jeigu jums patinka jūsų pasenę baldai arba jiems jaučiate nostalgiją, neskubėkite jais atsikratyti. Atrestauruosime jūsų baldus ir suteiksime jiems nepriekaištingą išvaizdą.

Universalus meistras teikia tokias baldų restauravimo paslaugas:

Nesvarbu, kokios paskirties yra jūsų baldai. Universalaus meistro baldų restauravimo specialistai tiksliai įvertins jų būklę ir pasiūlys išeitį. Atsižvelgę į mūsų meistrų patarimus, galėsite pasirinkti ar norite baldus suremontuoti, ar pervilkti susidėvėjusį audinį, ar aptraukti juos nauju pasirinktu audiniu. Mes taipogi pervelkame ir minkštus baldus, todėl nedelskite ir paskambinę mums išsakykite savo pageidavimus. Dirbame greitai, darbus planuojame tiksliai, o svarbiausia, išklausome ir pasiūlome racionalų baldų restauravimo sprendimą. Jūsų patogumui atvyksime paimti jūsų senų baldų, išvešime juos į gamyklą, kur juos apžiūrės ir įvertins patikimi mūsų specialistai. Restauravimo procesų eiga priklauso nuo baldų pobūdžio ir jų būklės, todėl restauravimo terminai gali varijuoti. Baldų remontas įprastai užtrunka ilgiau, tuo tarpu baldų pervilkimo ir aptraukimo darbai bus atlikti jums net nepastebėjus. Pasirinkite savo srities profesionalus ir gaukite kokybiškas paslaugas už žemą kainą.

Baldų restauravimas kaina

Baldų restauravimo kaina yra apskaičiuojama įvertinus konkrečių baldų būklę ir reikalingus darbus. Baldų remonto kaina yra apskaičiuojama vertinant darbo laiką ir išteklius. Kai kuriems baldams yra būtina pagaminti naujas konstrukcines arba apdailos detales, todėl tai užtrunka ilgiau. Į baldų restauravimo kainą įeina pasirinktos paslaugos, sunaudojamos medžiagos ir meistrų darbo ištekliai, tačiau nuolatos stengiamės pasiūlyti konkurencingas kainas, kurios klientams padėtų sutaupyti.

Paskambinkite mums nurodytais kontaktais ir mes padarysime viską, kad galėtume pasiūlyti patrauklią jūsų baldų restauravimo kainą. Stengiamės, kad kiekvienas klientas pas mus sugrįžtu ir rekomenduotų mūsų paslaugas kitiems, todėl siūlome nebrangias, tačiau profesionalias paslaugas. Esame tikri, kad surasime bendrą kalbą su kiekvienu, kadangi įsiklausome į visų poreikius bei pageidavimus. Kreipkitės į mus jau dabar ir leiskite sau atsikvėpti. Universalus meistras patikimai pasirūpins jūsų senais baldais ir prikels juos visiškai naujam gyvenimui!

Baldų restauravimas Vilniuje

(8-607) 88875

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ne pirmą kartą kreipiuosi ir kreipsiuosi! Algimantas 10/02/2019
  Palieskite, kad skambintumėte