Vėdinimo sistemos įrengimas Klaipėdoje

Vėdinimo sistemos įrengimas Klaipėdoje - nauja mūsų specialistų teikiama paslauga šiame regione. Išsiaiškinę klientų poreikius parengiame individualų projektą, apskaičiuojame ventiliacijos sistemų galingumą pagal patalpų tūrį. O atlikę visus parengiamuosius darbus suplanuojame ir suderiname darbų atlikimo bei vėdinimo sistemų montavimo laiką.

Vėdinimo sistemos gali būti natūralios ir priverstinės. Kokią sistemą pasirinkti padiktuoja konkretūs kliento poreikiai, patalpų dydis bei konfigūracija. Natūrali ventiliacija įrengiama tais atvejais, kuomet nereikia oro srauto kontrolės. Priverstinio vėdinimo metu išmaniųjų sistemų pagalba galima kontroliuoti patenkantį ir išeinantį oro srautą - taip sukuriamos idealios sąlygos pagal asmeninius poreikius. Rekuperacinė sistema gali būti ortakinė ir beortakinė. Ortakių pagalba oro srautas lengvai paskirstomas į atskiras patalpas, o beortakinė sistema yra sudaryta iš kelių minirekuperatorių, reguliuojančių oro srautą ir cirkuliaciją patalpose. Kondicionieriai montuojami siekiant turėti norimą temperatūrą kambariuose.

Vėdinimo sistemos įrengimas Klaipėdoje
Vėdinimo sistemos įrengimas

Jeigu jūs ieškote profesionalių vėdinimo sistemos įrengimo specialistų - Universalaus meistro komanda yra pasiruošusi išspręsti jūsų problemas. Susisiekite su mumis ir aptarkime jūsų poreikius jums patogiu metu. Vėdinimo sistemos įrengimas Klaipėdoje – praktiškas sprendimas jums!

Kodėl rinktis mus?

Specialistai. Esame vėdinimo sistemų projektavimo ir montavimo specialistai. Šioje srityje mūsų meistrai turi sukaupę didelę patirtį, yra susidūrę su įvairiausiomis situacijomis, todėl žino, ką ir kaip reikia spręsti. Turėdami reikiamus ir patyrusius specialistus galime padėti klientams sukurti tinkamą ventiliaciją bet kokios konfigūracijos patalpoms. Tik išmanantys specialistai gali parinkti reikiamus sistemų galingumus taip užtikrinant, kad ventiliuojamos patalpos atitiks visus klientų poreikius.

Sistemos. Patalpų vėdinimui įrengti naudojame tik aukštos kokybės medžiagas ir pasaulyje žinomų prekinių ženklų vėdinimo sistemas. Kokybiškos medžiagos ir patikimi prekiniai ženklai padeda kurti patikimą, ilgaamžę ir gerai veikiančią patalpų ventiliaciją pagal individualių klientų poreikius. Žinome, kas geriausiai veikia, kuo pasižymi skirtingos sistemos ir galime pasiūlyti geriausią išeitį skirtingiems atvejams.

Patikimumas. Rinkoje pasižymime kaip specialistai, kuriais galima pasitikėti. Mūsų lankstumas, sugebėjimas esant reikalui prisiderinti prie klientų, geriausio sprendimo suradimas, kokybiškai atliekamas darbas ir nuoširdus bendravimas leidžia būti patikimiems bei rinkoje siūlyti aukštos kokybės paslaugas. Klientų pasitenkinimas mums yra geriausias mūsų darbo kokybės rodiklis, todėl visuomet stengiamės.

Užtikrintumas. Pasirinkę Universalaus meistro vėdinimo sistemų montavimo paslaugas būsite garantuoti dėl tinkamo darbų atlikimo. Mūsų meistrų patirtis rinkoje ir darbas su klientais leidžia užtikrinti aukštą darbų kokybę, todėl jums tikrai neteks nusivilti dėl netinkamai atliktų darbų. Iškilus bet kokiems klausimams ar problemoms visuomet padėsime išspręsti susidariusią situaciją ir prisiimsime atsakomybę už savo atliktą darbą.

Vėdinimo sistemos įrengimas Klaipėdoje

Vėdinimo sistemos įrengimas kaina

Vėdinimo sistemos įrengimas Klaipėdoje

Universalus meistras teikia plataus spektro vėdinimo sistemų montavimo ir projektavimo paslaugas. Išsiaiškiname poreikius, parengiame juos atitinkantį projektą, apskaičiuojame ventiliacijos sistemų galingumą pagal patalpų tūrį. Atlikę visus parengiamuosius darbus suplanuojame ir suderiname darbų atlikimo bei vėdinimo sistemų montavimo laiką.

Atliekami šie vėdinimo sistemos montavimo darbai:

Tiek natūralios, tiek priverstinės vėdinimo sistemos įrengimas reikalauja kruopštaus situacijos įvertinimo. Sistemos sudėtingumas ir funkcionalumas priklauso nuo pasirinktos sistemos tipo. Kokią sistemą pasirinkti dažniausiai padiktuoja konkretūs poreikiai ir patalpų dydis bei konfigūracija.

Paprasta natūrali ventiliacija įrengiama atvejais, kuomet nereikia oro srauto kontrolės, o oras į patalpas patenka dėka patalpos ir lauko slėgių skirtumo. Rekuperacinė sistema gali būti tiek ortakinė, tiek beortakinė. Ortakių pagalba oro srautas gali būti lengvai paskirstytas į atskiras uždaras patalpas, tuo tarpu beortakinė sistema yra sudaryta iš kelių minirekuperatorių, kurie būdami tinkamai sinchronizuoti gali reguliuoti oro srautą ir cirkuliaciją patalpose. Kondicionierių montavimo paslauga yra skirta kambariuose turėti norimą temperatūrą. Kondicionierių galingumas yra parenkamas pagal patalpos dydį, o montavimo darbai neužima daug laiko.

Vėdinimo sistemos montavimo Klaipėdoje

Ne visuomet geriausias sprendimas yra brangiausias. Universalus meistras yra tam, kad padėtų jums surasti tinkamiausią ir praktiškiausią išeitį, pritaikytą jūsų poreikiams. Žmonės dažnu atveju, gerai neišmanydami įvairių sistemų veikimo principų, renkasi brangiausias sistemas bei paslaugų kainas, todėl permoka, tikėdamiesi gauti daugiausiai naudos. Tačiau, kaip rodo praktika, tam, kad būtų patenkinti pamatiniai žmonių poreikiai, dažniausiai užtenka vidutinių arba netgi mažų sąnaudų.

Vėdinimo sistemų montavimo kaina taip pat yra individualizuojama atsižvelgiant į konkrečius kliento poreikius. Dedame visas pastangas siekdami išsiaiškinti, kokie yra pamatiniai mūsų klientų poreikiai ir lūkesčiai tam, kad galėtume pasiūlyti geriausią ir praktiškiausią sprendimo variantą. Paskambinkite mums nurodytais kontaktais ir mes surasime tinkamiausią sprendimą jums ir jūsų namams.

Vis dar svarstote, kokia vėdinimo sistema yra geriausia? Universalus meistras suteiks jums visą reikiamą informaciją, pakonsultuos rūpimais patalpų vėdinimo klausimais, paaiškins, kuo pasižymi skirtingos vėdinimo sistemos ir greitai bei kokybiškai atliks pasirinktos sistemos montavimą jums tinkamiausiu laiku.

Skambinkite mums, išsikvieskite meistrą į namus ir mėgaukitės šviežiu oru ir geru mikroklimatu savo namuose. Universalus meistras – patikimas vėdinimo sistemų profesionalas!

Aptarnavimo zona

Vėdinimo sistemos montavimas

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/11/2019