Baldžius Vilniuje

Be baldžiaus paslaugų šiandien sunkiai įsivaizduojame savo buitį, o suradę puikų šios srities specialistą neretai rekomenduojame jį savo draugų ir net visam pažįstamų ratui. Geras baldžius tampa ,,aukso vertės“, nes sukuria grožį ir funkcionalumą kartu. Dažnu atveju, remontuodami savo būstą, norime išskirtinių baldų, pritaikytų tik mums ir mūsų namų interjerui. Gerą ir patikimą baldžių rasti nėra lengva, nors skelbimų interneto platybėse jų yra tikrai daug.

Mes siūlome rinktis užsirekomendavusį baldžių, turintį puikią reputaciją, o svarbiausia – užsitarnavusį žmonių pasitikėjimą. Geram baldžiui darbo drausmė yra nesvetima. Jei indus ar rūbus mes galime išsiplauti rankomis, pamiegoti ant čiužinio, dar neturint lovos, tačiau be kitų buičiai būtinų dalykų mes sunkiai išsiverstume. Jaustume didelį diskomfortą ir nepasitenkinimą.

Baldžiaus specialybė nuo seno buvo gerbiama ir labai svarbi. Juk baldininkas ne tik gamina, bet ir remontuoja bei taiso sulūžusius, nusenusius ir, atrodo, jau savo laikmetį atgyvenusius baldus. Stebuklingos baldžiaus rankos prikelia antrajam gyvenimui daugelį jau ,,nurašytų“ baldų. Baldžiaus darbas susijęs su puikiu medžiagų žinojimu ir išmanymu. Yra specialios taisyklės ir reikalavimai atskirų medžiagų rūšims, kurias baldžius turi išmanyti ir jų laikytis, kad gaminiai būtų kokybiški ir patvarūs. Baldžius savo darbe naudoja įvairias apdailos medžiagas, pusgaminius, detales ir furnitūrą. Dažnai baldžius yra visų sričių, susijusių su baldais, meistras, tad jis yra ypatingai paklausus ir turintis savo kainą rinkoje.

Universalus meistras siūlo pasinaudoti savo komandoje dirbančio profesionalaus ir patikimo baldžiaus paslaugomis.

Baldžius Vilniuje

(8-607) 88875

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas ir patikimumas. Mūsų baldžius turi ilgametę patirtį bei ilgą atliktų puikių darbų sąrašą. Norintiems pamatyti ir įsitikinti baldžiaus profesionalumu bei darbų kokybe, kviečiame kreiptis tiesiogiai į baldžių ir susitarti dėl galimybės pamatyti jau atliktus darbus. Tuo pačiu galėsite pasisemti idėjų. Mūsų baldininkas įsiklauso ir atsižvelgia į klientų norus, įsigilina ir pateikia kuo įdomesnius bei patrauklesnius pasiūlymus namų apipavidalinimui bei įrengimui.

Išskirtinė gaminių kokybė. Mūsų baldžius gamina ir taiso baldus pagal klientų poreikius bei užsakymus, laiku pagamina baldus, atveža ir sumontuoja. Dirbdamas su įvairiomis medžiagomis, mūsų baldžius gamina aukštos kokybės, stabilius ir stilingus baldus. Papuošime jūsų vonią, virtuvę, valgomąjį ar miegamąjį išskirtiniais, tik jums sukurtais baldais.

Laiko taupymas. Mes gerbiame savo klientus ir suprantame, kad laiku pagaminti ir sumontuoti baldus yra iššūkis dažnam baldininkui. Kadangi baldininko veikla tiesiogiai susijusi su medžiagų, furnitūros ir kitų detalių tiekėjais, visada atsiranda vietos darbų vėlavimui. Mes turime ilgamečius ir patikimus partnerius, tad galime garantuoti, kad savo įsipareigojimus atliksime pagal susitarimus.

Platus paslaugų spektras. Universalaus meistro baldžius ne tik kuria ir gamina naujus baldus, bet pašalina minkštų, senų baldų defektus, remontuoja ir restauruoja senus, jau atgyvenusius baldus. Mūsų baldžius gali atvykti pas jus į namus ir jums patogiu metu įvertinti esamų baldų kokybę, patarti, kaip galima atnaujinti juos ar pasiūlyti naujų baldų projektus.

Mūsų siūlomos paslaugos

Baldžius kaina

Baldžiaus paslaugų kaina yra įvairi ir priklauso nuo projektų sudėtingumo, vietos, darbo apimčių, montavimo ir kitų papildomų darbų kainų bei laiko sąnaudų. Susitikus ir aptarus konkretų projektą, nubraižius eskizus, įvertinus medžiagų kainą bei jų sunaudojimą, mes pateikiame kuo geresnį komercinį pasiūlymą. Mums svarbus kiekvienas klientas, tad atrandame tinkamus projektus bei jų vykdymo galimybes. Esame tam, kad padėtume jums įgyvendinti jūsų svajones ir sukurtume gražią buitį kartu!

Baldžius Vilniuje

(8-607) 88875

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ne pirmą kartą kreipiuosi ir kreipsiuosi! Algimantas 10/02/2019
  Palieskite, kad skambintumėte