Automobilio poliravimas Vilniuje

Daugelis vairuotojų puikiai žino, kas yra automobilio poliravimas. Kiekvienam, tiek naujesniam, tiek senesniam automobiliui ateina laikas atnaujinti išvaizdą ir panaikinti smulkius ir vidutinio smulkumo įbrėžimus, kurie natūraliai atsiranda dėl išorinių veiksnių poveikio automobilio kėbului ir daugkartinio plovimo arba sausinimo. Automobilio poliravimas yra kelių etapų procesas, kuomet atliekant tam tikrus žingsnius bei turint tam tikras priemones yra grąžinamas transporto priemonės išorės spindesys ir žvilgėjimas, todėl nupoliruotas automobilis atrodo kaip naujas.

Nors poliravimą įmanoma atlikti ir pačiam, tačiau neturint reikiamos patirties, žinių ir įrankių galima ne tik nepasiekti norimo rezultato, bet ir pažeisti automobilio apsauginį sluoksnį. Dėl šių priežasčių ir užimamo laiko poliravimą rekomenduojama patikėti patyrusiems šios srities specialistams. Universalus meistras siūlo būtent tai.

automobilio poliravimas Vilniuje
automobilio poliravimas

Rinkoje išsiskiriame kaip patikimi ir savo darbą išmanantys automobilių poliravimo profesionalai, į gyvenimą sugrąžinę jau ne vieną automobilį, todėl nedvejodami kreipkitės į mus ir jūsų automobilis vėl spindės!

Kodėl rinktis mus?

Išmanome savo darbą. Rinkoje yra daug meistrų siūlančių automobilio poliravimo paslaugas, tačiau nedaug iš jų išmano poliravimo subtilybes ir sugeba tinkamai atlikti darbą. Po truputį augant poliravimo paslaugų poreikiui, didėja ir nepatikimų paslaugų tiekėjų. Dėl šios priežasties dažnai atsiranda skundų, nepasitenkinimų ir ginčų, todėl kreipkitės tik į patyrusius ir patikimus meistrus. Įvertinkite ne tik žinias, bet ir bendravimą ir galėsite mėgautis kokybiškomis automobilio poliravimo paslaugomis.

Patariame. Specialisto patarimai – mūsų profesijos dalis. Atvažiuokite, mes apžiūrėsime ir įvertinsime jūsų automobilio kėbulo būklę, įbrėžimus, patarsime kada ir ką reikia daryti arba nedelsiant užrašysime jus į eilę poliravimui. Mūsų nuoširdūs patarimai visada bus naudingi ir prasmingi, visada paaiškinsime ir padėsime suprasti, kodėl vienas ar kitas veiksmas yra būtinas ir reikalingas.

Nedelsiame. Visus darbus atliekame iš karto. Neatidėliojame užsakymų ir laikomės duoto žodžio. Jeigu pateksite į eilę, informuosime, kiek galimai užtruks jūsų automobilio poliravimas ir kada galėsite atsiimti savo automobilį arba sutarsime tikslią poliravimo datą. Į klientus ir jų užimtumą žiūrime su pagarba, todėl visuomet stengsimės maksimaliai prisiderinti prie kliento poreikių.

Orientuojamės į rezultatą. Poliravimo darbus vykdome pagal išbandytą poliravimo techniką. Naudojame specialų poliruoklį ir poliravimo skystį, kurių pagalba tiksliai ir vienodai nupoliruojame visą paviršių. Toks nuoseklus poliravimas padeda išvengti netolygumo ir leidžia lengvai prieiti prie sunkiau pasiekiamų vietų. Visa tai susideda į rezultatą, kuriuo lieka patenktintas kiekvienas.

Automobilių poliravimas

(8-666) 11809
automobiliu poliravimas Vilniuje

Automobilio poliravimas

Teikiame ne tik automobilių poliravimo, bet ir kitas visapusiškas automobilių plovimo paslaugas, todėl jums nereikės važinėti iš vienos miesto dalies į kitą tik tam, kad galėtumėte atlikti visus pageidaujamus jūsų transporto priemonės švaros ir priežiūros darbus. Viską suteiksime vienoje plovykloje be jokio papildomo laiko gaišimo. Tai paprasta, nebrangu, greita ir patogu. Mūsų automobilių plovykla Vilniuje atlieka šiuos automobilių valymo bei priežiūros darbus:

Automobilio plovimui naudojame patikimą aukšto slėgio plovimo įrangą, specialius, automobiliams skirtus ploviklius ir kitus profesionalius įrankius. Poliravimą atliekame pasitelkiant mūsų meistrų patirtį bei žinias. Automobilio poliravimas yra kelių etapų procesas, kuomet atliekant tam tikrus žingsnius ir naudojant tam tikras priemones yra grąžinamas transporto priemonės išorės spindesys ir žvilgėjimas. Automobilio padengimas nano danga yra šiuolaikiškas būdas apsaugoti automobilį nuo išorinio poveikio padengiant paviršių specialia danga. Cheminį salono valymą atliekame išvaizdą praradusiems ir ilgesnį laiką neprižiūrėtiems automobilių salonams. Tam naudojame specialią techniką ir chemines medžiagas, kurios padeda panaikinti giliai įsiskverbusį purvą bei leidžia salono apdailos detalėms atgauti pirmines savybes ir išvaizdą.

Visas šias paslaugas atliekame kiekvieną dieną, todėl turime reikiamą įdirbį ir patirtį rinkoje. Išsirinkite norimą paslaugą ir mes suteiksime jums aukštą aptarnavimo bei paslaugų kokybę!

Automobilių poliravimas Vilniuje

Pelesos g. 1, Vilnius 02158 (Buvęs "TAKSI" PARKAS, IĮ "Autodar")
Būtina registracija, todėl prieš atvykstant, paskambinkite mums!

Automobilių poliravimo kaina

Šios paslaugos kainą nustato automobilio dydis, kėbulo tipas ir spalva. Paskambinę mums ir apibūdinę savo automobilį sužinosite tikslią darbų kainą ir galėsite užsirašyti poliravimui jums tinkamu laiku, bet preliminari automobilių poliravimo kaina prasideda nuo 60€. Automobilio poliravimas yra atsakingas darbas, todėl geriau pasitikėkite profesionalais ir ši paslauga jums atsipirks su kaupu. Šio darbo nauda ir vertė paprastai yra gerokai didesnė nei kaina, o poliruoti automobilį tenka pakankamai retai, todėl skambinkite mums ir mes pasistengsime pateikti jums geriausiai tinkantį pasiūlymą.

Automobilį poliruoti patariame ne daugiau kaip tris kartus per visą jo eksploatavimo laikotarpį, todėl pasirinkti, kada iš tiesų reikia poliruoti automobilį yra ypatingai svarbu, o paprastam vairuotojui tai įvertinti gali būti sudėtinga. Poliruojant automobilį per dažnai gali būti pažeistas jo apsauginis sluoksnis ir dažai, o tai gali iššaukti net ir labai rimtą remontą arba automobilio pardavimą. Taigi, skambinkite Universalaus meistro automobilių poliravimo specialistams ir galėsite ilgai džiaugtis savo automobilio nepriekaištinga išvaizda!

Automobilio poliravimas Vilniuje

(8-666) 11809

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų Atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai, kaip visada- puikiai padirbėta. Gintarė 06/22/2018
  Palieskite, kad skambintumėte