Minkštų baldų pervilkimas Vilniuje

Prie senų baldų mes priprantame taip, kad be jų sunkiai įsivaizduojame savo buitį. Ypatingai tuo atveju, jei baldas paveldėtas iš šeimos. Tokie baldai dažniausiai mums sukelia daug sentimentų dėl kurių atsisakyti ar išmesti tokius baldus yra sunku. Taipogi seni baldai atrodo autentiškai, yra tarsi neatsiejama dalis interjero, tad minkštų baldų pervilkimas gali tapti puikia išeitimi išsaugant savo mylimą baldą.

Jei jums reikia atnaujinti minkštąją baldų dalį, svarbus sprendimas - tinkamai pasirinkti audinį baldui. Už audinio kokybę dažnai sumokama nemažai, tačiau tokie baldai tarnauja ilgai. Darbas yra antroji kainos sudedamoji dalis, nes meistro paslaugos kainuoja nemažai, reikalauja daug kruopštumo ir atsakomybės. Tačiau sutikite, kad jums svarbaus baldo atnaujinimas yra neįkainojama vertybė!

Šiuolaikinė tekstilės gaminių rinka yra labai spalvinga ir įvairi. Kiekvieno žmogaus skoniui galima rasti įvairios tekstūros, stilistikos ir spalvinės gamos audinių. Mes patariame kreiptis į specialistus ne tik dėl kokybiško minkštų baldų pervilkimo, bet ir dėl audinių pasirinkimo. Dažniausiai minkštų baldų meistrai gali pasiūlyti, kur įsigyti kokybiškus audinius geromis kainomis. Kuo aukštesnė audinio kokybė, tuo jo kaina auga. Tačiau svarbūs ir kiti audinių privalumai: valymo lengvumas ir nusidėvėjimo galimybės. Renkantis baldinius audinius labai svarbu ne tik juos priderinti prie interjero, bet ir prie baldų paskirties.

Visus patarimus ir konsultacijas apie minkštų baldų remontą jums suteiks Universalaus meistro specialistai, kurie maloniai perteiks visą informaciją, pasiūlys racionalų sprendimą ir padės pervilkti jūsų minkštus baldus. Mes atnaujinsime jūsų namus!

Minkštų baldų pervilkima Vilniujes

(8-607) 88875

Kodėl rinktis mus?

Malonus ir mandagus bendravimas su klientais. Mums svarbus kiekvienas klientas, tad dedame visas pastangas įsiklausyti ir išgirsti, patarti ir išspręsti problemas. Esame savo srities žinovai bei patyrę specialistai, tad galite mums patikėti atnaujinti jūsų senus baldus - mes pasiūlysime idėjų tinkančių išskirtinai jums ir jūsų namams!

Kokybiškas darbas. Savo darbe mes teikiame pirmenybę kokybiškoms medžiagoms, priemonėms ir įrankiams. Tad mūsų rankomis pervilkti minkšti baldai įgauna ne tik naujumo ir patrauklumo, bet puikiai dera prie jūsų sukurto namų stiliaus. Universalaus meistro specialistai turi didelę patirtį minkštų baldų pervilkimo darbuose, jų remonte bei atnaujinime. Mūsų atlikti darbai jau puošia klientų namus ir traukia akį.

Originalios idėjos namų jaukumui. Universalaus meistro profesionalai atidžiai išstudijuoja kiekvieno kliento situaciją, išklauso jo norus bei pasiūlo originalias bei individualias idėjas. Mes atsižvelgiame į namų stilistiką ir aplinką, bendradarbiaujame renkant audinius ar siekiant kuo įdomiau atnaujinti konkrečius baldus. Mes konsultuojamės su interjero specialistais ir visas idėjas pateikiame jums! Kelių į grožį yra daug ir įvairių, o mes padedame išsirinkti!

Platus paslaugų spektras. Mūsų meistrai pervelka įvairius minkštus baldus: fotelius, sofas, minkštus kampus, lovas, kėdes ir kitus baldus. Mes ne tik atnaujiname, bet tvarkome ir remontuojame baldų mechanizmus bei pašaliname įvairaus pobūdžio defektus. Dirbame visoje Lietuvoje, tad atstumai mums nevarbūs!

Minkštų baldų pervilkimas kaina

Universalaus meistro komanda greitai ir kokybiškai atlieka visus baldų remonto darbus. Konkretaus baldo remonto ir paslaugos kainas aptarsime sulaukę jūsų skambučio ir įvertinę jūsų turimus baldus. Jūsų patogumui darbus atliksime pageidaujamu metu, o pasikeitus planams prisitaikysime prie jūsų. Atlikę darbus susisieksime su jumis ir užbaigsime užsakymo vykdymą. Garantuojame darbų kokybę, konkurencingas kainas ir greitą darbų atlikimą, o jaukus ir šiltas bendravimas taps tik dar viena priežastimi ir ateityje rinktis Universalų meistrą!

Minkštų baldų pervilkima Vilniujes

(8-607) 88875

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ne pirmą kartą kreipiuosi ir kreipsiuosi! Algimantas 10/02/2019
  Palieskite, kad skambintumėte