Rankinis automobilio plovimas Vilniuje

Automobilio plovimas rankomis turi nemažai privalumų - išsaugo bei tausoja automobilio paviršių, išlaiko pirminį blizgesį. Dar vienas svarbus privalumas - plaunant rankomis nelieka nepasiekiamų vietų, tai galima atlikti nepriekaištingai. Rankiniu būdu galima švariai nuplauti automobilio kėbulą, salono vidų, variklį, o taip pat nupoliruoti ir išblizginti jį. Automobilio plovimui rankomis pilna atsakomybė tenka žmogui, atliekančiam šį darbą. Tad šioje situacijoje - žmogiškasis faktorius tampa svarbiausiu. Papildomos priemonės - valymo ir plovimo prietaisai, kempinės bei šampūnai - antrinė pagalba tam, kad automobilis atrodytų tarsi naujas.

Kad automobilis būtų švariai nuplautas, rekomenduojama tai atlikti specializuotose vietose. Rankiniam plovimo būdui yra naudojamos specialios ir modernios priemonės, skirtos patogiam, greitam bei efektyviam automobilio plovimui. Plovimas rankomis yra paprastas, patogus ir greitas procesas. Jei laikas automobilio plovimui buvo rezervuotas iš anksto, klientui nereikės ilgai laukti.

Rankinio plovimo priemonės yra saugios ir idealiai pritaikytos automobilio plovimui. Visuma priemonių, skirtų automobilių plovimui rankomis nepažeidžia paviršinio dažų sluoksnio, mašina išlieka blizgiu paviršiumi, todėl jo nereikia poliruoti. Rankinio automobilio plovimo eiga yra tokia:

 • Automobilis sušlapinamas vandeniu;
 • Automobilis padengiamas specialiomis plovimo priemonėmis;
 • Rankomis išvalomos net sunkiai pasiekiamos vietos;
 • Automobilį kruopščiai nuplaunamas didele vandens srove;
 • Automobilis sausai ir švariai nuvalomas rankomis specialių kempinėlių bei medžiagų pagalba.

Jei jūs nenorite teršti savo kiemo ir trikdyti aplinkinių dėmesio, kreipkitės į Universalaus meistro automobilių plovėjus - jūsų automobilis atrodys tarsi naujas!

Rankinis automobilio plovimas

Rankinis automobilio plovimas

(8-666) 11809

Kodėl rinktis mus?

Greitas aptarnavimas ir operatyvumas. Kiekvienas iš mūsų norime greito ir kokybiško aptarnavimo plaunant automobilį. Juk mūsų orai labai įvairūs ir gali kasdieną pateikti siurprizų. Jei šiandien automobilis švarus, tai rytoj, pasikeitus orams, jis vėl gali tapti purvinas ir vėl erzinti jus. Švara patinka visiems, o Universalus meistras greitai ir kruopščiai nuplovęs automobilį, pavers jį tvarkingu ir švytinčiu.

Kruopštus ir sąžiningas darbas. Automobilio švara nėra prabangos ženklas - tai tvarkingo ir švarą mylinčio žmogaus įvaizdžio dalis. Mes suprantame ir žinome, kad patogus ir kokybiškas automobilio plovimas rankomis džiugina kiekvieną automobilio savininką. Universalaus meistro automobilių plovėjai stengiasi patenkinti visų klientų, besikreipiančių dėl paslaugų, lūkesčius.

Patogumas. Universalus meistras - puikiai organizuota specialistų komanda, kuri greitai reaguoja į klientų pageidavimus, prisitaiko prie pasikeitusių aplinkybių ir stengiasi padėti. Esame patikima, gerą reputaciją užsitarnavusi komanda. Mums svarbus kiekvienas klientas. Jūsų automobilio ideali švara - mūsų patikimose ir patyrusiose rankose!

Platus paslaugų spektras. Universalus meistras - gerai organizuota ir profesionali kvalifikuotų specialistų komanda, kuri įgyvendina klientų poreikius bei neatidėlioja jų realizavimo. Esame puikiai planuojantys savo darbo laiką kvalifikuoti autoremontininkai, sukaupę didelę patirtį, tad galime pasiūlyti visas paslaugas, susijusias su automobilių priežiūra, remontu ir nuolatiniu švaros palaikymu.

Rankinis automobilio plovimas kaina

Universalaus meistro komanda automobilius plauna greitai, atsakingai ir naudoja modernias bei technologiškai pažangias plovimo priemones - chemiją, pirštines, kempines ir specialias medžiagas. Automobilio kėbulą putomis plauname kelis kartus, skalaujame, kol nebelieka purvo ant automobilio išorės. Tokiu būdu sumažinamas ir naujų įbrėžimų atsiradimas.

Kur ir kokiu būdu plauti automobilį dažniausiai renkamės pagal tai, kaip greitai norime gauti paslaugą ir kiek planuojame jai skirti finansų. Jeigu jums reikia greitai ir kokybiškai nuplauti automobilį, Universalaus meistro darbuotojai tai atliks efektyviai, kruopščiai ir atidžiai. Susisiekite su mūsų komanda nurodytais telefonų numeriais ir mes atsakysime į visus rūpimus klausimus, suteiksime reikiamą informaciją ir pakviesime apsilankyti pas mus. Mes pasirūpinsime jūsų automobilio švara už žemą kainą!

Rankinis automobilio plovimas Vilniuje

Pelesos g. 1, Vilnius 02158 (Buvęs "TAKSI" PARKAS, IĮ "Autodar")
Būtina registracija, todėl prieš atvykstant, paskambinkite mums!

Teikiame visapusiškas automobilių plovimo paslaugas, todėl jums nereikės važinėti iš vienos miesto dalies į kitą tik tam, kad galėtumėte atlikti visus pageidaujamus jūsų transporto priemonės švaros ir priežiūros darbus. Viską suteiksime vienoje plovykloje be jokio papildomo laiko gaišimo. Tai paprasta, nebrangu, greita ir patogu. Mūsų automobilių plovykla atlieka šiuos automobilių valymo bei priežiūros darbus:

Rankinis automobilio plovimas

(8-666) 11809

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 10/03/2019
  Palieskite, kad skambintumėte