Televizorių remontas

Televizoriai yra tarsi savaime suprantami namų įrenginiai, kurie pagyvina daugelio žmonių kasdienybę. Žiūrėdami įvairius filmus, serialus ar mėgstamas laidas galime atsipalaiduoti ir įdomiai praleisti laiką. Televizorius ne tik padeda namuose sukurti nuotaiką, bet ir sužinoti, kas vyksta pasaulyje. Nuo pat televizoriaus išradimo jis tapo nepamainomu buitiniu įrenginiu, kuris greitai buvo tobulinamas, todėl šiandien mes jau galime mėgautis išmaniųjų televizorių teikiamais privalumais. Išmanūs televizoriai ne tik turi didelę raišką, bet ir siūlo kitas funkcijas, tarsi naudotumėtės išmaniuoju telefonu. Išpopuliarėjus internetinei televizijai ir televizoriams įgavus dar daugiau reikšmės mūsų kasdienėje veikloje, šiandien be šio įrenginio daugeliui būtų surasti tinkamos veiklos namuose.

Kaip ir kiekvienas įrenginys, sugesti gali tiek išmanus, tiek paprastas televizorius, o taip nutikus, svarbu žinoti, kur kreiptis pagalbos. Universalus meistras, turėdamas tokio darbo patirties, kokybiškai ir profesionaliai atlieka televizorių taisymą skirtinguose miestuose. Pasirinkę sau tinkamą vietą ir sutarę laiką, pirminę televizoriaus apžiūrą atliksite ypač greitai ir patogiai. Mes suteikiame visą informaciją, todėl jūs žinosite viską ir galėsite priimti racionalius sprendimus.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Televizorių remontas kaina

Televizorių remonto kaina dažnai būna įvairi, todėl žmonės dažnai klausia to priežasties. Iš tiesų, daugelis remontininkų norėtų taikyti fiksuotus šios paslaugos įkainius, tačiau tai nėra įmanoma dėl skirtingų televizorių, jų detalių kainų bei gedimų. Kiekvienas televizoriaus gedimas privalo būti įvertintas individualiai, todėl prieš nustatant remonto kainą, reikia atlikti išsamią diagnostiką. Tik profesionali televizoriaus patikra gali leisti atskleisti tikrąsias gedimo priežastis ir nustatyti remonto kainą. Vadovaudamiesi tuo, mes siūlome patikimą televizorių patikrą ir remontą, atliekamą tikrų savo srities specialistų.

Universalus meistras taip pat gali atlikti tik televizoriaus diagnostiką ir jei jūs nuspręsite, jog remontuoti pas mus nenorite, tuomet meistro atvykimas ir televizoriaus patikra kainuos apie 15-20 eurų. Užsisakydami remonto paslaugą pas mus, šios sumos jums mokėti nereikės. Universalus meistras visuomet patars, padės suprasti gedimą bei nustatys realius remonto terminus. Raginame skambinti mūsų meistrams, teirautis dėl televizoriaus remonto, apibūdinti gedimo požymius ir jūs iš karto gausite nemokamą konsultaciją telefonu.

Kitos paslaugos

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja remontas?

Remontas pas Universalų meistrą kainuoja tiek, kiek bei kokių gedimų yra nustatoma atliekamos patikros metu. Profesionali diagnostika leidžia nustatyti reikalingas detales bei remonto darbų laiką.

 

✅Kaip užsakyti remonto paslaugą?

Užsisakykite mūsų televizorių remontą pasirinkę miestą ir suradę netoli jūsų esančio meistro kontaktus. Paskambinkite, apibūdinkite gedimą, gaukite konsultaciją ir sulaukite remonto paslaugų sutartu laiku.

 

✅Koks yra darbų procesas?

Visas darbų procesas susideda iš televizoriaus diagnostikos ir remonto darbų atlikimo. Paskambinę meistrui sutarsite apžiūros laiką, o po jos ir remonto darbų terminus. Mes dirbame efektyviai, todėl laukti jums neteks ilgai.

 

✅Kaip greitai galite pradėti?

Televizoriaus remontą galime pradėti iš karto, jei tai leidžia jūsų mieste esančių meistrų užimtumas. Paskambinkite mūsų meistrui, pasiteiraukite dėl galimo televizoriaus remonto ir pamirškite visus rūpesčius.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, ačiū labai! Jonas 09/14/2020

Palieskite, kad skambintumėte