Vėdinimo sistemos įrengimas Kaune

Mes visi norime gyventi gerai vėdinamose patalpose, kur nėra drėgmės ir pelėsio, o oras - grynas ir kokybiškas, tad vėdinimo sistemos įrengimas Kaune užtikrina bendrą mikroklimatą. Gerai ventiliuojamose patalpose yra palaikomas reikiamas drėgmės lygis bei tinkama oro sudėtis. Kokybiškos vėdinimo sistemos įrengimas - Universalaus meistro paslauga gyventojų patogumui ir pasirinkimui. Viena svarbiausių bet kurių vidaus patalpų oro kokybės užtikrinimo sąlygų yra patalpų vėdinimas. Ventiliacinės sistemos iš esmės nekeičia oro sudėties, tačiau pastovus gryno oro tiekimas į patalpas pašalina perteklinę drėgmę, blogą kvapą, nesudaro sąlygų veistis pelėsiui.

Universalaus meistro vėdinimo sistemų specialistai jau daug metų įrenginėja vėdinimo sistemas. Tai - vis labiau populiarėjanti paslauga Lietuvoje. Vidaus patalpų vėdinimas gali būti natūralus ir priverstinis. Natūraliai vėdinamų patalpų oro srautas nėra kontroliuojamas, o priverstinio vėdinimo metu oro srautas yra kontroliuojamas pagal asmeninius poreikius. Išmaniųjų sistemų pagalba sukuriamos norimos oro sąlygos.

Vėdinimo sistemos įrengimas Kaune
Vėdinimo sistemos įrengimas

Susisiekite su mūsų specialistais, jeigu jums reikia įrengti bei sumontuoti vėdinimo sistemą. Mes paruošime projektą, kuris puikiai tiks jūsų namams. Vėdinimo sistemos įrengimas Kaune – kokybiška paslauga šio regiono gyventojams.

Kodėl rinktis mus?

Specialistai. Esame vėdinimo sistemų projektavimo ir montavimo specialistai. Šioje srityje mūsų meistrai turi sukaupę didelę patirtį, yra susidūrę su įvairiausiomis situacijomis, todėl žino, ką ir kaip reikia spręsti. Turėdami reikiamus ir patyrusius specialistus galime padėti klientams sukurti tinkamą ventiliaciją bet kokios konfigūracijos patalpoms. Tik išmanantys specialistai gali parinkti reikiamus sistemų galingumus taip užtikrinant, kad ventiliuojamos patalpos atitiks visus klientų poreikius.

Sistemos. Patalpų vėdinimui įrengti naudojame tik aukštos kokybės medžiagas ir pasaulyje žinomų prekinių ženklų vėdinimo sistemas. Kokybiškos medžiagos ir patikimi prekiniai ženklai padeda kurti patikimą, ilgaamžę ir gerai veikiančią patalpų ventiliaciją pagal individualių klientų poreikius. Žinome, kas geriausiai veikia, kuo pasižymi skirtingos sistemos ir galime pasiūlyti geriausią išeitį skirtingiems atvejams.

Patikimumas. Rinkoje pasižymime kaip specialistai, kuriais galima pasitikėti. Mūsų lankstumas, sugebėjimas esant reikalui prisiderinti prie klientų, geriausio sprendimo suradimas, kokybiškai atliekamas darbas ir nuoširdus bendravimas leidžia būti patikimiems bei rinkoje siūlyti aukštos kokybės paslaugas. Klientų pasitenkinimas mums yra geriausias mūsų darbo kokybės rodiklis, todėl visuomet stengiamės.

Užtikrintumas. Pasirinkę Universalaus meistro vėdinimo sistemų montavimo paslaugas būsite garantuoti dėl tinkamo darbų atlikimo. Mūsų meistrų patirtis rinkoje ir darbas su klientais leidžia užtikrinti aukštą darbų kokybę, todėl jums tikrai neteks nusivilti dėl netinkamai atliktų darbų. Iškilus bet kokiems klausimams ar problemoms visuomet padėsime išspręsti susidariusią situaciją ir prisiimsime atsakomybę už savo atliktą darbą.

Vėdinimo sistemos įrengimas Kaune

Vėdinimo sistemos įrengimas kaina

Vėdinimo sistemos įrengimas Kaune

Universalus meistras teikia plataus spektro vėdinimo sistemų montavimo ir projektavimo paslaugas. Išsiaiškiname poreikius, parengiame juos atitinkantį projektą, apskaičiuojame ventiliacijos sistemų galingumą pagal patalpų tūrį. Atlikę visus parengiamuosius darbus suplanuojame ir suderiname darbų atlikimo bei vėdinimo sistemų montavimo laiką.

Atliekami šie vėdinimo sistemos montavimo darbai:

Tiek natūralios, tiek priverstinės vėdinimo sistemos įrengimas reikalauja kruopštaus situacijos įvertinimo. Sistemos sudėtingumas ir funkcionalumas priklauso nuo pasirinktos sistemos tipo. Kokią sistemą pasirinkti dažniausiai padiktuoja konkretūs poreikiai ir patalpų dydis bei konfigūracija.

Paprasta natūrali ventiliacija įrengiama atvejais, kuomet nereikia oro srauto kontrolės, o oras į patalpas patenka dėka patalpos ir lauko slėgių skirtumo. Rekuperacinė sistema gali būti tiek ortakinė, tiek beortakinė. Ortakių pagalba oro srautas gali būti lengvai paskirstytas į atskiras uždaras patalpas, tuo tarpu beortakinė sistema yra sudaryta iš kelių minirekuperatorių, kurie būdami tinkamai sinchronizuoti gali reguliuoti oro srautą ir cirkuliaciją patalpose. Kondicionierių montavimo paslauga yra skirta kambariuose turėti norimą temperatūrą. Kondicionierių galingumas yra parenkamas pagal patalpos dydį, o montavimo darbai neužima daug laiko.

Vėdinimo sistemos montavimo Kaune

Ne visuomet geriausias sprendimas yra brangiausias. Universalus meistras yra tam, kad padėtų jums surasti tinkamiausią ir praktiškiausią išeitį, pritaikytą jūsų poreikiams. Žmonės dažnu atveju, gerai neišmanydami įvairių sistemų veikimo principų, renkasi brangiausias sistemas bei paslaugų kainas, todėl permoka, tikėdamiesi gauti daugiausiai naudos. Tačiau, kaip rodo praktika, tam, kad būtų patenkinti pamatiniai žmonių poreikiai, dažniausiai užtenka vidutinių arba netgi mažų sąnaudų.

Vėdinimo sistemų montavimo kaina taip pat yra individualizuojama atsižvelgiant į konkrečius kliento poreikius. Dedame visas pastangas siekdami išsiaiškinti, kokie yra pamatiniai mūsų klientų poreikiai ir lūkesčiai tam, kad galėtume pasiūlyti geriausią ir praktiškiausią sprendimo variantą. Paskambinkite mums nurodytais kontaktais ir mes surasime tinkamiausią sprendimą jums ir jūsų namams.

Vis dar svarstote, kokia vėdinimo sistema yra geriausia? Universalus meistras suteiks jums visą reikiamą informaciją, pakonsultuos rūpimais patalpų vėdinimo klausimais, paaiškins, kuo pasižymi skirtingos vėdinimo sistemos ir greitai bei kokybiškai atliks pasirinktos sistemos montavimą jums tinkamiausiu laiku.

Skambinkite mums, išsikvieskite meistrą į namus ir mėgaukitės šviežiu oru ir geru mikroklimatu savo namuose. Universalus meistras – patikimas vėdinimo sistemų profesionalas!

Vėdinimo sistemos montavimas

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/11/2019