Baldų remontas Vilniuje

Dažnam pažįstama situacija, kai sunkiai išsiskiriame su savo laiką atitarnavusiais daiktais ar baldais. Per ilgus metus senieji baldai tampa svarbia interjero dalimi ir atsisveikinti su jais nebūna lengvas sprendimas. Ypač, jei baldas yra tinkantis prie bet kokios namų stilistikos, patogus, o ir šiaip jaukus... Tuo atveju mes stengiamės jį prikelti naujam gyvenimui pasitelkdami savo ir baldų remonto meistro kūrybą bei galimybes.

Atsiradus poreikiui remontuoti baldus, pirmas iškilęs klausimas būna, kur kreiptis prireikus baldų remonto? Internetas yra prieinamas visiems ir kiekvienam, tad greičiausias būdas ir įrankis ieškoti reikalingos informacijos yra šalia jūsų. Įmonių bei meistrų, teikiančių baldų remonto paslaugas yra daug. Galima nesunkiai rasti tiek įmones, tiek meistrus, remontuojančius baldus. Į ką derėtų atkreipti dėmesį, renkantis meistrą baldų remontui atlikti?

Naujų technologijų galimybės baldų meistrams leidžia pasiekti puikių darbo rezultatų, tad pirmiausia apžiūrėkite atliktų darbų galerijas, pasidomėkite meistrų išsilavinimu bei patirtimi. Paieškokite atsiliepimų ir rekomendacijų, bus lengviau pasirinkti sau tinkamą meistrą. Žinoma, pabendraukite ir telefonu, nupasakodami savo problemą, išklausykite pasiūlymų ir sprendimo būdų. Ilgametis, patirtį sukaupęs meistras visada turės, ką jums pasiūlyti sulūžus baldui ar jo detalėms. Smulkius defektus, atsiradusius ant baldų, galima pabandyti atnaujinti ar suremontuoti patiems. Tačiau ir čia reikia kruopštumo, tikslumo ir žinių. Mes rekomenduojame užsisakyti baldų remonto paslaugas kreipiantis į Universalaus meistro profesionalus!

Baldų remontas Vilniuje

(8-607) 88875

Kodėl rinktis mus?

Profesionalus požiūris. Baldų remontininko profesija, kaip ir dauguma paslaugas teikiančių profesijų, reikalauja atsakingo bei profesionalaus požiūrio į savo darbą. Prikelti baldą antrajam gyvenimui, siekiant jį atnaujinti - iššūkis kiekvienam meistrui. Tik profesionalus ir racionalus bendradarbiavimas su klientu bei savitarpio supratimas yra raktas į sėkmę! Universalus meistras siekia užtikrinti kuo rūpestingesnį bei kokybiškesnį darbų atlikimą.

Paslaugų kokybė ir efektyvumas. Suremontuoti ir atnaujinti seną ar tiesiog sulūžusį baldą reikalauja daug kruopštumo bei atsakomybės iš meistro. Kartais pagaminti baldus yra lengviau nei suremontuoti ar restauruoti senuosius. Meistras pasitelkia ne tik savo žinių bagažą, patirtį, bet fantaziją bei išmonę. Universalaus meistro specialistai, dirbdami kokybiškais įrankiais bei medžiagomis gali suteikti baldui ne tik naują išvaizdą, bet gražų ir patrauklų įvaizdį.

Puikus darbų organizavimas. Kiekvienam klientui stengiamės surasti laiko išklausyti jo lūkesčius, norus bei pageidavimus. Mums svarbi mūsų komandos reputacija, tad visus darbus organizuojame taip, kad įsipareigojimus atliktume savalaikiai ir kokybiškai. Mums taip pat svarbu, kad mūsų klientų ratas plėstųsi dėka mūsų atsakingo ir rimto požiūrio į darbą.

Platus paslaugų pasirinkimas. Universalaus meistro komanda turi didelę patirtį dirbant įvairiose statybų sektoriaus srityse. Jūsų namams mes galime pagaminti ir suremontuoti baldus, atlikti būsto vidaus ir išorės remontą, sutvarkyti gerbūvį kieme, o svarbiausia - konsultuojame visais jums rūpimais klausimais, susijusiais su statybomis. Kreipkitės į mus ir jums bus atsakyta draugiškai bei paslaugiai!

Baldų remontas kaina

Atliekant bet kokių baldų remontą, vienos kainos už atliktus darbus nėra ir negali būti. Dažniausiai kainą nulemia defekto problematika: medžiagų sąnaudos bei jų kaina, vieta, kur baldą reikės remontuoti - kliento namuose ar dirbtuvėse (esant sudėtingesniems remonto darbams). Kartais darbo eigoje iškyla papildomų smulkesnių remonto darbų, tad kartais galutinė baldų remonto kaina paaiškėja tik pabaigus darbus. Norėdami suremontuoti ar atnaujinti savo baldus, kreipkitės į Universalaus meistro specialistus ir jūsų namai įgaus naujų spalvų!

Baldų remontas Vilniuje

(8-607) 88875

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ne pirmą kartą kreipiuosi ir kreipsiuosi! Algimantas 10/02/2019
  Palieskite, kad skambintumėte