Automobilio padengimas NANO danga Vilniuje

Daugeliui vairuotojų automobilių priežiūra yra tarsi nesibaigiantis procesas, reikalaujantis daug laiko, jėgų, išlaidų ir pastangų. Jis susideda ne tik iš reguliarių techninių transporto priemonės aptarnavimų ar neplanuotų remontų, bet ir plovimo bei valymo darbų. Besikeičiančios oro sąlygos ir metų laikai veikia ne tik automobilio išorę, bet ir vidų, todėl tenka skirti dvigubai daugiau laiko automobilio plovimui ir valymui. Laimei, šiandien turime technologijas, kurios palengvina automobilio priežiūros darbus, taupo brangų laiką ir sukuria ilgiau išliekančią švarą. Viena iš jų – automobilio padengimas NANO danga.

Nanotechnologija – per keletą metų išsivysčiusi ir automobilių priežiūroje išpopuliarėjusi technologija, kurios pagalba yra sukuriamas apsauginis sluoksnis, neleidžiantis prilipti dulkėms, paukščių išmatoms, vabzdžiams bei kitiems nešvarumams.

Automobilio padengimas NANO danga

Automobiliu padengimas NANO danga Vilniuje

NANO danga yra sukurta Si14 elementų pagrindu, kurie padengia paviršiaus nelygumus mikroskopiniu lygiu ir suteikia paviršiui lygumo ir slidumo. Taip yra sukuriamas “atstūmimo“ efektas, dėka kurio vanduo yra atstumiamas, o įvairūs nešvarumai negali prilipti ir yra nuplaunami lietaus. Negana to, automobilis įgauna išskirtinį blizgesį.

Užsukite pas Universalųjį meistrą ir padenkite savo automobilį kokybiška NANO danga jau šiandien!

Kodėl rinktis mus?

Kokybiška NANO danga. Mes naudojame tik aukštos kokybės NANO dangą ir perkame ją tik iš patikimų tiekėjų. Rinkoje galima rasti naudojamus šios dangos atitikmenis, kurie neturi tikrųjų NANO dangos savybių, todėl negali užtikrinti ilgalaikio efekto. Svarbu žinoti, kad jūsų automobilis yra padengiamas tikra ir kokybiška NANO danga. Būtent tokią mes ir naudojame.

Meistrų patirtis. Tam, kad padengti automobilį NANO danga reikia kruopštumo ir patirties. Mūsų švaros specialistai su NANO danga dirba jau ne vienerius metus, taigi atsakingumas ir profesionalus požiūris į klientus yra įaugęs į mūsų specialistų kraują. Esame ramūs, nes žinome, kad darbas bus atliktas puikiai, greitai ir be jokių komplikacijų.

Paslaugų greitis. Mūsų meistrai dirba ne tik kokybiškai, bet ir greitai. Jūsų automobilis bus paruoštas naudojimui vos po valandos nuo darbo pradžios, taigi jums nereikės automobilio NANO dangos padengimui skirti puse dienos ar net daugiau. Dirbame greitai ir pagal iš anksto sudarytą grafiką, todėl viskas yra atliekama minučių tikslumu. Geras įdirbis visuomet padeda pasiekti geriausių rezultatų.

Pasiryžimas. Ryžtas yra viena iš mūsų pagrindinių varomųjų jėgų. Darbus pradedame visada pasiruošę nuversti kalnus, todėl tinkamas nusiteikimas ir motyvacija pasitarnauja greitai ir kokybiškai vykdant užsakymus. Matome džiaugsmą klientų akyse, kuomet jie pamato mūsų darbščius ir netinginiaujančius specialistus, taigi tai padeda tiek mums, tiek klientų pasitikėjimui mūsų darbu.

Automobilio padengimas NANO danga

(8-666) 11809
Automobilio padengimas NANO danga Vilniuje

Automobilio padengimas NANO danga

Teikiame ne tik padenimo nano danga, bet ir kitas visapusiškas automobilių plovimo paslaugas, todėl jums nereikės važinėti iš vienos miesto dalies į kitą tik tam, kad galėtumėte atlikti visus pageidaujamus jūsų transporto priemonės švaros ir priežiūros darbus. Viską suteiksime vienoje plovykloje be jokio papildomo laiko gaišimo. Tai paprasta, nebrangu, greita ir patogu. Mūsų automobilių plovykla Vilniuje atlieka šiuos automobilių valymo bei priežiūros darbus:

Automobilio plovimui naudojame patikimą aukšto slėgio plovimo įrangą, specialius, automobiliams skirtus ploviklius ir kitus profesionalius įrankius. Poliravimą atliekame pasitelkiant mūsų meistrų patirtį bei žinias. Automobilio poliravimas yra kelių etapų procesas, kuomet atliekant tam tikrus žingsnius ir naudojant tam tikras priemones yra grąžinamas transporto priemonės išorės spindesys ir žvilgėjimas. Automobilio padengimas nano danga yra šiuolaikiškas būdas apsaugoti automobilį nuo išorinio poveikio padengiant paviršių specialia danga. Cheminį salono valymą atliekame išvaizdą praradusiems ir ilgesnį laiką neprižiūrėtiems automobilių salonams. Tam naudojame specialią techniką ir chemines medžiagas, kurios padeda panaikinti giliai įsiskverbusį purvą bei leidžia salono apdailos detalėms atgauti pirmines savybes ir išvaizdą.

Visas šias paslaugas atliekame kiekvieną dieną, todėl turime reikiamą įdirbį ir patirtį rinkoje. Išsirinkite norimą paslaugą ir mes suteiksime jums aukštą aptarnavimo bei paslaugų kokybę!

Automobilio padengimas NANO danga Vilniuje

Pelesos g. 1, Vilnius 02158 (Buvęs "TAKSI" PARKAS, IĮ "Autodar")
Būtina registracija, todėl prieš atvykstant, paskambinkite mums!

Automobilių padengimo NANO danga kaina

Automobilio padengimas NANO danga apskaičiuojamas įvertinus kiekvieno kliento konkrečius poreikius. Dengiant automobilį NANO danga kas mėnesį susiformuoja apsauginis sluoksnis, kuris turi ilgai išliekantį poveikį. Dėl šios priežasties  automobilio priežiūra tampa lengvesnė, paprastesnė ir pigesnė, todėl automobilio padengimas NANO danga ne tik ženkliai taupys jūsų laiką, bet ir automobilio plovimo išlaidas. Norėdami sužinoti, kiek kainuos jūsų automobilį padengti NANO danga, tiesiog paskambinkite mums ir mes išsklaidysime visas abejones!

Automobilio priežiūra ir valymas reikalauja daug laiko ir jėgų. Padarykite jūsų gyvenimą paprastesniu ir užrašykite savo automobilį padengimui kokybiška NANO danga pas Universalų meistrą. Mūsų meistrai viską įvertins ir kruopščiai atliks darbą nepalikdami nepadengtų automobilio plotų. Norinčių daugėja, todėl skambinkite mums jau dabar ir užrašykite savo automobile šiai švaros procedūrai!

Universalus meistras – NANO dangos spindesys ant jūsų automobilio!

Automobilių padengimas NANO danga Vilniuje

(8-666) 11809

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų Atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • puikios paslaugos, ačiū. Danielius 06/22/2018
  Palieskite, kad skambintumėte