Baldžius

Ne paslaptis, jog baldžius yra vienas svarbiausių kiekvieno interjero išvaizdą nulemiančių meistrų. Patikimas ir patyręs baldžius visuomet įsiklausys į kliento norus, vizijas bei lūkesčius ir padės sukurti jaukią namų aplinką. Baldai yra neatsiejama mūsų kasdienybės dalis. Spintose ir spintelėse laikome savo drabužius, aksesuarus, asmeninius daiktus, virtuvės balduose patogiai galime išdėstyti ir sukrauti indus bei kitą virtuvės įrangą. Vonios spintelėse laikome kosmetiką ir higienos priemones, koridoriuje pasitinkame svečius ir į spintą pakabiname jų viršutinius rūbus. Baldžius taip pat pasirūpins ir pastatomais elementais, tokiais, kaip stalas, kėdės, sofos, foteliai, suolai, lauko baldai ar kiti baldų komplektai. Privalumas samdant baldžių yra tas, jog gamyboje gali būti naudojamos vientisos struktūros bei spalvingumo medžiagos, tad toks interjeras atrodo skoningai ir išbaigtai. Baldai mus supa visur ir visada, tad be jų kiekvieno mūsų kasdienybė nebūtų panaši į dabartinę.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Puikiai žinome, jog kiekvieną įmonę reprezentuoja jos darbuotojai. Profesionalaus įvaizdžio ir elgesio personalas padeda kurti vartotojų pasitikėjimą, todėl darbuotojų atrankai skiriame ypatingą dėmesį. Visi mūsų meistrai yra ne tik kruopščiai atrenkami, bet ir yra savo srities specialistai. Mūsų žmogiškųjų išteklių skyrius užtikrina, kad kiekvienas atskiros srities darbuotojas atitiktų jam keliamus reikalavimus, o įsidarbinus gautų reikiamus apmokymus.

Kokybė. Mes vertiname išskirtinę kokybę. Dėka mūsų profesionalių darbuotojų rinkoje išsiskiriame kaip įmonė, gebanti užtikrinti maksimalią paslaugų kokybę. Mūsų srityje dirbame klientams brangioje ir artimoje aplinkoje (namai, biuras, asmeninis nekilnojamas turtas ir pan.), todėl jaučiame atsakomybę prieš savo klientus ir suvokiame, jog tik gerai ir kokybiškai atliktas darbas gali garantuoti tolimesnę sėkmę.

Skaidrumas ir sąžiningumas. Tai vertybės, kurias mes puoselėjame. Prieš atliekant bet kokį darbą, detaliai su klientu apsitariame ką ir kaip darysime, išklausome visus norus ir pageidavimus. Tik tuomet raitojamės rankoves. Jums nereikės mokėti už darbus ar paslaugas, kurių neužsisakėte. Visi apmokėjimai už paslaugas vyks skaidriai ir sąžiningai - pagal išankstinį susitarimą.

Lankstumas. Demonstruojame lankstų požiūrį visais aspektais. Reikia paankstinti sutartą darbų planą? Mes pasiruošę. Norite papildyti/sumažinti darbų sąrašą? Mes sutiksime. Atsirado nenumatytos priežastys neleidžiančios atlikti darbų sutartą dieną? Atliksime darbus kitu Jums patogiu metu. Jūsų pareiga mus informuoti, mūsų atsakomybė prie Jūsų prisiderinti. Tinkamas požiūris ir gera vadyba – tai dalykai suteikiantys lankstumą mūsų versle.

Baldžius kaina

Natūralu, jog kokybė kainuoja, o nemokamas sūris būna tik spąstuose. Vis dėlto, gerai paieškojus, gerą kainos ir kokybės santykį rasti įmanoma. Baldžiaus paslaugos nėra vienetinės, tad ir baldininkų yra įvairių. Patyręs baldžius ne tik padės jums tinkamai pasirinkti medžiagas, bet ir suprojektuos baldus pagal jūsų erdvę, todėl visi baldai bei jų išmatavimai idealiai tiks pagal patalpų išplanavimą ar nišas. Baldžiaus kaina priklauso nuo įvairių faktorių, tokių kaip baldžiaus patirtis, projekto apimtys, naudojamos medžiagos ar baldų gamybos vieta. Todėl su baldžiumi geriausia yra susisiekti tiesiogiai ir kainų teirautis individualiai.

Vis dėlto norėdami rasti profesionalų savo srities baldų meistrą, rekomenduojame pasitikėti Universalaus meistro baldininkais. Mūsų profesionalūs ir atsakingi baldžiai dirba visoje Lietuvoje ir savo paslaugoms taiko aukštus standartus. Jeigu ieškote patikimo baldininko savo namų idėjų įgyvendinimui, paskambinkite Universalaus meistro baldžiui jūsų mieste ir iš karto gaukite visą reikiamą informaciją apie kainas bei darbų atlikimą. Mes padėsime jums sukurti jaukią jūsų namų aplinką puikiu kainos ir kokybės santykiu, o visa tai bus atlikta per ypač trumpą laikotarpį.

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja baldžiaus paslaugos?

Universalaus meistro baldžius - savo srities profesionalas, teikiantis kokybiškas paslaugas už gerą kainą. Pamirškite tarpininkus ir permokėjimą už rinkoje suteikiamas paslaugas. Mūsų badžius pagamins jūsų baldus už jums priimtiną kainą.

 

✅Kaip užsakyti baldžiaus paslaugą?

Užsisakykite baldžiaus paslaugą pasirinkę miestą ir paskambinę nurodytu kontaktiniu telefonu. Suderinus laiką, meistras atvyks susitikimui ir aptars likusias užsakymo detales kartu su jumis.

 

✅Koks yra baldžiaus darbų procesas?

Pateikus užsakymą, meistras įvertins darbų apimtis, terminus bei kainą. Visas projektas bus atliktas pagal jūsų individualius pageidavimus, todėl baldžių samdyti yra patogu ir naudinga.

 

✅Kaip greitai galite pradėti?

Užsakymo atlikimo pradžia yra numatoma atsižvelgiant į baldų gamybos pajėgumus, esamus užsakymus, todėl kiekvienu atveju yra nurodoma individualiai. Universalus meistras savo klientų patogumui visada darbus pradeda be didelių atidėliojimų.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/15/2020