Stalius Vilniuje

Staliaus profesija yra vienas seniausių amatų žmonijos istorijoje. Tačiau ir šiandien ji nepraranda savo aktualumo ir svarbumo. Stalius - žmogus, kuris išmano visas medienos rūšis, yra puikus jų savybių žinovas. Jis puikiai išmano ir supranta medienos sandėliavimo bei džiovinimo ypatumus. Staliai darbuojasi tiek didelėse medžio apdirbimo įmonėse, tiek specializuotose staliaus dirbtuvėse. Nei viena statybų kompanija bei jos projektai neapsieina be staliaus paslaugų. Tad statybų bendrovėse ar organizacijose staliai yra paklausūs darbuotojai.

Kokius darbus atlieka stalius? Staliai dirba su įvairiomis medienos rūšimis, ją apdorodami specialiomis medžio apdirbimo staklėmis bei įrankiais, pjauna medieną, gręžia, klijuoja, frezuoja, gamina įvairius gaminius iš medžio. Savo darbams atlikti staliai pasitelkia į pagalbą tiek rankinius, tiek elektrinius instrumentus.

stalius Vilniuje

Staliaus darbai

Paruoštus medienos paviršius dažo ir lakuoja. Staliaus profesija yra daug apimanti. Šios profesijos žmonės gamina daug svarbių ir reikalingų gaminių, tokių kaip grindlentės, palangės, turėklai, karnizai, įvairūs apvadai ir detalės, naudojamos statybose. Stalių gaminami langų ir durų apvadai yra labai vertinami, nes tai sunkus žmogaus rankų darbas. Staliaus darbais - medinėmis interjero detalėmis - puošiami mūsų namai, mokyklos, bibliotekos, biurai. Greta gamybos proceso, kiekvienas stalius moka pašalinti medinių dirbinių defektus.

Įvairiems medžio apdirbimo darbams atlikti kvieskite kruopštų ir profesionalų stalių. Universalaus meistro komandoje turime atsakingų ir ilgametę patirtį sukaupusių, nagingų ir darbščių stalių už jums prieinamą kainą!

Stalius Vilniuje

(8-675) 23666

Kodėl rinktis mus?

Darbštumas ir kruopštumas. Be šių savybių neįsivaizduojamas bet kokios profesijos atstovas, praktiškai bet kurioje srityje. Jos labai svarbios ir būtinos senojo amato atstovui - staliui, savo rankomis liečiančiam ir jaučiančiam medį, jo natūralumą bei temperatūrą. Nuo staliaus darbo priklauso kitų statybos specialistų darbas, tad jo atsakomybė yra didelė, o savalaikis ir kokybiškas darbas - labai svarbus.

Darbų kokybė. Universalaus meistro komandoje dirbantis stalius atlieka įvairius darbus: nuo smulkių apdailos iki svarbių ir didelių projektų. Kiekvienas darbas yra svarbus ir ypatingas, nes jūs - mūsų klientai - esate mums svarbūs. Mūsų stalius, kaip ir bet kuris kitas komandoje dirbantis specialistas, savo darbams suteikia aukštą kokybę. Mes visi kartu ir kiekvienas atskirai tobuliname savo įgūdžius, domimės naujovėmis bei šiuolaikinėmis technologijomis, tad galime pasiūlyti aukštą kokybę už prieinamą kainą.

Profesionalumas. Mūsų staliai yra įgyję staliaus kvalifikaciją specializuotose profesinėse mokyklose, kur ruošiami specialistai, gebantys apdirbti medieną rankiniu ir mechanizuotu būdu, gaminti bei montuoti medinius gaminius, statyti medinius pastatus, taip pat remontuoti medinius gaminius. Įgyta staliaus kvalifikacija, patirtis ir inovatyvumas leidžia darbus atlikti profesionaliai ir patikimai.

Platus paslaugų spektras. Staliaus profesija yra įvairialypė ir suteikia daug galimybių atlikti įvairius statybos apdailos darbus. Staliaus rankos prisiliečia prie daugelio statybos darbų, tad jo paslaugos yra svarbios ir reikšmingos. Pagal jūsų norą ir pageidavimus Universalaus meistro staliai pagamins langus, duris, laiptus ar atliks kitus, rankų darbo reikalaujančius darbus.

Staliaus darbų kaina

Universalaus meistro staliai siūlo kokybiškas ir laiku atliekamas paslaugas. Mūsų staliai užtikrina tvarkingą ir savalaikį darbų atlikimą, išrenka ir pristato medžiagas bei išsamiai konsultuoja medienos rūšių ir gamybos klausimais. Kadangi staliaus darbų sąrašas yra ilgas, mes suteiksime visą reikalingą informaciją apie kainas, susisiekus su mumis. Paskambinkite mums nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais ir mes aptarsime jūsų projektą, jo įvykdymo laiką bei kitas svarbias detales. Mes užtikriname, kad jūs būsite patenkinti mūsų atliktais darbais ir dar ne kartą sugrįšite tolimesniam rezultatyviam bendradarbiavimui.

Stalius Vilniuje

(8-675) 23666

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ne pirmą kartą kreipiuosi ir kreipsiuosi! Algimantas 10/02/2019
  Palieskite, kad skambintumėte