Vėdinimo sistemos įrengimas Šiauliuose

Vėdinimo sistemos įrengimas Šiauliuose - jūsų paslaugoms. Atvėsus orams vis daugiau laiko praleidžiame patalpose. Tad būnant netinkamai vėdinamuose kambariuose, kai kuriems žmonėms tai tampa rimtu sveikatos išbandymu: gali sutrikti miego kokybė, atsirasti galvos skausmai, irzlumas ir vangumas. Gryno oro trūkumas neigiamai veikia tiek vaikus, tiek suaugusius.

Vis dėlto išeitis visuomet yra. Tai - vėdinimo sistemų įrengimas patalpose. Tam, kad užtikrinti patalpų oro kokybę, vienas svarbiausių veiksnių - patalpų vėdinimas. Pastovus gryno oro tiekimas į patalpas ir blogo, užsistovėjusio oro šalinimas iš patalpų pagerina vidaus oro sudėtį, pašalina perteklinę drėgmę ir blogą kvapą. Vėdinimas neleidžia įsiveisti taip sunkiai naikinamam pelėsiui. Vidaus patalpų vėdinimas gali būti natūralus ir priverstinis. Natūraliai vėdinamų patalpų oro srautas nėra kontroliuojamas. Priverstinio vėdinimo metu - įvairių išmanių sistemų pagalba galima kontroliuoti patenkantį ir išeinantį oro srautą. Tokiu būdu yra sukuriamos tinkamos sąlygos patalpų vėdinimui.

Vėdinimo sistemos įrengimas Šiauliuose
Vėdinimo sistemos įrengimas

Universalaus meistro specialistai turi ilgametę patirtį projektuojant bei montuojant vėdinimo sistemas. Išsiaiškinus klientų poreikius parengiame juos atitinkantį projektą. Atlikę visus pirminius darbus suplanuojame ir suderiname darbų atlikimo bei vėdinimo sistemų montavimo laiką. Susisiekite su mumis ir mes pagerinsime jūsų patalpų orą. Vėdinimo sistemos Šiauliuose įrengiamos greitai ir operatyviai.

Kodėl rinktis mus?

Specialistai. Esame vėdinimo sistemų projektavimo ir montavimo specialistai. Šioje srityje mūsų meistrai turi sukaupę didelę patirtį, yra susidūrę su įvairiausiomis situacijomis, todėl žino, ką ir kaip reikia spręsti. Turėdami reikiamus ir patyrusius specialistus galime padėti klientams sukurti tinkamą ventiliaciją bet kokios konfigūracijos patalpoms. Tik išmanantys specialistai gali parinkti reikiamus sistemų galingumus taip užtikrinant, kad ventiliuojamos patalpos atitiks visus klientų poreikius.

Sistemos. Patalpų vėdinimui įrengti naudojame tik aukštos kokybės medžiagas ir pasaulyje žinomų prekinių ženklų vėdinimo sistemas. Kokybiškos medžiagos ir patikimi prekiniai ženklai padeda kurti patikimą, ilgaamžę ir gerai veikiančią patalpų ventiliaciją pagal individualių klientų poreikius. Žinome, kas geriausiai veikia, kuo pasižymi skirtingos sistemos ir galime pasiūlyti geriausią išeitį skirtingiems atvejams.

Patikimumas. Rinkoje pasižymime kaip specialistai, kuriais galima pasitikėti. Mūsų lankstumas, sugebėjimas esant reikalui prisiderinti prie klientų, geriausio sprendimo suradimas, kokybiškai atliekamas darbas ir nuoširdus bendravimas leidžia būti patikimiems bei rinkoje siūlyti aukštos kokybės paslaugas. Klientų pasitenkinimas mums yra geriausias mūsų darbo kokybės rodiklis, todėl visuomet stengiamės.

Užtikrintumas. Pasirinkę Universalaus meistro vėdinimo sistemų montavimo paslaugas būsite garantuoti dėl tinkamo darbų atlikimo. Mūsų meistrų patirtis rinkoje ir darbas su klientais leidžia užtikrinti aukštą darbų kokybę, todėl jums tikrai neteks nusivilti dėl netinkamai atliktų darbų. Iškilus bet kokiems klausimams ar problemoms visuomet padėsime išspręsti susidariusią situaciją ir prisiimsime atsakomybę už savo atliktą darbą.

Vėdinimo sistemos įrengimas Šiauliuose

Vėdinimo sistemos įrengimas kaina

Vėdinimo sistemos įrengimas Šiauliuose

Universalus meistras teikia plataus spektro vėdinimo sistemų montavimo ir projektavimo paslaugas. Išsiaiškiname poreikius, parengiame juos atitinkantį projektą, apskaičiuojame ventiliacijos sistemų galingumą pagal patalpų tūrį. Atlikę visus parengiamuosius darbus suplanuojame ir suderiname darbų atlikimo bei vėdinimo sistemų montavimo laiką.

Atliekami šie vėdinimo sistemos montavimo darbai:

Tiek natūralios, tiek priverstinės vėdinimo sistemos įrengimas reikalauja kruopštaus situacijos įvertinimo. Sistemos sudėtingumas ir funkcionalumas priklauso nuo pasirinktos sistemos tipo. Kokią sistemą pasirinkti dažniausiai padiktuoja konkretūs poreikiai ir patalpų dydis bei konfigūracija.

Paprasta natūrali ventiliacija įrengiama atvejais, kuomet nereikia oro srauto kontrolės, o oras į patalpas patenka dėka patalpos ir lauko slėgių skirtumo. Rekuperacinė sistema gali būti tiek ortakinė, tiek beortakinė. Ortakių pagalba oro srautas gali būti lengvai paskirstytas į atskiras uždaras patalpas, tuo tarpu beortakinė sistema yra sudaryta iš kelių minirekuperatorių, kurie būdami tinkamai sinchronizuoti gali reguliuoti oro srautą ir cirkuliaciją patalpose. Kondicionierių montavimo paslauga yra skirta kambariuose turėti norimą temperatūrą. Kondicionierių galingumas yra parenkamas pagal patalpos dydį, o montavimo darbai neužima daug laiko.

Vėdinimo sistemos montavimo Šiauliuose

Ne visuomet geriausias sprendimas yra brangiausias. Universalus meistras yra tam, kad padėtų jums surasti tinkamiausią ir praktiškiausią išeitį, pritaikytą jūsų poreikiams. Žmonės dažnu atveju, gerai neišmanydami įvairių sistemų veikimo principų, renkasi brangiausias sistemas bei paslaugų kainas, todėl permoka, tikėdamiesi gauti daugiausiai naudos. Tačiau, kaip rodo praktika, tam, kad būtų patenkinti pamatiniai žmonių poreikiai, dažniausiai užtenka vidutinių arba netgi mažų sąnaudų.

Vėdinimo sistemų montavimo kaina taip pat yra individualizuojama atsižvelgiant į konkrečius kliento poreikius. Dedame visas pastangas siekdami išsiaiškinti, kokie yra pamatiniai mūsų klientų poreikiai ir lūkesčiai tam, kad galėtume pasiūlyti geriausią ir praktiškiausią sprendimo variantą. Paskambinkite mums nurodytais kontaktais ir mes surasime tinkamiausią sprendimą jums ir jūsų namams.

Vis dar svarstote, kokia vėdinimo sistema yra geriausia? Universalus meistras suteiks jums visą reikiamą informaciją, pakonsultuos rūpimais patalpų vėdinimo klausimais, paaiškins, kuo pasižymi skirtingos vėdinimo sistemos ir greitai bei kokybiškai atliks pasirinktos sistemos montavimą jums tinkamiausiu laiku.

Skambinkite mums, išsikvieskite meistrą į namus ir mėgaukitės šviežiu oru ir geru mikroklimatu savo namuose. Universalus meistras – patikimas vėdinimo sistemų profesionalas!

Aptarnavimo zona

Vėdinimo sistemos montavimas

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/11/2019