Džiovyklių remontas

Džiovyklės jau kuris laikas yra mūsų drabužių skalbimo ir priežiūros pagalbininkės. Tie, kas turi džiovykles jau senokai yra užmiršę apie rūbų ar patalynės džiovinimą po skalbimo. Tai yra ypač patogu, nes nereikia jokių pastatomų džiovyklių, kurios užima vietą balkone ar namuose. Šiuolaikinės džiovyklės leidžia greitai ir kokybiškai išdžiovinti įvairius pluoštus jų nepažeidžiant, todėl namų šeimininkams telieka rūbus išimti ir sudėti į lentynas. Džiovyklių gamintojai yra linkę pabrėžti džiovyklių ilgaamžiškumą, tačiau amžinų daiktų nėra ir ateina laikas, kuomet sugesti gali ir džiovyklė.

Sugedus džiovyklei, svarbu, jog džiovyklių remontas būtų atliktas laiku ir kokybiškai. Nors džiovyklė ir nėra tas prietaisas, kuris gestų itin dažnai, tačiau atsitikus tokiai nelaimei, ne visi žinome, ką reikia daryti ir kur kreiptis. O nepatogumas išties didelis: reikia galvoti, kur džiauti rūbus ir skirti laiko tam, kam jau buvote atpratę to laiko skirti. Net ir nesinaudojant džiovykle labai dažnai, jos gedimas sukelia nemenkų problemų. Taigi, norėdami surasti, kas atliktų greitą ir patikimą džiovyklės remontą jūsų mieste, kreipkitės į Universalaus meistro specialistus. Mes siūlome sąžiningumu ir profesionalumu grįstas paslaugas jūsų poreikiams ir žinome, kaip greitai suremontuoti jūsų džiovyklę!

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Džiovyklių remontas kaina

Džiovyklių remontas, iš tiesų, nėra paprastas ir reikalauja atidumo bei tokio darbo patirties. Tam, kad remonto darbai būtų atlikti efektyviai, reikia atlikti išsamią diagnostiką, kuri parodytų, kas iš tikrųjų nutiko. Kartais nutinka, jog atmestinai atlikta apžiūra lemia ne visų reikiamų komponentų pakeitimą, todėl džiovyklė, praėjus nedaug laiko po atlikto remonto, netikėtai vėl ima ir sugenda. Tuomet prasideda įvairūs nesutarimai, kodėl remontas nebuvo efektyvus ir džiovyklę reikia remontuoti vėl. Kad taip nenutiktų, kreipkitės į Universalaus meistro profesionalus. Mes suteikiame savalaikę pagalbą, nes dirbame visoje Lietuvoje, todėl iškviesto meistro jums neteks ilgai laukti. Rūpinamės savo klientų patogumu bei siūlome palankias darbų kainas, todėl mūsų paslaugos yra prieinamos visiems. Jei nutiko bėda, nieko nelaukit ir skambinkite Universaliam meistrui!

Taisome šias džiovykles

Kitos paslaugos

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kaip užsakyti jūsų remonto paslaugą?

Mūsų svetainėje pasirinkite miestą, kur jums yra reikalingas meistras. Suradę kontaktus parašykite el. paštu arba paskambinkite nurodytu telefono numeriu.

 

✅Koks yra darbų procesas?

Meistrui atvykus, jūsų džiovyklei bus atlikta profesionali diagnostika. Nustačius gedimus, jums bus pasiūlyta remonto kaina bei terminai, tad jums beliks apsispręsti.

 

✅Kaip greitai galite pradėti?

Mūsų meistrai darbą pradeda nedelsiant, jeigu darbų grafikas tai leidžia. Meistrų užimtumas priklauso ir nuo sezono, tačiau teirautis reikėtų kiekvienu konkrečiu buitinės technikos remonto atveju.

 

✅Kaip greitai galite suremontuoti buitinę techniką?

Universalus meistras siūlo palankias džiovyklių remonto kainas visoje Lietuvoje. Esame pirmieji, suteiksiantys jums pagalbą ir tai padarysiantys už gerą kainą.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, ačiū labai! Jonas 09/13/2020

Palieskite, kad skambintumėte