Kaitlenčių remontas

Kaitlenčių remontas atliekamas sugedus vidiniams kaitinimo elementams. Tam, jog kaitlentė būtų suremontuota, reikia žinių ir patyrimo, todėl tokią užduotį turi atlikti specialistas. Šiandien rinkoje yra daug įvairių gamintojų kaitlenčių, kurios skiriasi savo galia, kaitinimo vietų skaičiumi bei schema, todėl tam, jog būtų nustatyta tikroji gedimo priežastis, svarbu atlikti išsamią patikrą.

Elektrinės kaitlentės nuo pat atsiradimo labai greitai buityje pakeitė dujines kaitlentes. Dujinės, nors ir taupo elektros energiją, yra laikomos nesaugiomis, be to namuose reikia turėti dujų įvadą arba balioną. Tuo tarpu elektrinėms kaitlentėms pakanka elektros lizdo ir montavimas įvyksta ypač greitai. Šiandien labai populiarios yra indukcinės kaitlentės, kurios nepalyginamai greičiau įkaista ir palengvina maisto ruošimą. Deja, visų rūšių kaitlentės gali sugesti, o tai sukelia daug nepatogumų buityje, tad skubame ieškoti, kas galėtų greitai atvykti į pagalbą.

Universalus meistras siūlo greitas, profesionalias ir kokybiškas kaitlenčių remonto paslaugas kiekvienam! Paskambinę mums gausite visą reikalingą informaciją, o svarbiausia – kaitlentės remontą be delsimo. Mūsų meistrai yra patyrę savo srities specialistai, todėl remonto darbus atliks patikimai ir jūsų kaitlentė vėl veiks ilgai.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kaitlenčių remontas kaina

Kaitlenčių remontas pasižymi individualiu situacijos vertinimu ir negali būti standartizuotas. Bent jau tokią nuomonę turi ilgai rinkoje dirbantys profesionalai. Iš pradžių turi būti atlikta sugedusios kaitlentės diagnostika ir tik tuomet patikslinti remonto terminai bei kaina. Mūsų meistro atvykimas ir buitinės technikos gedimo nustatymas kainuoja 15-20 eurų (priklausomai nuo gedimo sunkumo), tačiau šią sumą reikia mokėti tik jei paslaugų neužsakote. Standartiniai remonto įkainiai būtų patogūs visiems, tačiau tai nėra įmanoma dėl skirtingų gendančių buitinės technikos komponentų, detalių kainų, remonto laiko ir kitų aplinkybių. Universalus meistras siūlo konkurencingus darbų įkainius, todėl pas mus galite tikėtis sau palankios kaitlentės remonto kainos. Skambinkite mums, apibūdinkite problemą ir mes galėsime nurodyti apytikslią remonto kainą, kuri bus patikslinta po atliktos apžiūros.

Kitos paslaugos

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja remontas?

Kaitlentės remonto kaina priklauso nuo gedimo sudėtingumo. Išsikvietę meistrą gausite tikslią remonto kainą bei terminus ir galėsite nuspręsti dėl tolimesnių veiksmų.

 

✅Kaip užsakyti remonto paslaugą?

Užsakykite kaitlentės remonto paslaugą susisiekę su meistru jūsų mieste. Pasirinkę miestą matysite meistro kontaktus, todėl nieko nedelskite ir kreipkitės dėl greitų remonto paslaugų atlikimo.

 

✅Koks yra darbų procesas?

Meistras atvyks pas jus kaitlentės apžiūrai ir remonto kainos bei terminų patikslinimui. Nustačius gedimą, jums beliks laukti remonto pabaigos. Visi darbai vyksta nuosekliai, todėl kokybė pas mus yra garantuota.

 

✅Kaip greitai galite pradėti?

Darbai pradedami yra iš karto, jei tai leidžia meistro užimtumas. Jau po apžiūros jūsų kaitlentė bus išgabenta arba suremontuota vietoje. Tačiau raginame kreiptis į meistrą tiesiogiai ir teirautis, kada galėtų būti atliktas remontas.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, ačiū labai! Jonas 09/14/2020

Palieskite, kad skambintumėte