Automobilio dugno plovimas Vilniuje

Automobilio priežiūra reikalauja nemažai dėmesio ir išlaidų, todėl natūralu, jog automobilių savininkai privalo gerai įvertinti, ko automobiliui reikia pirmiausia bei laiku atlikti jo priežiūros darbus. Suprantama, kad tik laiku atliekama priežiūra gali padėti išsaugoti automobilio vertę ir užtikrinti jo ilgaamžiškumą. Kokią paslaugą pasirinkti padiktuoja ne tik automobilio būklė, bet ir metų sezonai. Automobilio dugno plovimas dažniausiai yra atliekamas pavasarį, kuomet po žiemos yra nuplaunama susikaupusi druska ir kitos cheminės medžiagos, kurios sukuria korozinį efektą. Savalaikis automobilio dugno plovimas ne tik pašalina druską iš sunkiai pasiekiamų vietų, bet ir patikimai saugo nuo rūdžių susidarymo. Kėbulo detalėse esantis purvas gali lemti greitesnį automobilio pakabos elementų dėvėjimąsį, tad profesionalus automobilio dugno plovimas potencialiai saugo ir nuo rimtų pakabos gedimų ir remonto.

Suteikite savo automobiliui tai, kas apsaugos jus nuo išlaidų ateityje. Pasinaudokite Universalaus meistro siūloma automobilio dugno plovimo paslauga ir mėgaukitės prižiūrėtos automobilio važiuoklės teikiamais privalumais. Mes pasitelkiame darbo rinkoje patirtį, specialistų žinias bei šiuolaikišką techniką tam, kad galėtume aptarnauti bet kokio tipo automobilius. Kreipkitės į mus jau šiandien ir atlikite profesionalų automobilio dugno plovimą už prieinamą kainą!

Automobilio dugno plovimas

Automobilio dugno plovimas

(8-666) 11809

Kodėl rinktis mus?

Darbų atlikimas laiku. Laiku suteikiamos paslaugos turi pridėtinę vertę kiekvienam. Komandoje darbus pasiskirstome tolygiai, todėl kiekvienas spėjame atlikti patikėtas užduotis. Tiesiog palikite savo automobilį mums ir sugrįškite numatytu laiku jo atsiimti. Užtikriname, kad jums nereikės laukti papildomai ir gaišti savo brangaus laiko dėl meistrų aplaidumo. Suteikiame kokybiškas paslaugas laiku ir už gerą kainą, tad tikrai atitiksime jūsų keliamus lūkesčius.

Šiuolaikiškos technologijos. Siekdami pateisinti savo klientų lūkesčius, automobilių dugno plovimui pasitelkiame pažangias aukšto slėgio plovimo ir valymo technologijas. Naudojame specialias priemones, kurių dėka purvas ir rūdys yra pašalinamos greitai ir užtikrintai. Mūsų tikslas yra suteikti šiuolaikiškas paslaugas, paremtas pažangia įranga, kuri padėtų mums nesunkiai susitvarkyti bet kokioje situacijoje.

Ilgametė patirtis. Mūsų specialistai automobilių plovimo srityje darbuojasi ne vienerius metus, todėl tiksliai žino, kaip reikia atlikti atskiras valymo paslaugų rūšis. Mūsų automobilių dugno specialistai yra dirbę su įvairiomis transporto priemonėmis, tad užtikrins tokį dugno plovimą, kokio reikia būtent jūsų automobiliui. Nuo lengvųjų automobilių iki furgonų ar džipų, kruopščiai sutvarkysime jūsų turimo automobilio dugną ir suteiksime ilgalaikę naudą jums.

Profesionalumas. Atvykite į mūsų servisą ir įsitikinkite, kad čia dirba profesionalai. Mūsų komandoje dirba tik šios srities specialistai, kurie kruopščiai įvertins jūsų automobilio dugną, jo būklę ir tinkamumą plovimui. Atlikus paruošiamuosius darbus bus imamasi plovimo darbų. Suteiksime jums profesionalią konsultaciją, todėl žinosite viską, kas ir kaip yra atliekama. Mums patinka suteikti informaciją, o jums – žinoti, kaip vyksta procesas bei kiek laiko jis užtruks.

Automobilio dugno plovimas kaina

Turbūt kaip ir daugelis susimąstote, kiek gali kainuoti automobilio dugno plovimas? Atsakymą galime pateikti tik sužinoję jūsų automobilio tipą ir modelį. Paskambinkite mums nurodytais konktaktiniais telefonų numeriais ir iš karto sužinokite šios paslaugos kainą savo automobiliui. Stengiamės pasiūlyti palankias darbų kainas, todėl nesivadovaujame vienu fiksuotu įkainiu visiems. Suteiksime jums finansiškai patrauklias paslaugas, kad galėtumėte pasirūpinti savo automobiliu laiku. Mums yra svarbi jūsų nuomonė ir mes ypatingai vertiname jūsų pasitikėjimą mumis. Taigi nedvejokite ir atiduokite savo automobilį į mūsų profesionalų rankas ir džiaukitės kokybiškai atliktais dugno plovimo darbais.

Automobilio dugno plovimas Vilniuje

Pelesos g. 1, Vilnius 02158 (Buvęs "TAKSI" PARKAS, IĮ "Autodar")
Būtina registracija, todėl prieš atvykstant, paskambinkite mums!

Teikiame ne tik dugno plovimo, bet ir kitas visapusiškas automobilių plovimo paslaugas, todėl jums nereikės važinėti iš vienos miesto dalies į kitą tik tam, kad galėtumėte atlikti visus pageidaujamus jūsų transporto priemonės švaros ir priežiūros darbus. Viską suteiksime vienoje plovykloje be jokio papildomo laiko gaišimo. Tai paprasta, nebrangu, greita ir patogu. Mūsų automobilių plovykla atlieka šiuos automobilių valymo bei priežiūros darbus:

Automobilio dugno plovimas

(8-666) 11809

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 10/03/2019
  Palieskite, kad skambintumėte