Automobilio salono valymas Vilniuje

Daugelis automobilių savininkų sutiks su nuomone, kad važiuoti automobiliu švariame salone yra didelis malonumas. Be to, švarus automobilis parodo savininko požiūrį į jį supančią aplinką. Juk automobilyje praleidžiame nemažai laiko beveik kiekvieną dieną! Keliauti švariame automobilyje gera ir dėl kitų priežasčių. Viena iš jų - saugi aplinka sveikatai, nes ten, kur nešvara, atsiranda puiki terpė kauptis įvairioms bakterijoms bei grybeliams, kurie gali sudaryti sąlygas alergijų atsiradimui. Neprižiūrėtas automobilio vidus kenkia ne tik vairuotojui, bet ir šalia esantiems keleiviams. Besikaupianti drėgmė ant automobilio grindų gali ne tik skleisti blogą kvapą, bet ir tapti korozijai palankia terpe. Tad automobilio saloną, ypač drėgnuoju metų laiku, būtina valyti ir sausinti kuo dažniau. Taip išvengsite drėgmės salone bei užkirsite kelią įvairiems parazitams plisti, kuriems toks klimatas yra gyvybiškai svarbus.

Valyti rekomenduojama ne tik salono vidų, bet ir bagažinę, dezinfekuojant bei sausai išvalant. Langų švara tiesiogiai siejama su vairuotojo ir kitų eismo dalyvių saugumu. Labai svarbu nepamiršti nuvalyti ir juos. Automobilio salono stiklus iš vidaus patariama valyti specialiomis riebalus pašalinančiomis priemonėmis, kad stiklas išliktų skaidrus bei švarus. Greičiausias salono valymo būdas - siurblio pasitelkimas į pagalbą. Kai visi paviršiai išsiurbliuojami, specialiomis priemonėmis jie dezinfekuojami - taip panaikinami blogi kvapai bei bakterijos. Savaime suprantama, kad automobilio salono kilimėlius reikia dažnai valyti ir plauti. Tiesti tik gerai išdžiūvusius. Nepamirškite nuvalyti ir salono lubų - ant jų nusėda dulkės bei nešvarumai. Jei salono vidus yra odinis, jį valykite specialiomis odai prižiūrėti skirtomis priemonėmis. Jos ne tik puikiai išvalo dėmes ir nešvarumus, bet ir impregnuoja odą, taip apsaugodamas ją nuo drėgmės bei saulės spindulių poveikio. Specialūs kremai odą atnaujina ir atgaivina.

Jei jūs pageidaujate švaraus ir cheminėmis priemonėmis neapdoroto automobilio salono, kreipkitės į Universalaus meistro specialistus - automobilio švara ir puiki kaina jus tikrai nustebins!

Automobilio salono valymas

Automobilio salono valymas

(8-666) 11809

Kodėl rinktis mus?

Kruopštumas ir atidumas. Valant automobilį bei jo saloną, kaip ir daugelyje sričių, labai svarbus žmogiškasis faktorius. Žmogaus darbštumas ir atidumas detalėms - svarbi sąlyga, kad automobilis tviskėtų tarsi naujas, o įlipus į jį, būtų malonu ir gera juo važiuoti dėl ypatingo švaros pojūčio. Nereikia pamiršti, kad kuo dažniau automobilyje yra palaikoma švara, tuo automobilis atrodo naujesnis.

Punktualumas. Universalaus meistro komanda yra gerai planuojanti savo darbus, atidi kiekvienam klientui bei jo poreikiams. Mes suvienijame pajėgas, kai tenka greitai išvalyti automobilį, laiku grąžinant jį savininkui. Mes branginame tiek savo, tiek klientų laiką. Jūs atgausite savo automobilį švarų ir tviskantį jums reikiamu laiku.

Inovatyvūs sprendimai. Automobilių salono valymui Universalaus meistro komanda naudoja inovatyvias bei efektyvias valymo priemones bei medžiagas. Mes rūpinamės ne tik savo sveikata darbo vietoje, bet ir jūsų - automobilių savininkų. Skirtingos apdailos salonams naudojame išskirtines, tik jiems skirtas valymo, impregnavimo bei apsaugos priemones, tad jūsų automobilio švara jus džiugins ilgą laiką.

Platus paslaugų spektras. Universalaus meistro komanda suteikia daugelį paslaugų, susijusių su automobilių švara, techniniu stoviu, remontu bei priežiūra. Palikdami automobilį vos kelioms valandoms mūsų globai, jį atgausite sutvarkytą, prižiūrėtą bei itin švarų. Mūsų meistrai geba ne tik atnaujinti jūsų automobilio saloną, nuplauti išorę, bet ir pasirūpinti automobilio saugumu bei techniniu tvarkingumu.

Automobilio salono valymas kaina

Automobilio salono valymo kaina gali priklausyti nuo to, kaip jis prižiūrimas ir valomas, kokiais tikslais juo naudojamasi. Jei automobiliu dažnai vežiojamos įvairios statybinės medžiagos ar priemonės, jis labiau teršiasi ir kaupia dulkes bei nešvarumus. Tokį automobilį užtruks ilgiau išvalyti bei atnaujinti, daugiau prireiks sunaudoti valymo priemonių. Dėl efektyvaus automobilio salono valymo neabejotinai kreipkitės į Universalaus meistro komandą - jūsų automobilis pasikeis neatpažįstamai!

Automobilio salono valymas Vilniuje

Pelesos g. 1, Vilnius 02158 (Buvęs "TAKSI" PARKAS, IĮ "Autodar")
Būtina registracija, todėl prieš atvykstant, paskambinkite mums!

Teikiame ne tik automobilio salono valymo, bet ir kitas visapusiškas automobilių plovimo paslaugas, todėl jums nereikės važinėti iš vienos miesto dalies į kitą tik tam, kad galėtumėte atlikti visus pageidaujamus jūsų transporto priemonės švaros ir priežiūros darbus. Viską suteiksime vienoje plovykloje be jokio papildomo laiko gaišimo. Tai paprasta, nebrangu, greita ir patogu. Mūsų automobilių plovykla atlieka šiuos automobilių valymo bei priežiūros darbus:

Automobilio salono valymas

(8-666) 11809

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 10/03/2019
  Palieskite, kad skambintumėte