Stalius

Stalius – nuo seno vertinama profesija kiekvieno žmogaus poreikiams. Nors šiandien daugumą staliaus darbų gali atlikti mechanizuota technika, vis dėlto, staliaus įgūdžiai, žinios ir gebėjimai yra ypač vertinami ir šiais laikais.

Patyrę staliai skiria medienos rūšis bei žino jų savybes, geba tinkamai frezuoti, pjauti ir apdirbti medieną, pritaiko įvairius medžio gaminius pagal žmonių poreikius. Staliai yra reikalingi statybos ir remonto srityse, medžio apdirbimo įmonėse, kuriant interjero ir eksterjero dizainus.

Į stalių galima kreiptis ne tik medžio gaminių apdirbimui bei pritaikymui, bet ir defektų šalinimui ar senų medinių daiktų atnaujinimui bei restauravimui.

stalius

Stalius turi visus reikiamus įrankius, instrumentus, stakles, todėl gali kokybiškai atlikti medienos lyginimo, klijavimo, pjovimo, lakavimo ir dažymo darbus.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Darbštumas ir kruopštumas. Be šių savybių neįsivaizduojamas bet kokios profesijos atstovas, praktiškai bet kurioje srityje. Jos labai svarbios ir būtinos senojo amato atstovui - staliui, savo rankomis liečiančiam ir jaučiančiam medį, jo natūralumą bei temperatūrą. Nuo staliaus darbo priklauso kitų statybos specialistų darbas, tad jo atsakomybė yra didelė, o savalaikis ir kokybiškas darbas - labai svarbus.

Darbų kokybė. Universalaus meistro komandoje dirbantis stalius atlieka įvairius darbus: nuo smulkių apdailos iki svarbių ir didelių projektų. Kiekvienas darbas yra svarbus ir ypatingas, nes jūs - mūsų klientai - esate mums svarbūs. Mūsų stalius, kaip ir bet kuris kitas komandoje dirbantis specialistas, savo darbams suteikia aukštą kokybę. Mes visi kartu ir kiekvienas atskirai tobuliname savo įgūdžius, domimės naujovėmis bei šiuolaikinėmis technologijomis, tad galime pasiūlyti aukštą kokybę už prieinamą kainą.

Profesionalumas. Mūsų staliai yra įgyję staliaus kvalifikaciją specializuotose profesinėse mokyklose, kur ruošiami specialistai, gebantys apdirbti medieną rankiniu ir mechanizuotu būdu, gaminti bei montuoti medinius gaminius, statyti medinius pastatus, taip pat remontuoti medinius gaminius. Įgyta staliaus kvalifikacija, patirtis ir inovatyvumas leidžia darbus atlikti profesionaliai ir patikimai.

Platus paslaugų spektras. Staliaus profesija yra įvairialypė ir suteikia daug galimybių atlikti įvairius statybos apdailos darbus. Staliaus rankos prisiliečia prie daugelio statybos darbų, tad jo paslaugos yra svarbios ir reikšmingos. Pagal jūsų norą ir pageidavimus Universalaus meistro staliai pagamins langus, duris, laiptus ar atliks kitus, rankų darbo reikalaujančius darbus.

Stalius kaina

Jei sugalvojote, kad jums reikia staliaus paslaugų, tikėtina, jog savarankiškos staliaus paieškos užtruks. Surasti patikimą, sąžiningą ir patyrusį stalių nėra lengva, o ir teikiamų paslaugų kaina gali viršyti lūkesčius. Daugelis įsivaizduoja, jog stalius yra ribotų gebėjimų meistras, galintis tik nežymiai apdirbti medieną, tačiau patyręs stalius visuomet galės pasiūlyti platų savo paslaugų spektrą individualių poreikių tenkinimui.

Universalaus meistro staliai gamina įvairius medienos dirbinius, siūlo lanksčias savo paslaugas visoje Lietuvoje už prieinamą kainą. Mūsų staliai dirba skirtingose Lietuvos miestuose, tačiau pasižymi atsakingumu, kruopštumu ir lanksčiomis kainomis. Jums tereikia susisiekti su staliumi, esančiu artimiausiame mieste ir jums bus suteikta visiškai nemokama konsultacija, darbų įkainiai, tikslūs darbų atlikimo terminai bei visa kita reikalinga ir aktuali informacija. Patikimas stalius visuomet atliks tai, ko negali didelės medienos gamybos įmonės, todėl jei jums reikia paprastos staliaus pagalbos, naujos baldo dalies ar remonto, tiesiog paskambinkite nurodytu telefonu ir visos jūsų problemos bus išspręstos patikimų Universalaus meistro specialistų. Rinkoje išsiskiriame savo lankstumu, atsižvelgimu į individualius klientų poreikius bei sąžiningu ir nuoširdžiai atliekamu darbu. Tikime, jog palanki mūsų staliaus kaina padės jums ne tik išspręsti problemas, bet ir sutaupyti.

Universalus meistras – tai, kas naudinga jums!

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja staliaus paslaugos?

Universalaus meistro patyręs stalius yra pasirengęs imtis darbų ir suteikti jums palankias šių darbų kainas. Išvenkite bet kokių tarpininkavimo mokesčių susisiekdami su mūsų meistrais tiesiogiai ir sutaupykite kiekviename žingsnyje.

 

✅Kaip užsakyti staliaus paslaugą?

Iškvieskite stalių į namus pasirinkę miestą ir susisiekę telefonu arba el. paštu. Parašykite staliui savo poreikius, užsakymo detales, kad jis galėtų įvertinti darbų kainą, terminus bei atlikimo sąlygas.

 

✅Koks yra staliaus darbų procesas?

Stalius, įvertinęs jūsų poreikius, pateiks jūsų užsakymo sąlygas: tikslias darbų kainas, darbų terminus, apmokėjimo sąlygas, darbų pradžios laiką ir kt. Sužinokite viską tiesiai iš meistro ir išvenkite bet kokių nesklandumų.

 

✅Kaip greitai galite pradėti?

Numtatyti darbai yra pradedami per trumpą laiką, todėl ilgai laukti darbų pradžios nereikės. Su Universaliu meistru viskas yra greita, nebrangu ir patogu.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/15/2020