Automobilių stiklų poliravimas Vilniuje

Automobilių stiklų poliravimas - specializuotas bei efektyvus įbrėžimų bei defektų pašalinimas nuo stiklinių paviršių. Tai pakankamai sudėtinga bei kruopštumo reikalaujanti procedūra, nes stiklas yra labai kieta, tačiau trapi medžiaga. Norint atlikti automobilio stiklų poliravimo procedūrą, reikia nustatyti kai kuriuos svarbius parametrus: įbrėžimų dydį bei gylį. Tik nuo kokybiškai atlikto stiklų poliravimo priklauso, koks bus stiklo matomumas bei vaizdas po atliktos procedūros.

Važiuojant automobiliu dažnai nutinka, kad keliuose esantys akmenys stukteli į priekinį stiklą ir jį įbrėžia arba net įskelia. Žiemos metu, atsiradus ledo ant stiklo, galimas jo sugadinimas, įjungus valytuvus. Tad labai svarbu stiklą atsargiai nuvalyti nuo ledo arba tinkamai atšildyti, norint išvengti įbrėžimų. Įbrėžimo ar kito defekto atveju, pasinaudojus profesionalų pagalba bei specialiomis priemonėmis, jūs vėl galėsite džiaugtis lygiu ir puikiai matomu paviršiumi.

Kaip atliekams automobilių stiklų poliravimas? Prieš atliekant tokią procedūrą, automobilio stiklas visiškai ir švariai nuvalomas bei paruošiamas. Defektai ar įbrėžimai turi būti tiksliai pažymimi. Specialaus prietaiso pagalba (su veltinio poliravimo disku) stiklas atsargiai poliruojamas. Jei įbrėžimai didesni ir gilesni, naudojami elektriniai gręžtuvai bei šlifavimo mašina. Po procedūros stiklas nuplaunamas bei nuvalomas. Automobilių stiklų poliravimą būtina atlikti ne tik estetiniais sumetimais, bet ir dėl saugumo garantijos.

Kokie specializuoti produktai naudojami stiklų poliravimui? Galima išskirti kelias kategorijas: apsaugoti nuo tolimesnių įtrūkimų, įbrėžimų bei dėmių; priemonės, užpildančios įbrėžimus; abrazyvinės pastos, padedančios pašalinti defektus. Kokiomis priemonėmis bus naudojamasi jūsų stiklo defektui pašalinti, priklausys nuo pasirinktų specialistų ir pažeidimų rimtumo. Mes rekomenduojame kreiptis į Universalaus meistro komandą ir jums bus pateiktas puikus situacijos sprendimas.

Automobilių stiklų poliravimas

(8-5) 238 8777
Automobilių stiklų poliravimas

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Didelė pasiūla rinkoje įpareigoja kiekvieną paslaugų teikėją stengtis kuo geriau atlikti darbus bei suteikti paslaugas aukštame lygyje. Mes esame pajėgūs konkuruoti bei pateikti išskirtinius pasiūlymus. Atsakingai planuojame savo veiklą, skirdami didelį dėmesį naudojamų produktų, medžiagų bei įrangos kokybei bei efektyvumui užtikrinti. Universalaus meistro specialistai - patyrę bei išmanantys savo darbą.

Ypatingas dėmesys kiekvienam klientui. Esame tam, kad spręstume jūsų problemas. Pasitikėkite mumis, nes esame savo srities žinovai. Kiekvieno kliento individualias problemas ir rūpesčius sprendžiame operatyviai ir kaip įmanoma sparčiau. Profesionalus požiūris ir išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui - tai mūsų komandos šūkis.

Aukščiausia kokybė. Tik kokybiškai atlikti darbai kelia pasitikėjimą ir duoda puikių rezultatų. Mums svarbi mūsų klientų nuomonė, atsiliepimai bei vertinimai. Mes džiaugiamės vis didėjančiu klientų ratu, nes galime pasiūlyti kokybiškas paslaugas už konkurencingą kainą. Naudodami šiuolaikines technologijas bei kokybiškus produktus mes tikrai nudžiuginsime jus.

Lankstumas. Dažnam klientui konkrečios paslaugos ar atliktų darbų reikia čia ir dabar. Tad mes esame tie, kurie, turėdami puikią bei lanksčią darbuotojų komandą, pasiūlysime jums greitą problemos sprendimą, nes mes - Universalus meistras. Atsižvelgę į aplinkybes bei įvertinę darbų apimtis, suteiksime patogų ir greitą aptarnavimą.

Automobilių stiklų poliravimas kaina

Automobilio stiklų poliravimo kaina priklauso nuo pažeidimų sudėtingumo. Kuo paprastesnis defektas, kuo mažiau reikia įdėti darbo, tuo mažesnė ir kaina. Jei jūsų automobilio stiklo įbrėžimai ryškesni, gilesni ir didesni, kaina galimai bus didesnė. Tačiau jei norite sužinoti tikslią paslaugų atlikimo kainą, susitarkite dėl susitikimo, kad galėtume įvertinti ir nustatyti konkrečią automobilio stiklo poliravimo kainą. Paskambinkite mums nurodytais telefonų numeriais ir mes - jūsų paslaugoms! Neatidėliokite savo problemos, nes ji didės ir gilės, lemdama tik dar diesnes išlaidas. Patikėkite savo automobilį mums - Universaliam meistrui - ir jūsų problemų bei rūpesčių nebeliks!

Automobilių stiklų poliravimas Vilniuje

Ozo g. 20, Vilnius 07149 (Glasauta)

Kitos paslaugos

Automobilių stiklų poliravimas

(8-5) 238 8777

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 10/02/2019
  Palieskite, kad skambintumėte