Medžio darbai Vilniuje

Mediena dar gilioje senovėje buvo tas gamtos produktas, iš kurios žmonės statė namus, gamino baldus bei įvairius namų apyvokos reikmenis ar interjero detales. Medienos pagalba žmonės šildė savo būstus, taip galėdami išgyventi šaltas bei ilgas žiemas. Iki šių laikų mediena išlikusi mėgstamiausia statybinė bei apdailos medžiaga, o baldai, pagaminti iš medienos visuomet yra vertingi, tvirti bei gražūs. Mediena yra natūralus produktas, tad suteikia daug jaukumo ir šilumos visur: namuose, biuruose, viešbučiuose ir kitose erdvėse. Iš medžio pagamintomis grindimis malonu ir šilta vaikščioti.

Priklausomai nuo medienos apdirbimo, ji plačiai naudojama statybose, baldų, įrankių gamyboje, kurui, popieriaus gamyboje bei medžio drožyboje. Kaip statybinė medžiaga dažniausiai naudojama spygliuočių mediena: eglės, pušies, maumedžio, balteglės, kedro, kedrinės pušies.

medzio darbai

medzio darbai

Apdailos bei patalpų interjero detalėms naudojama lapuočių mediena: buko, klevo, ąžuolo, uosio, riešutmedžio, beržo ir daugelio kitų rūšių. Mediena laikoma universalia medžiaga, tad jos panaudojimas priklauso nuo poreikio, paskirties bei srities, kurioje bus pritaikoma. Kiekviena medžio rūšis turi tik jai priskirtinų unikalių savybių, skirtingo tankio ir kietumo. Pagal šias savybes ir nustatoma bei parenkama, kur ji gali būti panaudojama.

Visi gaminiai, pagaminti iš medienos yra ilgaamžiai, natūralūs bei ekologiški. Tad, jei norite apsaugoti savo sveikatą bei aplinką, rinkitės gaminius iš medžio. Universalaus meistro profesionalai visada patars, kur ir kokią medieną panaudoti, pasiūlys ir pagamins aukštos kokybės gaminius iš medienos pagal kiekvieno poreikius.

Medžio darbai Vilniuje

(8-675) 23666

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Yra sakoma, kad paprastumas ir jaukumas slypi detalėse. Mediena iš esmės yra jauki ir natūrali medžiaga, tad nuo to, kokios rankos prisiliečia prie šios unikalios ir universalios medžiagos, priklauso namų jaukumas ir modernumas. Nors mediena statybose, buityje ar baldų gamyboje naudojama nuo seno, ji iki šiol yra aktuali ir pritaikoma moderniems interjerams įrengti ar statant namus. Universalaus meistro specialistai turi ilgametę patirtį dirbant su įvairių rūšių mediena skirtingiems klientų norams patenkinti.

Aukšta darbų kokybė. Darbas su mediena reikalauja patirties, žinių bei kruopštumo. Tad žmogui, dirbančiam su mediena keliami aukšti reikalavimai. Universalaus meistro specialistai nuolat gilina savo žinias, domisi rinkos naujovėmis bei pritaiko modernius darbų atlikimo metodus savo darbuose. Mediniai daiktai ar interjero detalės atrodo stilingai ir šiuolaikiškai, tad bet koks medinis elementas pavers jūsų namus jaukumo ir grožio oaze mūsų meistrų rankų pagalba.

Lankstumas. Universalaus meistro komanda dirba tiksliai, organizuotai bei lanksčiai. Profesionalumas ir atsakomybė suteikia galimybę visus darbus atlikti laiku ir kokybiškai. Mes dirbame visoje Lietuvoje, jei reikia, atvykstame į jūsų objektą darbų įvertinimui ir projekto sąmatos apskaičiavimui. Mes - jūsų paslaugoms!

Platus paslaugų spektras. Universalaus meistro komanda atlieka įvairius darbus iš medienos: statome namus, atliekame visus vidaus ir išorės apdailos darbus iš medienos, gaminame medinius langus ir duris, terasas, baldus bei kitus namų apyvokos reikmenis. Esame savo srities žinovai bei patyrę specialistai, tad klauskite mūsų - jūs greitai bei išsamiai gausite visus jums rūpimus atsakymus.

Medžio darbai kaina

Statybos ir apdailos darbų kainos yra įvairios, kintančios ir priklauso nuo daugelio dalykų. Tam įtakos turi medžio darbų apimtis, medienos rūšis bei jos kaina, vietovėje, kurioje atliekami darbai ar suteikiamos paslaugos, meistrų valandiniai ar dienos įkainiai. Norėdami sužinoti tikslią medžio darbų kainą, kreipkitės nurodytais telefonų numeriais ir suteikę pirminę informaciją mums, operatyviai gausite atsakymus bei pasiūlymą.

Medžio darbai Vilniuje

(8-675) 23666

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ne pirmą kartą kreipiuosi ir kreipsiuosi! Algimantas 10/02/2019
  Palieskite, kad skambintumėte