Baldų aptraukimas Vilniuje

Baldų aptraukimas nauju audiniu - sudėtinga bei atsakinga baldų atnaujinimo ir restauravimo proceso dalis. Po baldo aptraukimo audiniu jis įgauna visiškai naują įvaizdį. Esant poreikiui ir kliento pageidavimui, baldui įmanoma sugrąžinti jo pirmykštę išvaizdą. Šiandien audinių tekstūrų ir savybių gausa leidžia įgyvendinti daugelį projektų, susijusių su baldų atnaujinimu.

Baldų aptraukimas - individualus ir išskirtinis, kūrybiškumo reikalaujantis darbas. Skiriasi žmonių norai, galimybės bei stiliaus idėjos, tad baldų remonto specialistui tenka nelengva užduotis išgirsti ir suprasti užsakovo pageidavimus. Kartais tenka baldus prieš juos aptraukiant nauju audiniu dar ir suremontuoti. Tad tiek užsakovui, tiek meistrui reikia suprasti vienas kitą ir bendradarbiauti. Kokie keliami reikalavimai baldų remonto specialistui? Kaip surasti tikrai profesionalų bei patikimą meistrą? Į šiuos klausimus padėsime jums atsakyti mes – Universalaus meistro komanda.

Baldų aptraukimo kokybei didžiausią įtaką turi baldų remonto specialisto įgūdžiai, patirtis bei sukauptos žinios. Mes visada rekomenduojame pasidomėti jau atliktais darbais, nes kiekvienas meistras turi savo darbų ar pavyzdžių katalogą. Remkitės ir rekomendacijomis iš draugų ir pažįstamų rato, pabendraukite su meistru ir įsitikinkite, ar jums tinka meistro profesionalumas ir žinios. Labai svarbus šios srities specialisto įgūdis - medžiagų, jų tekstūrų išmanymas bei pritaikymas individualiam projektui.

Rekomenduojame Universalaus meistro baldų remonto specialistų paslaugas, pasižyminčias aukšta kokybe, savalaikiu atlikimu bei patikimumu. Jei norite unikalaus ir naujo įvaizdžio savo baldams - Universalus meistras pasiruošęs jums padėti įgyvendinti jūsų idėjas, o jų pritrūkus - mes patarsime ir rasime išeitį.

Baldų aptraukimas Vilniuje

(8-607) 88875

Kodėl rinktis mus?

Universalumas. Esame patyrę ir profesionalūs baldų remontininkai, pasiruošę ne tik aptraukti jūsų baldus nauju audiniu, suremontuoti juos, bet ir pilnai sutvarkyti, prikeliant antrajam gyvenimui. Juk dažnai nutinka taip, kad sunkiai savo buitį įsivaizduojame be vieno ar kito seno baldo, ypač, jei jis yra paveldėtas ir tuo brangus. Mes suteiksime dar didesnę vertę jūsų senam baldui!

Aukšta paslaugų kokybė. Mums rūpi mūsų klientų poreikiai, tad stengiamės į kiekvieno namus įnešti jaukumo ir šilumos. Juk gražiai ir tvarkingai atrodantys baldai sukuria tvarkingų ir gražių namų įspūdį. Mūsų pagrindinis tikslas - įgyvendinti klientų svajones pasitelkiant kuo aukštos kokybės medžiagas, siekiant suteikti vertingas paslaugas.

Kūrybiškumas. Mes esame kūrybiški ir nuolat siekiantys tobulumo. Visada giliname savo žinias, domimės naujovėmis bei nebijome susidurti su iššūkiais. Esame patyrę savo srities žinovai, turime gausų būrį laiko patikrintų partnerių, tad kiekvieno kliento norui ir planų įgyvendinimui randame sprendimus - kokybiškus ir racionalius, pasižyminčius optimaliu kokybės ir kainos santykiu.

Operatyvumas. Universalus meistras greitai ir kokybiškai atlieka įsipareigojimus. Dirbame visoje Lietuvoje, tad suderinus laiką, atvyksime į jūsų namus arba lauksime nuotraukų, kokius baldus reikia aptraukti, kokią medžiagą jau pasirinkote, o galbūt, norėsite mūsų patarimų ir idėjų. Mes pasiruošę jums padėti!

Baldų aptraukimas kaina

Kai baldai pasensta ir nusidėvi, iškyla klausimas, ar verta juos aptraukti nauju audiniu, remontuoti, ar visgi nusipirkti naujus? Mes sakome, jeigu jums brangūs senieji baldai, kreipkitės į Universalaus meistro baldų remonto specialistus ir jums bus pateiktas išskirtinis, individualus komercinis pasiūlymas. Mes pateiksime plačią paletę įvairių audinių senojo baldo atnaujinimui. Jums tereikia paskambinti mums nurodytais kontaktais ir jau netrukus išsiųsime jums pasiūlymą. Susisiekite su mumis ir aptarkime jūsų problemas jau dabar! Neatidėliokite rytojui to, ką galite padaryti jau šiandien!

Baldų aptraukimas Vilniuje

(8-607) 88875

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ne pirmą kartą kreipiuosi ir kreipsiuosi! Algimantas 10/02/2019
  Palieskite, kad skambintumėte