Šaldiklių remontas

Šaldiklių remontas – paslauga, kurią atlieka specialistai sugedus šaldymo įrenginiui. Šaldiklis yra puikus ir reikalingas prietaisas, ypač, kai yra laikoma daug šaldytų produktų. Daugelyje įprastų šaldytuvų šaldymo kameros yra itin riboto tūrio, o tai sukelia nemažai nepatogumų, kadangi negalima sudėti visų norimų šaldymo produktų, todėl tenka rinktis, kuriuos produktus šaldyti, o kurių ne.

Šaldiklių remontas, kaip ir bet kurios kitos buitinės technikos taisymas, turėtų prasidėti nuo gedimų identifikavimo. Jeigu surasti meistrai pradeda kalbas nuo remonto kainos ar kitų dalykų, greičiausiai norėsite paieškoti kitų specialistų. Tik patikimai atlikta diagnostika leidžia suprasti problemą ir pritaikyti reikalingą remontą. Būtent taip dirba Universalaus meistro profesionalai. Jei jums reikia kokybiško, kvalifikuoto ir patikimo šaldiklio remonto už gerą kainą, nedvejodami skambinkite Universaliam meistrui ir pamirškite bet kokias problemas. Greitas šaldiklių remontas dažnai tampa problema, tačiau tik ne Universaliam meistrui. Mes dirbame greitai ir atsakingai, todėl galime per trumpą laiką suremontuoti jūsų šaldiklį.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Šaldiklių remontas kaina

Šaldiklių remonto kaina yra apskaičiuojama įvertinus gedimo pobūdį. Svarbu žinoti, kokie komponentai sugedo ir kokių naujų detalių reikės, kad tiksliai būtų galima įvertinti situaciją. Universalus meistras greitai atvyks pas jus į namus ir atliks profesionalią diagnostiką. Mūsų meistro atvykimas ir patikra kainuoja 15-20 eurų, priklausomai nuo gedimo laipsnio. Tačiau šią sumą reikės mokėti tik atsisakius remonto darbų. Jei po atliktos diagnostikos remonto darbus patikėsite mums, meistrų atvykimas jums nieko nekainuos, o šaldiklio remonto darbai bus atlikti itin sklandžiai ir kokybiškai.

Daugelis remonto paslaugų teikėjų norėtų turėti fiksuotas darbų kainas, tačiau viskas priklauso nuo gedimo. Kartais užtenka pakeisti atitarnavusią detalę, o kartais remontas pareikalauja kur kas daugiau laiko, todėl ir remonto kaina priklauso nuo gedimo. Jei jums kyla klausimų, kiek galėtų kainuoti jūsų buitinio prietaiso remontas, skambinkite Universaliam meistrui jau dabar ir netrukus sužinosite remonto darbų kainą jums. Dirbame tam, kad jūs galėtumėte atsikvėpti, tad nurimkite ir pasitikėkite Universalaus meistro komanda!

Kitos paslaugos

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja remontas?

Remonto kaina priklauso nuo gedimo, todėl rekomenduojame pasitelkti savo srities profesionalus patikimam diagnostikos atlikimui. Nustačius gedimą jums nedelsiant bus pateikti remonto kaštai bei terminai.

 

✅Kaip užsakyti jūsų remonto paslaugą?

Šaldiklio remontą galite užsakyti paskambinę Universaliam meistrui prieš tai pasirinkę savo miestą. Paslaugas taip pat galite užsakyti ir el. paštu. Meistras atvyks pas jus, nustatys problemą ir pateiks visas remonto sąlygas.

 

✅Koks yra darbų procesas?

Buitinė technika bus nuodugniai patikrinta ir sutaisyta arba išvežta remontui. Meistro atvykimas jums nekainuos, jeigu buitinę techniką patikėsite į mūsų rankas.

 

✅Kaip greitai galite pradėti?

Darbų pradžia numatoma artimiausiu metu, priklausomai nuo meistrų užimtumo. Kiekvienas atvejis yra individualus, todėl rekomenduojame skambinti ir teirautis meistrų užimtumo. Visus darbus atliksime kaip galime greičiau.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, ačiū labai! Jonas 09/14/2020

Palieskite, kad skambintumėte