Skalbimo mašinų remontas

Skalbimo mašinų remontas yra pirmoji pagalba ištikus bėdai. Namai be skalbimo mašinos yra beveik tas pats, kaip ir durys be spynos – šiandien būtų sunku įsivaizduoti buitį be šio svarbaus įrenginio. Esant padidintam gyvenimo tempui skalbimo mašinos taip pat yra apkraunamos darbu, o naudojimosi instrukcija ir skalbyklės priežiūra neretai lieka užmarštyje. Sugedus vienam iš skalbyklės komponentų, skalbimo mašina nustoja veikti arba pradeda rodyti gedimo požymius. Tokiu atveju yra būtina atlikti skubų remontą.

Iš tiesų, suremontuoti galima ne tik apynauję, bet ir seną skalbimo mašiną. Daugeliu atveju užtenka pakeisti susidėvėjusią detalę. Sudėtingesnis gedimas yra tuo atveju, kai sugenda skalbimo būgno mechanizmas arba valdymo blokas. Tačiau pirmoji užduotis yra surasti patikimus ir atsakingus remontininkus, kurie laikysis duoto žodžio ir profesionaliai įvertins gedimus. Universalus meistras teikia kokybišką skalbimo mašinų remontą visoje Lietuvoje, todėl nepaliks jūsų bėdoje ir greitai išspręs atsiradusią problemą.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Skalbimo mašinų remontas kaina

Skalbimo mašinų remonto kainą sudaro diagnostika ir remonto darbai. Kaip visada, viso remonto kaina priklauso nuo gedimo pobūdžio ir remonto sudėtingumo. Taip pat nuo to, kokias dalis reikia pakeisti naujomis. Meistro atvykimo ir buitinės technikos diagnostikos kaina yra 15-20 eurų, tačiau ši suma mokama tik remonto atsisakymo atveju. Jei remonto darbus užsakysite pas mus, šios sumos mokėti nereiks ir apmokestinti būsite tik už skalbimo mašinos remontą. Paskambinkite Universaliam meistrui nurodytu numeriu ir užsisakykite profesionalią butinės technikos diagnostiką, kuri yra atliekama pasitelkiant šiuolaikinę įrangą bei profesionalių meistrų patirtį. Sutartu laiku atvykę meistrai pas jus į namus tiksliai įvertins gedimus, nustatys remonto kainą bei terminus, todėl jums beliks tik atiduoti sugedusią skalbyklę remontui. Kokybiškas Universalaus meistro skalbimo mašinos remontas leis jums vėl netrukus naudotis savo pamėgta skalbimo mašina bei išvengti naujo prietaiso pirkimo išlaidų. Pasitikėkite mūsų specialistais ir išvenkite bet kokių problemų!

Taisome šias skalbimo mašinas

Kitos paslaugos

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja?

Jei norite sužinoti remonto kainą, skambinkite Universaliam meistrui ir išsikvieskite mūsų meistrą į namus jums patogiu metu. Atlikus diagnostiką bus pateikta tiksli jūsų skalbyklės remonto kaina.

 

✅Kaip užsakyti?

Užsakyti Universalaus meistro paslaugas galite paskambinę telefonu arba parašę laišką el. paštu. Atsižvelgiant į meistrų užimtumą ir remonto darbus, jums bus pateiktas darbų terminas, todėl žinosite, kada tikėtis darbų pabaigos.

 

✅Koks yra darbų procesas?

Apsilankę mūsų puslapyje pasirinkite miestą, į kurį reiks meistrui atvykti. Sutartu laiku meistrui atvykus pas jus, bus atlikta diagnostika, po kurios paaiškės tiksli remonto kaina bei darbų terminai.

 

✅Kaip greitai galite pradėti?

Darbai yra pradedami nedelsiant arba atsižvelgiant į meistrų užimtumą bei sezoniškumą. Esant laisvam meistro darbų grafikui jūsų skalbyklės remontas bus pradėtas iš karto, o jūs sutaupysite daug laiko.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, ačiū labai! Jonas 09/14/2020

Palieskite, kad skambintumėte