Automobilio cheminis salono valymas Vilniuje

Švara ir jos poreikis yra nuolatinis mūsų gyvenimo palydovas. Švarą mėgstame visur – namuose, kambariuose, vonioje, spintose, garaže, darbe ir, žinoma, automobilyje. Deja, čia palaikyti idealią švarą yra sudėtinga, nes į automobilį bet kokiu oru sėdame su batais, tad žiemą prinešame nešvaraus sniego, pavasarį ir rudenį purvo, o ką kalbėti apie automobilyje keliaujančius vaikus... Taigi norint išlaikyti švarų automobilio saloną, reikia jį dažnai plauti ir valyti, o tam surasti laiko kiekvieną savaitę arba bent jau kelis kartus per mėnesį, šiuolaikiniam, dirbančiam žmogui yra sudėtinga.

Automobilio cheminis salono valymas skirtas apleistiems, nusitrynusiems ir išvaizdą praradusiems automobilių salonams. Tai yra puiki išeitis tiems, kurie neturi laiko, tačiau nori važinėti švariame ir tvarkingame automobilyje. Cheminis salono valymas pasižymi drėgmės, nešvarumų ir blogo kvapo pašalinimu naudojant specialias chemines medžiagas.

Automobilio cheminis salono valymas kaina

Automobilio cheminis salono valymas Vilniuje

Universalus meistras siūlo atlikti šią švaros misiją ir vėl mėgautis švariu ir tvarkingu automobilio salonu. Juk švarų automobilį vairuoti daug smagiau!

Kodėl rinktis mus?

Valymo kaina. Universalus meistras visuomet stengiasi pasiūlyti žemesnę nei rinkos kainą, todėl rinktis mūsų paslaugas ne tik yra saugu, bet ir apsimoka. Esame lankstūs ne tik darbais, bet ir kainomis, stengiamės pateikti kiek įmanoma labiau personalizuotą pasiūlymą atitinkantį visus kliento poreikius, taigi mūsų paslaugų kaina visuomet bus konkurencinga.

Valymo įrankiai. Naudojame tik patikimus ir gerus automobilio salono plovimo įrankius. Tiek siurbliavimo, tiek valymo atributai yra aukštos kokybės, todėl darbą galime atlikti greitai ir kokybiškai. Naudojame kokybiškas mikropluošto šluostes, kempines, galingus ir universalius siurblius, taigi klientai bus ramūs, kad automobilio interjero detalės nebus subraižytos ar kitaip sugadintos. Branginame klientų turtą kaip savo.

Valymo priemonės. Valymo priemonės yra pagrindinis cheminio salono valymo komponentas. Nuo naudojamos chemijos priklauso tiek valymo kokybė, tiek klientų pasitenkinimas. Naudojant netinkamas arba prastos kokybės priemones ne tik gali būti nepasiektas norimas rezultatas, bet netgi sugadintos sėdynės, kilimėliai ar kitos salono dalys. Perkame tik patikimas ir išbandytas valymo priemones, todėl užtikriname puikų valymo rezultatą.

Valymo patirtis. Žinome, kaip nelengva yra įgauti valymo darbo patirties ir koks tai yra ilgas ir sunkus kelias. Tačiau reikiama patirtis ateina tik kruopščiai ir siekiant užsibrėžtų tikslų. Mūsų švaros ir valymo specialistai šį kelią jau praėjo, todėl galime pasigirti ilgamete patirtimi dirbant rinkoje. Mūsų specialistai jau yra matę įvairiausių situacijų, todėl žino kaip reikia elgtis ir ką daryti iškilus nenumatytoms problemoms. Ši patirtis leidžia mums būti patikimiems ir išlaikyti aukštą aptarnavimo bei paslaugų kokybę.

Automobilio cheminis salono valymas Vilniuje

(8-666) 11809
Automobilio cheminis salono valymas

Automobilio cheminis salono valymas

Teikiame ne tik automobilių cheminio salono valymo, bet ir kitas visapusiškas automobilių plovimo paslaugas, todėl jums nereikės važinėti iš vienos miesto dalies į kitą tik tam, kad galėtumėte atlikti visus pageidaujamus jūsų transporto priemonės švaros ir priežiūros darbus. Viską suteiksime vienoje plovykloje be jokio papildomo laiko gaišimo. Tai paprasta, nebrangu, greita ir patogu. Mūsų automobilių plovykla Vilniuje atlieka šiuos automobilių valymo bei priežiūros darbus:

Automobilio plovimui naudojame patikimą aukšto slėgio plovimo įrangą, specialius, automobiliams skirtus ploviklius ir kitus profesionalius įrankius. Poliravimą atliekame pasitelkiant mūsų meistrų patirtį bei žinias. Automobilio poliravimas yra kelių etapų procesas, kuomet atliekant tam tikrus žingsnius ir naudojant tam tikras priemones yra grąžinamas transporto priemonės išorės spindesys ir žvilgėjimas. Automobilio padengimas nano danga yra šiuolaikiškas būdas apsaugoti automobilį nuo išorinio poveikio padengiant paviršių specialia danga. Cheminį salono valymą atliekame išvaizdą praradusiems ir ilgesnį laiką neprižiūrėtiems automobilių salonams. Tam naudojame specialią techniką ir chemines medžiagas, kurios padeda panaikinti giliai įsiskverbusį purvą bei leidžia salono apdailos detalėms atgauti pirmines savybes ir išvaizdą.

Visas šias paslaugas atliekame kiekvieną dieną, todėl turime reikiamą įdirbį ir patirtį rinkoje. Išsirinkite norimą paslaugą ir mes suteiksime jums aukštą aptarnavimo bei paslaugų kokybę!

Automobilio cheminis salono valymas Vilniuje

Pelesos g. 1, Vilnius 02158 (Buvęs "TAKSI" PARKAS, IĮ "Autodar")
Būtina registracija, todėl prieš atvykstant, paskambinkite mums!

Automobilio cheminio salono valymo kaina

Automobilio cheminio salono valymo metu yra išsiurbiamas salonas ir bagažinė, aukštos kokybės cheminių medžiagų ir įrankių pagalba yra išvalomos grindys, sėdynės, plastikinės ir kitos vidaus apdailos dalys, bagažinė bei medžiaginiai kilimėliai. Atlikus visus šiuos darbus, automobilio salonas ir bagažinė yra kruopščiai išdžiovinami nepaliekant jokios drėgmės. Visa tai įeina į vieną bendrą cheminio salono kainą, kuri prasideda nuo 65€, dėl tikslesnės kainos- skambinkite nurodytais kontaktais. Renkantis šias paslaugas atskirai, bet kur kitur sumokėsite nemažus pinigus, todėl salono cheminis valymas yra paslauga, turinti klientui ypatingą pridėtinę vertę.

Universalus meistras išplaus ir išvalys jūsų priterštą ir sunkiai atplaunamą automobilio saloną. Pasiėmę automobilį iš mūsų jo net neatpažinsite. Skambinkite mums ir skubėkite užsirašyti į eilę. Sužinosite ne tik šios paslaugos kainą, bet ir galėsite pasirinkti geriausiai jums tinkantį laiką.

Tebūnie švara jūsų automobilio salone!

Automobilio cheminis salono valymas

(8-666) 11809

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų Atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 2 reviews)
  • Super paslaugos, dėkoju! Martynas 06/22/2018
  • Liuks Vasilij 05/18/2021
  Palieskite, kad skambintumėte