Variklio plovimas Vilniuje

Kai kuriems vairuotojams tai gali keistai nuskambėti, bet automobilių variklių plovimo paslaugos yra tikrai labai populiarios. Visgi, kaip ir automobilio eksterjeras, po kapotu esančios dalys taip pat reikalauja dėmesio. Tačiau, prieš keliaudami į plovyklą variklio išsiplauti, atminkite, kad variklio plovimas yra atliekamas tik estetiniais sumetimais – ženklaus eksploatacinių automobilio savybių pokyčio nėra.

Bet kuriuo atveju yra verta plauti variklį. Aktualiausia priežastis būtų tai, kad norite parduoti automobilį. Nuplautas variklis atrodo įspūdingiau galimiems pirkėjams ir tai gali sudaryti saugoto automobilio įvaizdį. Varikliai taip pat yra plaunami besiruošiant automobilių parodoms, kuriose yra tikėtina, kad kas nors paprašys parodyti, kas po kapotu. Plovimas prieš techninę apžiūrą taip pat yra svari priežastis pasirūpinti švara.

Variklio valymas gali padėti išsiaiškinti, ar atsirado problemų. Turėdami švarų variklį žinosite, ar variklyje yra alyvos ar tepalų protėkis. Be to, jeigu variklis yra purvinas, yra didesnė tikimybė, kad šis purvas paveiks gumines šlangeles ir kitus variklio komponentus. Galiausiai, reguliarus variklio valymas reiškia, kad bet kokie darbai po kapotu taps švaresni.

Jeigu reikia pagalbos, susisiekite su mūsų Automobilių plovykla, skambindami telefonu (8-666) 11809 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Variklio Plovimas

Galite įsivaizduoti, kiek purvo gali būti susikaupę ant variklio ir aplink jį. Tepalai, sudžiuvę lapai, smėlis ir dulkės – tai tik maža dalis įvairiausių purvų, kurie limpa prie variklių. Drėgmę sulaikantis ir pritraukiantis purvas gali net sukelti koroziją, tačiau tai yra vienas retesnių atvejų, nes pasauliniai automobilių gamintojai projektuoja variklius atsižvelgdami į aplinkos poveikį.

Variklį yra patariama plauti specialiomis valymo medžiagomis, šalinančiomis tepalus ir panašų purvą. Sunkiai pasiekiamas vietas yra rekomenduojama valyti smulkiu slėginiu purškikliu ar šepetėliu. Variklio valymo procesas turi būti kruopštus ir atsargus, nes apipildami visą variklį kibiru vandens jį nuplausite, bet ir taip pat yra tikėtina, kad pažeisite elektroniką, o ne ten patekusi drėgmė gali sukelti rūdijimą.

Nutarėte plauti variklį, bet nenorite rizikuoti tą daryti patys? Universalaus meistro automobilių plovyklos komanda – jūsų paslaugoms. Patyrę ir licencijuoti specialistai taiko laiko patvirtintus ir veiksmingus metodus ir naudoja tik modernias bei operatyvias technologijas ir įrankius. Mūsų meistrais galite pasitikėti!

Atvykite į Universalaus meistro plovyklą ir mūsų mechanikai pasirūpins jūsų variklio švara. Ilgai laukti nereikės ir liksite patenkinti rezultatais. Norėdami gauti daugiau informacijos, skambinkite telefonu (8-666) 11809 arba rašykite el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Garantija po plovimo nėra suteikiama nes nežinome automobilio būklės.

Variklio plovimas Vilniuje

(8-666) 11809

Variklio plovimas Vilniuje

Nėra sunku įsivaizduoti, ką keletas automobilio eksploatacijos metų gali padaryti automobilio varikliui. Tepalai, sudžiuvę lapai, smėlis, dulkės ir kiti įvairūs purvai ženkliai išpurvins variklį. Drėgmę pritraukiantis purvas taip pat gali sukelti koroziją. Tačiau, šis atvejis yra retas, nes automobilių gamintojai gamina variklius atsižvelgdami į galimus aplinkos poveikius.

Automobiliai yra plaunami iš viršaus ir iš apačios. Tokiu būdu yra nuodugniai pašalinami įvairaus pobūdžio purvai iš visų pusių. Sunkiau prieinamos vietos yra pašalinamos ilgu šepečiu arba slėginiu purškikliu. Plovimas iš viršaus yra atliekamas įprastomis sąlygomis, bet plaunant iš apačios automobilis yra iškeliamas į aukštį.

Teikiame ne tik variklių plovimo, bet ir kitas visapusiškas automobilių plovimo paslaugas, todėl jums nereikės važinėti iš vienos miesto dalies į kitą tik tam, kad galėtumėte atlikti visus pageidaujamus jūsų transporto priemonės švaros ir priežiūros darbus. Viską suteiksime vienoje plovykloje be jokio papildomo laiko gaišimo. Tai paprasta, nebrangu, greita ir patogu. Mūsų automobilių plovykla Vilniuje atlieka šiuos automobilių valymo bei priežiūros darbus:

Automobilio plovimui naudojame patikimą aukšto slėgio plovimo įrangą, specialius, automobiliams skirtus ploviklius ir kitus profesionalius įrankius. Poliravimą atliekame pasitelkiant mūsų meistrų patirtį bei žinias. Automobilio poliravimas yra kelių etapų procesas, kuomet atliekant tam tikrus žingsnius ir naudojant tam tikras priemones yra grąžinamas transporto priemonės išorės spindesys ir žvilgėjimas. Automobilio padengimas nano danga yra šiuolaikiškas būdas apsaugoti automobilį nuo išorinio poveikio padengiant paviršių specialia danga. Cheminį salono valymą atliekame išvaizdą praradusiems ir ilgesnį laiką neprižiūrėtiems automobilių salonams. Tam naudojame specialią techniką ir chemines medžiagas, kurios padeda panaikinti giliai įsiskverbusį purvą bei leidžia salono apdailos detalėms atgauti pirmines savybes ir išvaizdą.

Visas šias paslaugas atliekame kiekvieną dieną, todėl turime reikiamą įdirbį ir patirtį rinkoje. Išsirinkite norimą paslaugą ir mes suteiksime jums aukštą aptarnavimo bei paslaugų kokybę!

Variklio plovimas kaina

Norite nusiplauti automobilio variklį? Universalaus meistro automobilių plovyklos komanda – jūsų paslaugoms! Mūsų profesionalūs ir daug metų patirties turintys ekspertai vadovaujasi laiko patvirtinta ir gerus rezultatus garantuojančia metodika bei naudoja tik modernias bei veiksmingas technologijas. Būkite ramūs – patikėkite automobilį mūsų meistrams!

Žemiau rasite mūsų standartines variklio plovimo kainas:

Variklio plovimo iš viršaus kaina – nuo 30.00 €
Variklio plovimo iš apačios kaina - nuo 50.00 €
VARIKLIO PLOVIMO KOMPLEKTAS (iš viršaus ir iš apačios) - nuo 60.00 €
Apsaugos nuėmimas, uždėjimas ir nuplovimas - nuo 15.00 €

Dėja, bet dėl tam tikrų priežasčių, suteikti garantijų negalime. Plačiau apie tai telefonu.

Mus rasite adresu

Pelesos g. 1, Vilnius 02158 (Buvęs "TAKSI" PARKAS, IĮ "Autodar")
Būtina registracija, todėl prieš atvykstant, paskambinkite mums!

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 11809

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 2 reviews)
  • Rekomenduoju! Tomas 02/23/2018
  • Tiesiog super variklio plovimas! Armandas 05/20/2019
  Palieskite, kad skambintumėte